Ameliyatlı kaynana

Canım kalk evi süpür demekte de kötü bişey yok ki onlar yaşlı eski insanlar konuşma tarzları böyle sorsan kendi kızlarınada aynısını söylüyordur... ben kayınvalideme gittiğim zamanlar erken giderim onun söylemesine bile fırsat vermem evini süpürüveririm sonuçta eskisi gibi çalı süpürgesiyle mi uğraşıyoruz şimdiki süpürgeler elektirikli yani çok rahat :))) hatta kızlarının dedikodusunu yapar hiç gelipte analarının evini süpürmüyorlar diyor... zaten kadın kalp hastası oyüzden hiçte zoruma gitmiyor evini süpürdüğüm zaman :)))

haklısın kalk evi süpür lafında bana göre de bi şey yok ama inceliğe çok takan insanlar var yani anlatılanlar içerisinde belki buna takılınabilir ki o da belki
yaşlı insanlardan bahsediyoruz rica cümlelerini ne bilirler niyet önemli bence ağızdan çıkandan çok
kaynanayla şehirler bile ayrı ayda yılda bir görüşülüyordur o da hasta ziyaretine gidilmiş.
annemin bir lafı var "eline mi yapışır yapsan ne olacak diye"
annemde ban kalk evi süpür der annesi söylese batmazdı
ben kaynanamın çayını da götürüyorum okuldan geliyorum yemeğimi de yapıyorum o da bende ki tatlı dili gördükçe elinden gelen yardımı yapmaya çalışıyor.üstelik ne annem ne tek bir akrabam var bu şehirde
iki oğlum var allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın

Aynen canım valla ben aynı şehirdeyim hem kendi ailemle hemde eşimin ailesiyle... erkenden gidiyorum saat 3-4 gibi akşama kadar evini temizliyorum yemeği kayınvalidem hazırlıyor bana yaptırmıyor hatta çok yoruldun gel otur diyor beraber evlilik programları izliyoruz hiç sevmediğim halde seviyormuş gibi izliyorum yorumlar yapıyoruz :))) akşam eşim gelince yemeği yiyoruz çayı içiyoruz bulaşıklarıda yıkıyorum sonra evimize gidiyoruz yorucu bir gün oluyor ama güzel ve değişik oluyor... Allah çocuklarınında mürüvetini görmeyi nasip etsin canım inşallah benimde olur bebeklerim....

ilk gelen yorumlar tam istediği gibiydide sonrakileri beğenmemiştir.
Haha evet valla hiç bu kadar tepki toplanacağını bilmiyordu... zaten kocasıda büyük bi ihtimalle karısına hak verdiğinden değil çenesinden bıkmıştır
zaten ilk yorumlara cevap verdi, sonrası yok okuyup gidyo
yok kız sadece okumakla kalmıyor kendisine hak verenleri aradan seçip beğeniyor

kaynana denen organizmaya bakmazdim oncelikle(miktari oldukca az olanlari haric),bence iyilik hakeden iyi insanlara yapilmali...madem baktiniz sonunda yaptiginiz iyi olmus az bile.o sizin yaptiginiz fedakarligi zaten mecbur diye dusundugu icin minnet etmemistir.bu cinse gore ev oglumun evi,oglunun esi de el kizidir,,ve bunlara yapilan her zerre iyilik gereksizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…