Çocuk Hastalıkları anal atrezili bebek anneleri lütfen bakar mısınız?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Suan 10aylik bebegim 3 bucuk aylikken popo açma ameliyati oldu 5 aylik ti kolostomisi kapandı bu iki aylık zaman arasında dilatasyön denen genişletme işlemi yaptık popoya şimdilik iyi artık beze yapıyor Kakasini ayrıntılı tüm bilgilere facebookta anüsü poposu kapali çocuklar ve aileleri paylaşım grubu var gönderiler yorumları hep okuyun her bebekte farklı seyrediyor bu hastalık ve doktor çok onemli
Arkadasım bize 10 kilo olduğunda dediler özellikle yasını beklemem gerektiği de söylendi sizin bebeğinızde mi yüksek atrezi idi bizim yükseklik 3 cm miş acaba bu süre ondan mı uzun bilemedim birde doktor ve hastane ismini paylaşırmışım lütfen doktor aramaktan bi hal oldum kafayı yıycem

Arkadasım bize 10 kilo olduğunda dediler özellikle yasını beklemem gerektiği de söylendi sizin bebeğinızde mi yüksek atrezi idi bizim yükseklik 3 cm miş acaba bu süre ondan mı uzun bilemedim birde doktor ve hastane ismini paylaşırmışım lütfen doktor aramaktan bi hal oldum kafayı yıycem
Bizede kilo alması gerek 1 yaşına girmeden yaparız dedi doktor o kadar zaman torba nasıl olcak bilmiyorumm.daha erken yapılsa keşke bizimki de

Bende Ankara da yaptırıcam ikinci ameliyatı Gazi üni Hakan çavuşoğlu bu alanla ilgileniyormuş hacettepede çocuk alanında çok iyiymiş bende araştiriyorum..hacettepede Arbay Özden Çiftçinin Muayenehanesine gittim bana o 1 yaşını muhakkak bekle boş yere de doktor doktor gezdirme bekleyeceğiz dedi ama işte alanda iyi doktor kim ona bakıyorum

Herhangi bir isim duyarsan bana da haber ver olur mu arkadasım
Tabiki veririm.senin cocuk kaç aylıktı.gazi üni de iyiymiş ama ben şimdilik doktor değiştirmeyi düşünmüyorum zaten daha 1 aylık oğlum kontrolleri devam ediyo.zaman ne gösterir bilemiyorum bakalim
Birde oğlum down sendromu bahsettimmi bilmiyorum.pediatri,kardioloji ,birde bu ameliyat hepsi takip ediliyor.zaten cebecide doğdu bebeğim ordada

Anladım Rabbim bebeklerimize şifa versin
Herhangi bir isim duyarsan bana da haber ver olur mu arkadasım
Mrb.bebeginizle ilgili bi gelişme varmi.biz eşimin isteği üzerine gazi üni. hakan hocaya götürdük.adam bu konuda uzmanmış.suzde duymuştunuz adını zaten.baya konuştu bizle bilgi verdi.buyuk ihtimalle onunla devam etcez artık.dusunurseniz eğer tavsiye ederim.yalniz giderken elinizde çocukla ilgili ne varsa götürün.rontgen ultrason vs.... ..

Mrb.bebeginizle ilgili bi gelişme varmi.biz eşimin isteği üzerine gazi üni. hakan hocaya götürdük.adam bu konuda uzmanmış.suzde duymuştunuz adını zaten.baya konuştu bizle bilgi verdi.buyuk ihtimalle onunla devam etcez artık.dusunurseniz eğer tavsiye ederim.yalniz giderken elinizde çocukla ilgili ne varsa götürün.rontgen ultrason vs.... ..
Çok teşekkür ederim Esra bende merak ediyordum Hakan hocayı...elimde sadece epikriz var röntgen falan hiç bişey vermediler 6 . Ayda ilaçlı film çekicez demişlerdi...her ay gitmek mi gerekiyor yoksa ameliyat zamanı mı yada tekrar ne zaman gelin dedi Esra kusura bakma çok soru sordum

Bana Hacettepedeki hoca ameliyat zamanı 1 yas o zamana kadar doktor doktor gezme ameliyat zamanı gelince doktor seçimi yaparsın deyince ben beklemeye aldım..tahlillerde o zaman yapılır demişti..benimde aklımda Hakan çavuşoğlu ,Aydın yağmurlu diye duydum onlara gidicem işte...10 aylık olmasını bekliyorum

Çok teşekkür ederim Esra bende merak ediyordum Hakan hocayı...elimde sadece epikriz var röntgen falan hiç bişey vermediler 6 . Ayda ilaçlı film çekicez demişlerdi...her ay gitmek mi gerekiyor yoksa ameliyat zamanı mı yada tekrar ne zaman gelin dedi Esra kusura bakma çok soru sordum
Estağfirullah ne kusuru tabiki sorucaz birbirimize.eger imkânınız varsa hakan hocaya da bi gösterin derim (şehir olarak nerdesiniz bilmiyorum o manada soyluyorum) bize aylık takip etcem dedi gelişim açısından.eger herşey yolunda giderse kilosu falan 6.ayda yaparız dedi.cunku ameliyat sonrası bakıma izin vermesi için çok büyümesini beklemiyoruz.ama dediğim gibi bence bi gösterin içiniz rahat etsin. Biz aylık götürecez bakalım gelişmelerden hbr ederim☺

Bana Hacettepedeki hoca ameliyat zamanı 1 yas o zamana kadar doktor doktor gezme ameliyat zamanı gelince doktor seçimi yaparsın deyince ben beklemeye aldım..tahlillerde o zaman yapılır demişti..benimde aklımda Hakan çavuşoğlu ,Aydın yağmurlu diye duydum onlara gidicem işte...10 aylık olmasını bekliyorum
Birde söylemiştim benim oğlum down sendromu farklı problemleride var o yüzden elimizdeki tüm belgeleri istemişti

Birde söylemiştim benim oğlum down sendromu farklı problemleride var o yüzden elimizdeki tüm belgeleri istemişti
Esra çok teşekkür ederim Rabbim yardımcımız olsun duam seninlede...bende şuan Ank.dayım en iyisi bende hemen bi hocayı göreyim çünkü biz bu ay 6 aylık olucaz

Esra ben Hakan hocadan pek memnun kalmadım onunla devam etmicem....başka arkadaşlarda takip ederse diye buraya yazıyorum detayı sana özelden msj attım...yalnız tetkikler konusunda dikkatli ama başka hocada olsa ayni şeyleri istemiydi bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar benim kizimda anal atrezi. Popo delimizin yeri belli lakin vajinaya yakın yerden bağırsağı birleşmiş ve oradan kakasını yapabiliyor. 1 ağustosta ameliyat olacak tek seans dedi doktorumuz tek ameliyatla bağırsağı olması gereken yere cekicez dedi. Şuanda 8 buçuk aylık. Çok endiseleniyorum ameliyattan sonra bizi neler bekliyor zaman yaklaştıkça içimi korkular sarıyor. Ameliyattan sonra neler yapmalıyız hiç bilmiyorum boyle durumu olupta ameliyat olan varsa bana bı yardımcı olur musunuz ben Bursa'da oturuyorum ve Şevket Yılmaz da Mete bey var doktorumuz doğumundan beri ona götürüyorum alanında çok iyi bir doktordur doktor arayan varsa aklınızda bulunsun isterim

Merhaba arkadaşlar benim kizimda anal atrezi. Popo delimizin yeri belli lakin vajinaya yakın yerden bağırsağı birleşmiş ve oradan kakasını yapabiliyor. 1 ağustosta ameliyat olacak tek seans dedi doktorumuz tek ameliyatla bağırsağı olması gereken yere cekicez dedi. Şuanda 8 buçuk aylık. Çok endiseleniyorum ameliyattan sonra bizi neler bekliyor zaman yaklaştıkça içimi korkular sarıyor. Ameliyattan sonra neler yapmalıyız hiç bilmiyorum boyle durumu olupta ameliyat olan varsa bana bı yardımcı olur musunuz ben Bursa'da oturuyorum ve Şevket Yılmaz da Mete bey var doktorumuz doğumundan beri ona götürüyorum alanında çok iyi bir doktordur doktor arayan varsa aklınızda bulunsun isterim
Canım Allahım hepimize yardım etsin benim bebeğim erkek bizim hiç kaka çıkışı yoktu karından boşaltım yapıyordu o yüzden popo açıldıktan sonra ciddi pişiklerle uğraştık bide genişletme yapmamız gerekti ama her bebekte farklı seyrediyor bu durum... eğer pişikle ilgili bi sıkıntın olursa msj at yine krem hazırlatmıştı doktorumuz yaptıklarımızı anlatırım...ayrıca hiç korkma bak benim bebeğim 3. Ameliyat ile normal hayata döndü elhamdulillah seninki tek ameliyat bol bol dua et onlar çok güçlü ..

X