Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar

Merhaba Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar yazabilir mi? En azından bilgi sahibi olabilmem açısından lütfen tecrübelerinizi esirgemeyin
Benım düşük canım 0.46 ilk yumurta toplamada 3 yumurta vardı 2 boş çıktı 1 dolu 3. Embriyosu 8 hücreli olarak donduruldu.. Şuan beklemedeyiz havuz işlemi yapılacak...

Benım düşük canım 0.46 ilk yumurta toplamada 3 yumurta vardı 2 boş çıktı 1 dolu 3. Embriyosu 8 hücreli olarak donduruldu.. Şuan beklemedeyiz havuz işlemi yapılacak...
Güzel sonuçlar alırsınız inşallah. İlk ayınızda yumurta toplama işlemi yapıldı mı hemen

Güzel sonuçlar alırsınız inşallah. İlk ayınızda yumurta toplama işlemi yapıldı mı hemen
Evet ilk ayda oldu benım cok ümitsizdim boş çıkacak 1 tane kalan ilerler mi dedim kendi kendime çok sükür kaliteli çıktı oda.. Umutsuz olma sende bol bol kalite arttırıcı şeyler tüket.. 1 tane yumurta yetiyor gebelik için en kalitelisi o da..

Benim ilk ay iğneler doktorun istediği etkiyi göstermedi o yüzden geçen ay sonlandırdık mecburen. Bakalım bu ay yumurtam olursa işlemlere devam edilir inşallah kalite arttırmak için neler tüketmem gerekiyor biliyorsanız yazar mısınız

Bana doktorum omepaQ10 vitamın önerdi (bence etkili olan vitamın bu) arı sütü bal polen propolis karısımı, avakado günde yarımı, çörekotu yagı, zeytinyağında incir günde 1 adet,folik asiti ve çiğ kuruyemis günde 1 avuç kadar bu şekilde canım..

Biz gibi düşük amhlerde bu durum çok raslanabilirmiş malesef.. Bozma moralini her ay aynı çıkmaz yumurta insallah kaliteli bir şekilde yumurtaların olur..

Vitamin banada önerdi aldım bende 30 gün kullandım yeni bitti ilk fırsatta tekrar alacağım

Merhaba Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar yazabilir mi? En azından bilgi sahibi olabilmem açısından lütfen tecrübelerinizi esirgemeyin
Başka kimse yok mu en azından tecrübelerinizi yazın iyi veya kötü sonuçlardan bahsedin

Benim de yaşım 30 olmasına rağmen amh düşük 0.59. ağustosta ilk denemeyi yaptık 3 yumurta toplanmıştı 2si döllendi 3.güne gitti transfer edildi. Tutundu çok şükür ama beta değerlerim düzenli artmadığı için kimyasala çevirdi. 1 ay ara sonrası bu ay tekrar başladık ama şimdi sadece 2 yumurtam olmuş. onlar da pazartesi 10 mm di çarşamba 13 olmuş yani çok yavaş büyüyor Moralim çok bozuk OPU olabilecek mi merak içinde bekliyorum.

Doktorun istediği etkiyi göstermedi derken sayı mı artmadı yoksa yumurtaların büyümesi mi yavaştı, kaç mm olmuştu mesela? Gonal-f hangi dozda kullanmıştınız?

Doktorun istediği etkiyi göstermedi derken sayı mı artmadı yoksa yumurtaların büyümesi mi yavaştı, kaç mm olmuştu mesela? Gonal-f hangi dozda kullanmıştınız?
Ben devlet hastanesine gidiyordum orada detaylı açıklama yapmıyorlar bu sebepten önümüzdeki ay özel bir hastaneye gideceğim. Açıkcası ilk defa böyle bir şeyle karşılaştığım için doktora pek detay soramadım ama sanırım olgunlaşmadı çünkü önceki muayenelerde yumurtan yok demedi

Opu ne oluyor acaba? Bu ay güzel sonuçlar alırız inşallah

Merhaba. Benim çok düşüktü. Yani 0.01 idi. Şu an ikizlere gebeyim 12. haftam
Çok sevindim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allah. Tedaviye başladıktan ne kadar zaman sonra bu güzel sonuca ulaştınız. İlk ay gidip hemen tedaviye başlayıp pozitife ulaşınız mı yoksa bi süre gidip geldimiz mi yumurta toplamaya kadar

İlk ay ilaç kullandım, yumurta takip edildi ve yumurta toplama işlemi yapıldı. O sırada prp de yaptılar ama toplanan 1 yumurta kalitesizdi ve döllenmedi.
Sonra 2 adet dönemi ara verdik. Tabii ilaç kullanımı ile regl oldum. Sonra yine aynı aşamalar. Bu kez iki yumurta toplandı, ikisi de döllendi ve transferleri yapıldı. İkisi de tuttu çok şükür

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ilerlesin inşallah. Siz son denemenizde hangi dozlarda ve kaç gün gonalf kullanmıştınız hatırlıyor musunuz? Gonalf e ek olarak başka hormon iğneleri de almış mıydınız

Merhaba geçmiş olsun benimde yumurta rezervim düşüktü tüp bebek olumsuz sonuçlanınca moralim çok bozuldu :S
erken menepoz diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…