Ameliyat sonrası burnum domuz burnu gibi oldu:(

Ada4073

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
27
14
29
Arkadaşlar merhaba ben 12 gün önce ameliyat oldum.Oldukça güvendiğim daha önce ablamın ve iki üç arkadaşım da burnunu yaptırdığı bir doktor ve hepsinin burnu da doğal estetik olduğu anlaşılmıyor.Ama benim burnum aşırı kalkık oldu.Karşıdan delikler görünüyor.Bandaj varken daha kalkıktı şimdi o kadar değil ama hâlâ çok kalkık.Ve gerçekten domuz burnu gibi oldu herkes öyle diyor.Ablamın ya da diğer arkadaşlarımınkine baktım aynı doktorun yaptığı burun ama hiçbiri bu aşamada bu kadar kalkık değil.Herkes geçicek düzelicek şişler inince diyor ama benim hiç inancım yok.Doktor da merak etme çok güzel oldu burnun 1-2 ay sabret dedi ama ben gerçekten sabredemiyorum.Buraya birkaç fotoğraf koyacağım siz daha objektif yorum yaparsınız diye.

Eklentiler

• E9765C95-A0CC-4634-B107-05139D28B522.jpeg
    E9765C95-A0CC-4634-B107-05139D28B522.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 7.089
  • 412F9A8E-934C-4EA0-87E4-BCE5941C4B1E.jpeg
    412F9A8E-934C-4EA0-87E4-BCE5941C4B1E.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 7.411
  • 6D5F15CF-3FA1-4CC9-8FDE-9E8826F0F063.jpeg
    6D5F15CF-3FA1-4CC9-8FDE-9E8826F0F063.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 6.736
Özellikle son fotoğrafta burun ucunun üstü böyle yay gibi o şekil zaten domuz burnu görüntüsü yaratıyor.Sizce buna benzer bi şekli mi olur yoksa gerçekten değişir mi? Burun ucuna kıkırdak koymuş doktor ve şu an çok şişlik var ama sanki şiş inse de o görüntü değişmeyecek gibi :KK43:

Özellikle son fotoğrafta burun ucunun üstü böyle yay gibi o şekil zaten domuz burnu görüntüsü yaratıyor.Sizce buna benzer bi şekli mi olur yoksa gerçekten değişir mi? Burun ucuna kıkırdak koymuş doktor ve şu an çok şişlik var ama sanki şiş inse de o görüntü değişmeyecek gibi :KK43:
1 -2 ay sonra konuyu güncelleyin lütfen. çünkü doktorun kendini savunmak için öyle söylediğini düşünüyorum.ameliyattan sonra mucize olması mümkün değil burun durup dururken değişmez tüm sorumluluğu şişlikler yüklüyorlar ama hicbir gerçekliği yok.bende ameliyat oldum 1 ay sonra 2 yıl olacak ilk başta çok kötüydü şimdi de çok kötü şişlikler geçti ama kusurlar kaldı çünkü kusurların nedeni asla şişlikler değil.cok güzel olmuş nasıl diyor ya fotoğraflar ortada.

Benmki de cok kalkikti bu kdr deil fkat 3. Ayimdayim baya baya degisti indi asagiya merak etme inecek o daha . Insallah daha fazla inmez diyrm şimdi

1 -2 ay sonra konuyu güncelleyin lütfen. çünkü doktorun kendini savunmak için öyle söylediğini düşünüyorum.ameliyattan sonra mucize olması mümkün değil burun durup dururken değişmez tüm sorumluluğu şişlikler yüklüyorlar ama hicbir gerçekliği yok.bende ameliyat oldum 1 ay sonra 2 yıl olacak ilk başta çok kötüydü şimdi de çok kötü şişlikler geçti ama kusurlar kaldı çünkü kusurların nedeni asla şişlikler değil.cok güzel olmuş nasıl diyor ya fotoğraflar ortada.

Aslında oldukça başarılı bi doktor ama neden böyle oldu anlamadım.Hiç bu kadar yapay yaptığı burun görmedim ben.Siz böyle mi kalır diyorsunuz :KK43: Şu domuz görüntüsü geçsin yeter başka bir şey istemiyorum :KK43:

Benmki de cok kalkikti bu kdr deil fkat 3. Ayimdayim baya baya degisti indi asagiya merak etme inecek o daha . Insallah daha fazla inmez diyrm şimdi

Değişir mi diyorsunuz? Gerçekten çok kötü durumdayım her gün ağlıyorum yaptırmayı çok istiyordum şimdi şekil böyle olunca çok pişmanım.İnerse bu domuz görüntüsü geçer mi derseniz?

Aslında oldukça başarılı bi doktor ama neden böyle oldu anlamadım.Hiç bu kadar yapay yaptığı burun görmedim ben.Siz böyle mi kalır diyorsunuz :KK43: Şu domuz görüntüsü geçsin yeter başka bir şey istemiyorum :KK43:
Ben değişmez diyorum çünkü sonradan değişmesi mümkün değil mucize olamaz.cok belirgin şekilde kalkık.ameliyat oncesinde kalkik bir burun mu istediniz

Ben değişmez diyorum çünkü sonradan değişmesi mümkün değil mucize olamaz.cok belirgin şekilde kalkık.ameliyat oncesinde kalkik bir burun mu istediniz
Hayır hatta özellikle kalkık olmasın dedim ben.Doğal bi burun istiyorum dedim.O kadar kötüyüm ki dışarı bile çıkamıyorum.Yeniden ameliyat mı olmalıyım sizce

Canım, benim burnumda aşırı kalkıktı. Çok pişman olmuştum, aynalara küsmüştüm resmen. Şuan gayet normal bir burnum var. Bence canını sıkma eminim ödemler geçince normale dönecektir. Hem senin hem de çevrenin yeni imajına alışması lazım. Biraz sabret. Sevgiler..

Hayır hatta özellikle kalkık olmasın dedim ben.Doğal bi burun istiyorum dedim.O kadar kötüyüm ki dışarı bile çıkamıyorum.Yeniden ameliyat mı olmalıyım sizce
Yeniden ameliyat için 1 yıl beklemek gerekiyor şişlikler geçsin duruma göre karar verin bence

Canım, benim burnumda aşırı kalkıktı. Çok pişman olmuştum, aynalara küsmüştüm resmen. Şuan gayet normal bir burnum var. Bence canını sıkma eminim ödemler geçince normale dönecektir. Hem senin hem de çevrenin yeni imajına alışması lazım. Biraz sabret. Sevgiler..
Canım fotoğraf var mı senin? İlk 2nci haftadan.Ne kadar sürede beğenmeye başladın?

Yeniden ameliyat için 1 yıl beklemek gerekiyor şişlikler geçsin duruma göre karar verin bence
O attıklarım bandajın çıktığı ilk günden.Şimdi de şöyle duruyor bir fark var mı sizce?

Eklentiler

• 119995E1-A23F-4E36-AC7F-E4E4E38F1F3E.jpeg
    119995E1-A23F-4E36-AC7F-E4E4E38F1F3E.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 3.271
Biraz inmiş. Yalnız burun ucuna kıkırdak fazla inmesin diye konulur. Doktor hastaların isteklerini mi karıştırdı acaba? 2 ay bekle bakalım. İnmezse ücretsiz revizyon iste, doktora güveniyorsan eğer.
Tamam öyle yapayım cumartesi kontrol var zaten doktora soracağım açık olsun diye eğer buna benzer kalacaksa özellikle önden beni umutlandırmasın boş yere

X