Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

evet bende oyle dıorum oncekı burnum daha kötüydü uzun kemıklıydı sımdı kemığı gıttı kısalldı ama ucu sorunn bılmıorum ne olcağız.ama 2 amelıyatta oyle kulaktan kıkırdak her amelıyatta yapılıormu acaba bende ılla olayım demıyorum ama ılerde düsünürsem ucunu kücültmek ısterım bı sorunum o tabı sıslerım ınmezde boyle kalırsam tabıı

benimde bugün 13 oldu ameliyat olalı..umarım şişlikten öyledir..senin profilden güzel gözüküyor burnun..aslında baktığım bütün fotalarda önden profilden 6 dolana kadar yani burun tam yerine oturana kadar çoğu kişinin güzel gözükmüyor...(6 ay da çok uzun bi zaman ya....)umarım bu süreç dolduktan sonra bi problem çıkmaz da bi kez daha bıçak altına yatmayız

bu gün hatta tam şu dakikalarda ameliyattan sonraki 3. ayım bitti. herşey güzel ama hala istediğim gibi değil.çevremdekiler de pek moral vermiyolar.ucu top gibi ve sert bekliyorumbekliyorum. 6. ayı bekliyorum:)))

bu gün hatta tam şu dakikalarda ameliyattan sonraki 3. ayım bitti. herşey güzel ama hala istediğim gibi değil.çevremdekiler de pek moral vermiyolar.ucu top gibi ve sert bekliyorumbekliyorum. 6. ayı bekliyorum:)))

canım bantların açıldıktan sonra önden görünümü nasıldı..benim bugün çıktı bantlar ama önden pekte hoş gözükmüyor..ne zaman düzelir yaa...

benım1 ay ooldu nasıl gectı zaman yaa,ıyıkı de olmuşum
üşenmesem yenı halımın resımlerını koyucam,şişlıklerım bayagı indi gibi,çevremdekıler sen demesen anlamayız dıyorlar

bıde yuzunde oyle bı ıfade oldukı sureklı gulumsuyosun gıbı,sankı asla kızamayacak bırı gıbı oldun dıyorlar öğrencılere kızsamda korkmazlarmış,eskıden soguk bı havan vardı şimdı bebeksı ve gulumseyen bı tipin oldu dedıler ...bazı arkadaşlarda baktıkça bakasımız gelıyor dıyorlar
çok mutluyum umarım burnum ıyıye gıder şeklı

bak senın 3 ay olmus hala şış dıyosun benımde pazar günü 1 ayım dolacak tamam belkı yakınmakta erken davranıyorum ama bunu sunun ıcın yapıyorum burnumuzun seklı bellı sıslık ınıncseklı değısecekmıkı yokk benımde ucumda sorun var onden top gibi yandan da ucu bı tuhaf bana gelıyokı düzelmez her gün dua edılyorum cevremdekıler ayrı zatennn(

ne kadar güzel :))) senın adına okadar sevnıdımkıı bende oyle olabılsem keske amelıyat olmadan once bundan daha kötaü olmaz nasılsa dıyodum sımdıı acabaa dıyorumm(((

ne kadar güzel :))) senın adına okadar sevnıdımkıı bende oyle olabılsem keske amelıyat olmadan once bundan daha kötaü olmaz nasılsa dıyodum sımdıı acabaa dıyorumm(((

benım amelıyat oncesı uzun egrı ve kanatları genışlemiş kötu bı burnum vardı,benım burnumun yanlarında da dıkış atıldı bayagı degısıklık oldu,o nedenle o burundan bu burna dondüğüm ıcın doktoruma cok mınnetarım.sanırım en ıyı sonucu çevredekıler bılıyor cunku dırek soyluyorlar açıkça,çevrenız begenıyosa sorun etmeyın derım..yoksa aynaya baktıkca çok sey bulabılıyoruz

canım bantların açıldıktan sonra önden görünümü nasıldı..benim bugün çıktı bantlar ama önden pekte hoş gözükmüyor..ne zaman düzelir yaa...

ilk çıktığında epey şişlik vardı önden de çirkin duruyodu. ama gün geçtikçe daha güzel oluyo.bir iki haftaya şuanki halinde çok daha iyi olacak. ama o tasarımlardaki.hala gelmesini bekleme hemen

biliyorum canım bana da düzelmeyecekmiş gibi geliyo korkuyorum madem o kadar acı çektim bari değsin diyorum.ama doktoruna güvenmekten başka çare yok. ilk haline göre değişti tabi ama iyileşme yavaş olduğu için korkuyoruz işte...

En son burun ucunun şişliği inecekmiş. Yani sabırlı olmak gerekiyor. Bir süre bu şekilde idare edicez artık. Ameliyat olduktan sonra 2-3 ay geçtikten sonra burun asıl şeklini gösteriyormuş. 2-3 ay sonra da kötü hissedersek burun ucu estetiği yapılabilir. Kolay bir şey sanırım. Tekrar ameliyata gerek kalmıyor. Lokal anesteziyle minik rötuş yapılabiliyormuş. Çevremizde burun ameliyatı olan birileri olmadığı için kendimiz yaşıyoruz görüyoruz. İyi olacak inşallah

ilk çıktığında epey şişlik vardı önden de çirkin duruyodu. ama gün geçtikçe daha güzel oluyo.bir iki haftaya şuanki halinde çok daha iyi olacak. ama o tasarımlardaki.hala gelmesini bekleme hemen

bugün morolim çok bozuldu ya..eşim işte hala görmedi vede görmesinide istemiyorum zaten..off ya albümlerde bi arkadaşı gördüm 16.günde önden süper gözüküyo..onu görünce çok korktum benimki böyle kalıcak diye.ama genelde sanırım çoğu insanın önden görünümü kötü oluyor.10 gün sonra kuzenimin düğünü var umarım o zamana kadar biraz daha iyi olur ya..

canım ben lokal olmustum zaten 20 dk falan sürdü kısa bı operasyondu.25hazıranda düğünüm var artık bu sekıldee gelın olacam yapacak bıse yok ama ınss gecerde bu yazdıklarımıza gülerız sonradann dedığın gibi sabır sabır ınss ıyı oluruzzz:)

Canım millet burnunun karakteristik yapısını çok bozmuyor. Nefes alma sorununu gideriyorlar, burun sırtında kemer varsa düzeltiliyor bu kadar. Aparatlar kalkınca burun hem doğal hem de mükemmel görünüyor. Karşı taraf yeni buruna adapte olmakta pek zorlanmıyor. Burun eski burun sadece büyük kusurlar giderilmiş oluyor.

Eski burnum kemerliydi yandan dehşet kötü görünüyordu. Kemer gitti burun sırtı törpülendi :) Burun hem alçak görünüyor hem de burun sırtı kaydırak gibi görünüyor :) Yan profilden yeni burnum çok iyi. Çok geniş ve yayvan bir burnum vardı. Burun deliklerinin yanlarından biraz daraltıldı. Çok muntazam durdu. Burnumun ucunun çapı büyüktü ve aşağı sarkıktı. Burun ucunun çapı küçültüldü ve kalkık bir görünüm verildi. Yani düşününce eski burnumun tam zıttı bir burun geldi. Bu da doğal olarak yeni burnuma alışmamı zorlaştırıyor. Çünkü aynaya baktığımda görmeye alışkın olmadığım bir burun var. Ameliyatım ağrısız sızısız tamponsuz müthiş rahat bir ameliyattı. İşin zor ve bunalımlı olan kısmı psikolojik süreç. Yoksa o iğrenç eski burnumu tabiki özlemiyorum. Biraz sabırlı olucaz. Mimik kaslarımız ve yüz hatlarımız yerine oturdukça daha iyi görünecek eminim :82:

evet canım beklemekten başka çare yok anlaşılan:2keşke yan profilden güzel gözüktüğü kadar ön profildene güzel gözükseydi)

düğüne kadar eminim daha güzel olucaktır...(inş düğününde istediğin gibi bir gelin olursun)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…