Amniyotik bant hakkında ! Ne olur yarım edin, fikirlerinizi paylaşın.

yardmcı olurmsnz lütfn bnmki sol enalttarafta ya çok endşlym grçktn ya yardmcı oluck kimse yokmu

Son düzenleme:
mrb cnm bndede amniyotik bant çıktı 23 hftlk hamileyim veinan çok korkuyorum senin şuan durumun nasıl neyaptın

yardmcı olurmsnz lütfn bnmki sol enalttarafta ya çok endşlym grçktn ya yardmcı oluck kimse yokmu

canım benım ksura bakma msj yenı gördüm korkma benım 12 haftada cıktı 23 haftalıksın baya büyümüş doktorlar ınsanları korkutuyor bıraz ama ben doçentlere kadar gittim bebek büyüdüğünde hiç bır zrarı olma zbende 29 haftalık gebeyım yarın 30 haftaya giriyorum cok skür bu zamana kadar bırsey olmadı doktorum artık olmaz dedı bebek küçükken zarar verırse verırmış büyüdükçe hıc bır zararı olmaz dedı sende ıcını feraf tut hatta ben son kontrolume gıttıgımde doktor bantı artık göremıyorum dedi yanı kopmuşta olabılr rabbım bebeklerımızı korusun ıns. sende sağlıkla yavrunu al kucagına

ay saol cnmya inan çok korktum bnde korkutarak konuşuyorlar insanı insan kafayı yeme noktasına geliyor seninki ortadamı yoksa sağ yada sol taraftmı bnde geç cvp yzdm kusura bkma anasınıfı öğrtmnym anck işten geldm

cnm bnm seninki nasıldı yani sağdamı soldamı ortadamı ya peki doğumun günü gününemi olucak yoksa erken olma riski varmı cvp verirsen memnun olurum

bende bugün doktora gittiğim de amniyotik bant oldugunu öğrendim . 18 .2 haftamdayım cok moralim bozuldu . inşaallah bebeğime birşey olmaz.buraya yazan arkadaşlar sizde kötü birşey yok dimii

bende bugün doktora gittiğim de amniyotik bant oldugunu öğrendim . 18 .2 haftamdayım cok moralim bozuldu . inşaallah bebeğime birşey olmaz.buraya yazan arkadaşlar sizde kötü birşey yok dimii

Canım korkma bendede var dediler ama sonradan plasanta bağıyla karıştırılmış çıktı sende rahat ol bebeğe yakın değilse sıkıntı yok demişti doktor başka arkadaşlardada benim gibi oldu inşallah sendede öyledir güzel haberlerini bekliyoruz detaylı ultrasona girdin mi

evet detaylı ulturasona girdim orda da amniyotik bant var dedi . suan bir organına zarar vermemiş ama ayagına yakın yerde dedi . ilk defa böyle birşey duydum inşaallah bebeğime birşey olmaz . sizin ayrntılı da mı belli oldu plesanta bagı oldugu

Kızlar lütfen sakin olun panik yapmayın hamileliğinizi sakin geçirmeye bakın Allahın izni ile bir şey olmaz.Aynı olayı ben de yaşadım.bunun doğal bir süreç olduğunu farzedin kontrollerinize gidin güze lşeyler düşünün.

cnm bendede var suanlik birsorunyok 27 haftamdayim icini rahat tut ALLAHAEMANET BEBEKLERIMIZ DOKTORNEDEDI

cnm nbr ya nasıl gıdıyor amnıyotık bant sende bır sorun yarattımı nasılk durumunuz

cnm bnm seninki nasıldı yani sağdamı soldamı ortadamı ya peki doğumun günü gününemi olucak yoksa erken olma riski varmı cvp verirsen memnun olurum

elalım canım hıc korkma bak 34 haftadayım ben bebeğim gayet ıyı hareketlı kıpır kıpır rabbımın ıznıyle bırsey olmadı sanada olmaz benım sol taraftaydı ayakucunda doktor ayagına dolanabılır dedı ama hıc bırsey olmadı ben hep ıcımı rahat tuttum takmadım hamılelıgımı yasadım sızde oylke yapın zaten kese buyudukçe oda yok oluyor ta kösede kalıyor

canım benımde ayağının dıbındeydı bırsey olmadı sende korkma canım

dün yine başka bie doktora gittik o da aynı seyleri söyleyip tekrar canımzı sıktı . eşim şu konyadaki ilkkez bu ameliyatı yapan doktoru aramış gelin bi muayne edelim demiş. ama ben korkuyorum ameliyat olmaktan ya bişiy olursa ameliyat sırasında ne yapmam lazım bilmiyorm cokk korkuyorumm(((

Benim dr böyle bir ameliyatin olamayacagini söylemişti.gebeligin ilk baslarinda bant olaki bir yerine dolanirsa ve kurtaramazsa gelisme süreci devam ederken o bölüm gelismez se sorun olur.genelde bant ilerleyen haftada çıkıyor ve serbest o yüzden sorun olmaz.

Bende 31 haftalık hamileyim 12 haftada fark edildi Dr bana ortalama 17 hafta geçtikten sonra bebeğe artık zarar vermesi dediğe bol su tüketmemi söledi suyu nekDar fazla olursa yeri okadar rahat olurmuş inş hiç birimizde bi sıkıntı olmas

cnm bnmki bebegin basi komsulugundaymis korkumo peki bu 17 haftadan snra zarar vermiymyms grcktn bzm urdaki drlar tam bilgi sahibi degiller senin durum nasil

cnm bnmki bebegin basi komsulugundaymis korkumo peki bu 17 haftadan snra zarar vermiymyms grcktn bzm urdaki drlar tam bilgi sahibi degiller senin durum nasil
Benim kendi drum perinotolojiye gönderdi oradaki uZman söledi bana 17 haftadan sonra zarar vermes die inş bişi olmas bnmkide kafasına yakın biyerde sürekli bi şüphe var tabi aklımda ama Allah'a dua ediyoruz yapacak bişi yok sen nekadarlık hamilesin

30haftama grcm cnm bnde icimi rahatlttnz ama yasaol cnm bnm

Bu endişe bebeğe zarar verir,içinizi ferah tutun rahat bir dönem geçirmeye çalışın..

merhaba biz12 haftalıkken görüldü band su an 27 haftalık bebeğimiz hiçbir sorun yok suay82 cok da güzel anlatmış büyüdükçe kenarda kalıor. hiç üzmeyin kendinizi ve bebeğinizi.

Allahın izniyle hiçbir sorun olmayacaktır. ilk duyduğumda benim ve eşimin dünyası kararmıştı. ama gerçekten su an cok rahatız, sürekli dua edin. istanbulda Rıza Madazlı hocaya gittik biz 3 defa. konuşturmadı bile bant hakkında . ilgisi yok zarar veremez dedi.

İnşallah da öyle olacak her türlü sıkıntılardan uzak olsunlar inşallah.

Saol cnm verdigin bilgive morel icin ALLAHyardimcimiz olsun senin demi soltaraf suaysanadacok tskrlr cnm kac haftan kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…