Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Anadolu Yakasi ilköğretim Okulu Tavsiyesi

kronik yorgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
9
6
38
Arkadaşlar merhaba. 5 yaşındaki oğlumu bu sene anaokuluna vereceğiz. Anaokuluna gittiği okulda ilkokula da devam etmesini istiyorum. Sizlerden bu konuda tavsiye istiyorum. Eğitiminden ve şartlarından memnun olduğunuz devlet okulları hangileridir. Biz maltepeden yaşıyoruz, özellikle çevrede olan okullarla ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Gerekirse beğendiğimiz okula yakın bir yere taşınacağız. O yüzden araştırma yapmak istiyorum. Ama pek fazla bilgi bulamadın nette. Bu nedenle deneyimli arkadaşların görüşleri benim için çok kıymetli.

Arkadaşlar merhaba. 5 yaşındaki oğlumu bu sene anaokuluna vereceğiz. Anaokuluna gittiği okulda ilkokula da devam etmesini istiyorum. Sizlerden bu konuda tavsiye istiyorum. Eğitiminden ve şartlarından memnun olduğunuz devlet okulları hangileridir. Biz maltepeden yaşıyoruz, özellikle çevrede olan okullarla ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ben Anaokulu, Kreş, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Okul Ara, Okul Bilgileri adresinden faydalandım .cok sayıda okul bilgilerine ulaşabılıyorsunuz .özelde var devlette .istanbulda ilçe seçmeniz yeterlı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
X