ameliyat oldum geldim:)

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
kizlar bu sabah saat 3 de bi uyandim, birdaha da uyuyamadim, uyamaya calistim ama her 15 dakkaya gozlerimi actim, bi ara dalmisim, ruya gordum, ruyami anlatayim, sabah esimi uyandiramaya calisiyorum uyanmiyor, neyse kalktim elimi yuzumu yikadim, ve tam karanlik olan banyo dan cikmak isterken kapi da beyaz carsafli biri beni korkutmak istedi, neyse elimdeki terliklen ona vurdum ve kovdum, bi an da hastahanenin asansorunde bekliyoruz, bir turlu asansor ameliyat bolumune cikamadi, iniyor cikiyor ama birturlu, o katta durmuyor,. neyse ruya bi kenara, saat 7 de uyandim elimi yuzumu yikadim hazirlandim, esim goturdu hastahaneye, odam hazirlanmis, ve bana hemisire agri kesiciylen, sakinlestirici verdi, bu arada uyumusum, esim nezaman gitmis haberim yok, soyunup onlugu giydim, yataga uzandim ve beni ameliyat haneye aldilar, burda bi serum takip icine ilac siktiklarini hatirliyorum, arada sanki dr un seslerini duydum gibi geldi ama emin degilim, gozumu bi actim, ameliyatan cikan hastalarin bulundugu yerdeyim , sasi bakarak burnumdakini gorunce , sukur bitmis dedim, hemen hemsireyi cagirdim, cisim gelmisti cunku, neyse biraz daha bekledikten sonra, odama goturuyorlardi ki , esimi gordum, elinde bir demet gul, diye diye en sonun da anlamis, iki dogumumda ve bundan onceki ameliyatimda hep eli bos gelirdi, neyse burda baya bi dinlendik ten sonra dr um geldi, ve BURNUMUN ALTINDAKI KIKIRDAKTA YARA IZI OLAN BOLUMU BAYA BI ALMIS, BURNUMU DARALTMIS BIRAZ VE KAVIS VERMIS HAFIF, COK GUXEL BI BURNUN OLDU DEDI, MORAL OLDU TABI, VE UZERIMI GIYINMEYE ESIM YARDIM ETTI, VE EVIMDEYIM, HA BU ARADA 9 DA GIRDIM VE GOZUMU ACTIGIMDA SAAT 2 IDI, DR LAR BENI UYANDIRDI MI UYANDIRMADI MI HABERIM YOK. TUM MUSLUMAN BACILARIMIN MEVLIT KANDILI MUBAREK OLSUN, ALLAH HERKEZE KORKTUGUNDAN KURTARSIN.:lepi:

Son düzenleme:
cnmmmmmm geçmiş olsun kurtulmuşsun:)ama git dinlennn hemen bu ne hızzz geldin buraya şekerim:)mşlh valla ben ilk gün hiç oturcak halim yoktu halsizdim:)

medineeee suppersin canim hemen gelebildigine ve herseyden once iyi olmana cok ama cok sevindim. inan bugun kendi kendimi "medinede ameliyata girmistir simdi" diye dusunurklen buldum :) cok gecmis olsun!!a.s.

sagolun , yorgun felan degilim, cok iyiyim, vallah kalp kalbe karsiymis derler,ameliyattan cikip kendime gelirken dedim simdi acaba bizim kizlar beni dusunuyormu ki diye, hep aklimdaydiniz, ne sislik ne morluk sukur, ama burnum degil de ayak topuklarim agrimis, neden bilmem ama onceki ameliyatta da oyle olmustu, neyse kizlar size yazarim sorulariniz olursa bas ustune, iyiyim sukur , resimlerimi de koyarim merak etmeyin , sali gunu de tamponlar cikacak, kendi dr um degil de baska bi hemsire tamponlarin yok demisti, dr la gorustugumde yarin sali gun icin randevu al dedi, sasirdim, kizlar ben buralardayim, aski memnu yu izleyecegim birazdan, benim arkamda oldugunuzu hissettim, hepinizi kocam opuyorum.opuyorumnanaktan

Insallah biran önce iyilesirsin burnunda tam istedigin gibi olur (bir önceki mesajima yazacaktim hemen göndermisim ) sorry. :)

sagolun kizlar, gercek hayatta da boyleyim, icimi herkeze dokerim, benim ozelim felan olmaz hic birzaman, gercek hayatta en sevmedigim ozelligim,hic sirperisi olamamam.

Son düzenleme:
oooo ameliyat olmuş ,çıkmış espriler yapıyor. oooh ne güzel.
çok sevindimm. keyiflisin ne güzel.bende kurtulsam keşke. banada dua et. bende karar verdim ama maddi olarak biraz sorunum var. en kısa zamanda bende yazacağım inşallah. mutluluğumu.

su.aycim canim eger gerek hissediyorsan yaptir bence, zaten kafana koydunmu birdaha silemezsin, herzaman burnuna bakar durursun, benim icin bir mucizeydi burun estetigi, ama bak oldum geldim, allah herseyi gonlunce versin acele etme, biriktir manicikleri rahatla, allah kumbarana bereket versin, ameliyatin benimki rahat gecsin insallah. kaydirigubbakcemile5 aynur'um insallah guzel olmustur umutluyum bakalim, tsk ederim yorumlarinda bana moral verdigin icin canim :1hug:

cesaret etiremeyen ne var canim? bak ben ikincisini oldum, hic acim yok cok sukur , zaten senin hic birseyden haberin olmiyacakki, bi gozunu acmissin, bitmis, agri sizi olmuyor. tavsiye ederim, ama tabiki once iyi bir estetik doktoru bul ondan sonra, sana bol sans, HOLLANDALILARIN BI ATASOZU VAR, kim guzellesmek isterse acisina katlanacak. bayanssulusmile

aay inanmiyorum ameliyattan ciki cikmaz gelmissin masallah cok iyisin :)
cok sevindim cnm ya olup kurtulmussun insallah sonucta istedigin gibi olur bu sefer:)

insallah kizlar, bekliyoruz bakalim, dr bana eve gelmeden once dedigi cumle, elimiden geleni yaptim, cok guzel bir burun oldu, insallah oyledir, umarim kibar, icime sinen bir burun olur da , hayatim piskolojim duzene girer, burda bukadar dua aldiktan sonra, kotu olabilecegini zannetmiyorum, hele ameliyata girmeden annemin duasini aldim,olumunekankayizsmile , ay kizlar bide su hapsirmak olmasa, burnum cikacak gibi geliyor, delikafadulden , beni destekleriniz den dolayi tesekkuru ederim, :enbuyukkk:

kizlar bu sabah saat 3 de bi uyandim, birdaha da uyuyamadim, uyamaya calistim ama her 15 dakkaya gozlerimi actim, bi ara dalmisim, ruya gordum, ruyami anlatayim, sabah esimi uyandiramaya calisiyorum uyanmiyor, neyse kalktim elimi yuzumu yikadim, ve tam karanlik olan banyo dan cikmak isterken kapi da beyaz carsafli biri beni korkutmak istedi, neyse elimdeki terliklen ona vurdum ve kovdum, bi an da hastahanenin asansorunde bekliyoruz, bir turlu asansor ameliyat bolumune cikamadi, iniyor cikiyor ama birturlu, o katta durmuyor,. neyse ruya bi kenara, saat 7 de uyandim elimi yuzumu yikadim hazirlandim, esim goturdu hastahaneye, odam hazirlanmis, ve bana hemisire agri kesiciylen, sakinlestirici verdi, bu arada uyumusum, esim nezaman gitmis haberim yok, soyunup onlugu giydim, yataga uzandim ve beni ameliyat haneye aldilar, burda bi serum takip icine ilac siktiklarini hatirliyorum, arada sanki dr un seslerini duydum gibi geldi ama emin degilim, gozumu bi actim, ameliyatan cikan hastalarin bulundugu yerdeyim , sasi bakarak burnumdakini gorunce , sukur bitmis dedim, hemen hemsireyi cagirdim, cisim gelmisti cunku, neyse biraz daha bekledikten sonra, odama goturuyorlardi ki , esimi gordum, elinde bir demet gul, diye diye en sonun da anlamis, iki dogumumda ve bundan onceki ameliyatimda hep eli bos gelirdi, neyse burda baya bi dinlendik ten sonra dr um geldi, ve BURNUMUN ALTINDAKI KIKIRDAKTA YARA IZI OLAN BOLUMU BAYA BI ALMIS, BURNUMU DARALTMIS BIRAZ VE KAVIS VERMIS HAFIF, COK GUXEL BI BURNUN OLDU DEDI, MORAL OLDU TABI, VE UZERIMI GIYINMEYE ESIM YARDIM ETTI, VE EVIMDEYIM, HA BU ARADA 9 DA GIRDIM VE GOZUMU ACTIGIMDA SAAT 2 IDI, DR LAR BENI UYANDIRDI MI UYANDIRMADI MI HABERIM YOK. TUM MUSLUMAN BACILARIMIN MEVLIT KANDILI MUBAREK OLSUN, ALLAH HERKEZE KORKTUGUNDAN KURTARSIN.:lepi:

çok çok geçmiş olsun inşallah yeni burnunla çok mutlu olursun rabbim bu mutluluğu banada yaşatır inşallah ben çok kötü bi tecrübe yaşadım daha birinci ayım ama kendi doktorumda söyledi bende alçı çıktığında çok kötüydüm resmen sağdan yamuk burnum doktor 25. günde gördü burnumu artık çok geçti, çünkü yamuk kaynamıştı ve bu psikolojiyle ne kadar daha beklicem kendimde bilmiyorum 15 tatilde yaptırmıştık ve yaza bebek istiyoruz ben kendi hayalimi gerçekleştirdim ama eşimin hayalini erteleyemem o yüzden bebek araya gircek ve bu benim hayalim daha doğrusu yarım kalmış hayalim 2,belki 3 sene sonraya kaldı kime yaptırdın canım ne kadara mal oldu

X