ameliyat oldum geldim:)

cok uzuldum canim, aynen benimki de ilkinde iyi olmamisti, insallah en onemlisi suan kendini hamilelige hazirla, tekrar ameliyat olman icin bir yil beklemen lazim bitanem, ben hollanda da kkb doktoruna ameliyat oldum, insallah sag salim bebegini dunyaya getirirsin, ondan sonra estetigini de olursaun, zaten agir birsey degil birgununu alir , esinde ileri de bebek bakiminda yardimci olursa ne ala, benim iki kiz var 6 ve 3 yaslarinda, bana masallah zararlari yok, neyse allaha emanet ol.

cok uzuldum canim, aynen benimki de ilkinde iyi olmamisti, insallah en onemlisi suan kendini hamilelige hazirla, tekrar ameliyat olman icin bir yil beklemen lazim bitanem, ben hollanda da kkb doktoruna ameliyat oldum, insallah sag salim bebegini dunyaya getirirsin, ondan sonra estetigini de olursaun, zaten agir birsey degil birgununu alir , esinde ileri de bebek bakiminda yardimci olursa ne ala, benim iki kiz var 6 ve 3 yaslarinda, bana masallah zararlari yok, neyse allaha emanet ol.

canım teşekkür ederim iyi dileklerin için şuanki ruh halimi inan bende kelimelere dökemiyorum hayatımda ilk defa araştırdım seçtim ve hata yaptım bunun yükü çok ağır prof.ameliyat oldum güvendim 25.gün kontrole gittiğimde hımm yamuk olmuş gerçekten haklıymışsın dedi ve yamuk kısma baskı uygulamaya başla dedi ilk gün ve hala kanama oluyo gel bakalım dedi bide 2.ayında yamuk kısmı törpüleriz dedi varmı böle bişey revizyon için en az 6 ay beklenmesi gerektiği yazıyo bütün araştırmalarımda zaten aynı doktoru düşünmüyorum ama hem maddi (ödenir geçer gider)ama manen de çöktüm. toparlanamıyorum

senin yasadiklarini en iyi ben anlayabilirim, ben de 1 yil tam mutsuz oldugum bir burunla yasamk zorunda kaldim, bence en iyisi 1 yil bekle , ondan sonrasi kendine kalmis canim, burun bu omur boyu tasiyacagin birsey, dok dusun kararini ver, acele etme , neyse kendine iyi bak optm.

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun...ynanur-burun-estetigi-ameliyati-revizyon.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X