Çocuk Hastalıkları anal atrezili bebek anneleri lütfen bakar mısınız?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Mrblar benim oğlum 6 günlükken ameliyat oldu ve kolostomi si açıldı. 4 ay sonrada kapatılacak dediler. Benim merak ettiğim kapatma ameliyatı da açma emaliyatı kadar riskli mi. Çünkü bizde açma ameliyatında çok korktuk. Doktor çok riskli demişti. Birde kapatma ameliyatından sonra çocuklar ergenlik dönemine kadar farkında olmadan bazen altına kaçırabiliyorlarmış. Böyle bir durumla karşılaşan veya duyan var mı acaba

Medine hanım merhabalar. Bana özelden yazar mısınız bizim bi whats app yardımlaşma grubumuz var. Sizi ekleyelim konu hakkında tüm sorularınızı sorabilirsimiz

Medine hanım merhabalar. Bana özelden yazar mısınız bizim bi whats app yardımlaşma grubumuz var. Sizi ekleyelim konu hakkında tüm sorularınızı sorabilirsimiz

Öncelikle merhabalar ben 25 yaşındayım şuan ve bu amelıyatın agırını gecirdim.
Canım doktorum Allah razı olsun kı kaslarım gelısmeden hemen amelıyat etmemıs onun sayesınde altıma kacırmıyorum suan eger mesaj atarsanız özelden yardımcı olmak ısterım..

Canım doktorum Allah razı olsun kı kaslarım gelısmeden hemen amelıyat etmemıs onun sayesınde altıma kacırmıyorum suan eger mesaj atarsanız özelden yardımcı olmak ısterım..
Merhaba sizde ne gibi sorunlar oldu benim oğlum 10 aylık oda anal atrezli

Merhaba sizde ne gibi sorunlar oldu benim oğlum 10 aylık oda anal atrezli

Merhaba tekrardan herkese, ben 11 aylıkkenlk ameliyatımı olmuşum çünkü doktorum kaslar gelismeden amelıyatı dogru bulmamıs, ardında diğer 2 amelıyatımı olmusım 2 3 ay aralıklarla, Rabbime bin şükür altıma kaçırma problemım yok sadece bazen önümden sızıntı gelıyor gıbı hıssedıyorum cok ıshal oldugumda, bı de denıze havuza gırdıgım her an 2 dk sonra anında su gelıyor ve dıskıya donuyor
Ben bunu pek onemsemıyordum fakat moralımı cok bozunca bı gıdeyım dedım doktoruma bir kez daha baktı amelıyat gayrt ıyı dedı sadece ben tekrar tatılıme gıdıp geldıkten sonra fızık tedavı tarzında bırseyler soyşemıstı
Muaynesı bile bu yaşımda benı aglattı acıdan kucuk yavrulara hıc kıyamıyorum bunu ceken bilir ne istiyorsanız sorun doktorumu da onerebılırım size branşında 1 numaradır

Merhaba tekrardan herkese, ben 11 aylıkkenlk ameliyatımı olmuşum çünkü doktorum kaslar gelismeden amelıyatı dogru bulmamıs, ardında diğer 2 amelıyatımı olmusım 2 3 ay aralıklarla, Rabbime bin şükür altıma kaçırma problemım yok sadece bazen önümden sızıntı gelıyor gıbı hıssedıyorum cok ıshal oldugumda, bı de denıze havuza gırdıgım her an 2 dk sonra anında su gelıyor ve dıskıya donuyor
Ben bunu pek onemsemıyordum fakat moralımı cok bozunca bı gıdeyım dedım doktoruma bir kez daha baktı amelıyat gayrt ıyı dedı sadece ben tekrar tatılıme gıdıp geldıkten sonra fızık tedavı tarzında bırseyler soyşemıstı
Muaynesı bile bu yaşımda benı aglattı acıdan kucuk yavrulara hıc kıyamıyorum bunu ceken bilir ne istiyorsanız sorun doktorumu da onerebılırım size branşında 1 numaradır
Hangi doktor bizimki ege üni orkan ergün prof menmun kaldık bizim popodan biraz et sarkması var oda 1 sene dolsun tekrar dikiş atılacak kasları Iyi dedi yüzde 85 tutar dedi

Sizin anel atrezili mi yüksek tıp bizimki suannkac yaşındasınız benim oğlum öyle doktor Iyi dedi bakalım inşallah Iyi olur

Merhabalar size özelden ulaşmam mümkün mü acaba

Merhaba arkadaşlar benim kizimda anal atrezi. Popo delimizin yeri belli lakin vajinaya yakın yerden bağırsağı birleşmiş ve oradan kakasını yapabiliyor. 1 ağustosta ameliyat olacak tek seans dedi doktorumuz tek ameliyatla bağırsağı olması gereken yere cekicez dedi. Şuanda 8 buçuk aylık. Çok endiseleniyorum ameliyattan sonra bizi neler bekliyor zaman yaklaştıkça içimi korkular sarıyor. Ameliyattan sonra neler yapmalıyız hiç bilmiyorum boyle durumu olupta ameliyat olan varsa bana bı yardımcı olur musunuz ben Bursa'da oturuyorum ve Şevket Yılmaz da Mete bey var doktorumuz doğumundan beri ona götürüyorum alanında çok iyi bir doktordur doktor arayan varsa aklınızda bulunsun isterim

Merhaba arkadaşlar benim kizimda anal atrezi. Popo delimizin yeri belli lakin vajinaya yakın yerden bağırsağı birleşmiş ve oradan kakasını yapabiliyor. 1 ağustosta ameliyat olacak tek seans dedi doktorumuz tek ameliyatla bağırsağı olması gereken yere cekicez dedi. Şuanda 8 buçuk aylık. Çok endiseleniyorum ameliyattan sonra bizi neler bekliyor zaman yaklaştıkça içimi korkular sarıyor. Ameliyattan sonra neler yapmalıyız hiç bilmiyorum boyle durumu olupta ameliyat olan varsa bana bı yardımcı olur musunuz ben Bursa'da oturuyorum ve Şevket Yılmaz da Mete bey var doktorumuz doğumundan beri ona götürüyorum alanında çok iyi bir doktordur doktor arayan varsa aklınızda bulunsun isterim
Mrb benim kızımda sizinki gibi anal atrezisi var süreç hakkında bilgilendirebilir misiniz

Mrh sonunda benimle aynı sıkıntıyı yaşayan biri benim kızımda aynı şekilde vajinasına yakın makatı yerine yerleştiricez gerş çekilcek dedi hocamız ama 1 yaşında yapılıcakmış ameliyatı vede 4 5 gün aç kalıcak damardan beslenicek dedi sizin süreciniz nasıl gecti bizi neler bekliyo

Mrh sonunda benimle aynı sıkıntıyı yaşayan biri benim kızımda aynı şekilde vajinasına yakın makatı yerine yerleştiricez gerş çekilcek dedi hocamız ama 1 yaşında yapılıcakmış ameliyatı vede 4 5 gün aç kalıcak damardan beslenicek dedi sizin süreciniz nasıl gecti bizi neler bekliyo

Canım Allahım hepimize yardım etsin benim bebeğim erkek bizim hiç kaka çıkışı yoktu karından boşaltım yapıyordu o yüzden popo açıldıktan sonra ciddi pişiklerle uğraştık bide genişletme yapmamız gerekti ama her bebekte farklı seyrediyor bu durum... eğer pişikle ilgili bi sıkıntın olursa msj at yine krem hazırlatmıştı doktorumuz yaptıklarımızı anlatırım...ayrıca hiç korkma bak benim bebeğim 3. Ameliyat ile normal hayata döndü elhamdulillah seninki tek ameliyat bol bol dua et onlar çok güçlü ..
merhaba ben hamileyim bebegimde bagirsak genislemesi tespit edildi. dogdugunda makati olmayabilir yada kapalı olabilir dediler. sizin nasil bir süreç gecti

Merhabalar
Mrb benim kızımda sizinki gibi anal atrezisi var süreç hakkında bilgilendirebilir mi

Bana bakarmisiniz lutfen bilgi verin benimde oglum poposu kapali dunyaya geldi anal antrezi kolostomi acildi kalin bagirsagi disarda altindada bi delik acti doktor ordada su veriyorum hortumla sizinde oylemi oyle olanlar yazarmi hemen idrar yoluna fistullu dedi doktor en agiriymis oyle dedi iste kalim bagirsaginin altindski delik kapandi kalin bagirsagi karin duvarinda kucuklendi bidaha ayni ameliyati olucak 1 aylik oldu bugun 3 kilo yeni oldu ameliyati icin 10 kilo olmasi gerekiyormis 1 yasindada diger ameliyati olucak doktor dedi gidin eve dua edin diger organlarinda bi sikinþi cikmasin oyle olan hastalarin organlarinda sikintimu oluyor ne yol izlemeliyim ben yardimci olun lutfen

X