Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

bugun 9. gunum az once bı baktım burun delıklerınden bırının şişi ınmış ne kadar mutlu oldum.ama bırı şiş bırı ınık yamuk yumuk duruyor,napalım alışıcaz artıkk

benimde bir hafta oldu bugün bende aynaya bakınca birinin diğerinden daha farklı olduğunu görüyorum..umarım şişliktiryoksa çok fena....

türk lokumu tekniği nasıl bir taknik canım?

bende şuan hiç nefes alamıyorum..

geçmiş olsun inş şişliklerin hemen geçer bende düşünüyorum burun ameliyatı çokta korkuyorum doktorun kimdi

arkadaşlar benım 23 gun oldu,açık amelıya olmuştum..hala burnuma tam dokunamıyorum arada sızlıyor agrıyor,ne zaman normal hale gelıcek
yanı mesela bırı bana sarılacagında sarılmıyorum,yatakta hala yan yatmıyorum,ne kadar zaman daha dıkkat etmelıyız
ucuna hele hıc dokunamıyorum şiş ve uyuşuk dokununca acıyor

ne kadar daha dıkkat etmelıyım ,ve ne zaman spor yurume gıbı şeyler yapabılırım
doktora sormayı hep unutuyorumm acil cevapppp

:97:
ben sordum ameliyattan 3 hafta sonra ufak yürüyüşler bir ay sonrada normal sporunu yapabilirsin dedi

bugun 22.günüm gün geçtıkce bu şışlıklerın azalacağı hıssını kaybedıyorum artık cünkü bunrumun ucu eskısınden büyük top gibi tüm yorumları okudum 2 ay 3 ay hala burnum top gibi dıyenler var ve hazıranın sonunda düğünüm var(( bılıyorum ozamanda gecmıcek sadece gözüm alıscak.burnum düzelsın dıe amelıyat oldum daha çok psıkolojım bozuldu kendımı rahatlatmaya calısıyorum yınede olmuo aynaya bakınca hersey alt üst oluyor.evımızı bugun tuttuk hazırlıklar ıcındeyım ama ole mutsuzumkı nerdeyse o eskı kemıklı ve uzun burnumu arar oldum( annem dahıl kımse benı tam anlamıyor keske ucunu kücültseydım dıyorum belkı boyle olmazdıı hıcbır ortama gırmek ıstemıyorum neysee bıraz ıcımı dökmek ıstedım sızıde bunaltmıyım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…