Anasinifi karnesi

Valla 3 er saymayı da öğretti şarkıyla hatta kedili Bi şarkıydı sözlerini tam hatirlamiyorum
Hocamız bizim okula gelse ya vallahi 3. Sınıfım 10 lara kadar çarpım tablosunu sanırım amuda kalkma dışında her türlü denedim çokta başarılı olamadım. Dezavantajli bir mahallede çalışıyorum. Deprem ve selden de etkilendik. Yaşıyor olmalarına şükrediyorum öyle bir süreçten geçtik ki şuan sadece önemli olan halen var olmaları sizde üzülmeyin ilkokul öğretmeni çocukta bir farklılık görmeden anasınıfında ne olmuş bitmişe çokta takılmaz. İyi insanlar göresiniz. Oğlunuzun da yolu güzelliklere çıksın inşallah

Küçücük çocuk için yazılanlar hiç hoş değil sorun varsa arayıp ilk sizinle konuşmalıydı kesinlikle bu durumu öğretmenle görüşün ve canınızı sıkmayın

İnanın sinirlerim harap oldu dünden beri yinemi psikiyatriye götürsem bizim eski ogretmenimiz sınıfında sorun çıkaran çocuğa bile bu şekilde yazmadığını söyledi
Tabii ki hayır
Lütfen vara yoga psikiyatriye götürmeyin asıl böyle etiketleniyor çocuk
Öğretmen problemli bence
Ana sınıfı bu çocuk ya
Yuh artık

konu sahibi ogretmen sayesinde kaygi bozuklugu yasamadik cok ilgilendi demis .bana ogretmenligini yapmis gibi bu yazilanlardan
Ben bundan bahsetmiyorum. İyi bir öğretmen çocuğun bu kadar sorunu varsa sene içerisinde bilgilendirmeli, veli zaten ilgili bir veli gerekli soruları da çok kez sormuş. Neden sene sonunu bekliyosun bunları söylemek için. Çocukluk döneminde her şeye hızlı müdahale edilmeli, 1 ay bile sorunları gerçekse büyük kayıptır bana göre. Üstelik karşısında deprem nedeniyle çocukları konusunda aşırı hassaslaşmış bir aile var, gerçekten aşırı yıpratıcı ve büyük bir şok. Bi de bu insanlar pedagoji falan alıyo.

o konuya katildigimi yazmistim .ogretmen sene icinde veliyi bilgilendirilmeli ama karneye yazma hakkina da sahip olmali . zaten bu konuda karisiklik olmus bence yoksa ogretmen cok memnunum demezdi diye dusunuyorum .ben sadece ogretmen karneye yazamaz dusuncesine tepki verdim ogretmen karnede elestirdi hadi cimere yazalim olmuyor diye

ögretiyorlar evet, kızımın sınıfında da ögretildi basit toplama çıkarma saatler vs. ögretildi.

ana sınıfı karnesini sistememi isliyorlar, diger ogrermenin nasil haberi oldu bende anlamadim

bazı yerler ögretiyo bazıları ögretmiyo tamamen ögretmenle alakalı bir durum sanırım.
Olabilir bide müzik açıp 20 dakika oturtup sesli harfleri yazdırıyordu evde de yaptirin diyordu işte yaptırsammi yaptırmasammi diye düşünüyorum.cocugu çok sıkmak istemiyorum

Olabilir bide müzik açıp 20 dakika oturtup sesli harfleri yazdırıyordu evde de yaptirin diyordu işte yaptırsammi yaptırmasammi diye düşünüyorum.cocugu çok sıkmak istemiyorum
sıkılmaz merak etmeyin, çocuğu boğmadan gunde 10 dk 20 dk çalışsın bence.

Oğlumun Ana okulunda da vardı. Hatta fasulye ile toplama çıkarma bile yapmışlardı basit olarak. Sesli harfler, beşer,onar sayma falan da vardi

Ogretmenimiz karneyi değiştirdi zaten oğlumla daha çok ders yapan o öğretmendi antalyada bir buçuk ay okula gitti
Başka bir öğretmenin yazdığı gelişim raporunu onun mebbis şifresini bilmeden nasıl okuyup değiştirebilmiş eski öğretmeniniz anlamadım. Bu yasal değil ve yapılabilecek bir şey değil. Bu işte bir bit yeniği var sanki.

5 er 10 ar var onu anlıyorum 3 er sayma biraz fazla gibiydi yada ben yanılıyorumdur
3 er ogrenmemislerdi. Ve bence de zor. İlkokul birinci sınıfta öğrenirken bile zorlanmisti oğlum. İlkokul öğretmeni anaokulunda çok da zorlamamak gerektiğini zaten uzun vadede bunları pekiştirerek öğrettiklerini söylemişti. Yani çok da baskı kurmayin cocugunuza

Acaba misafir ogrenciydi o yüzden iki ogretmende görebiliyormu ben kendi ogretmenimizden almak isterdim oyle de oldu cunku antalyada sadece 1 buçuk ay gitti yani diğer öğretmeniyle daha çok vakit geçirdi

Ben bilerek ogretmedim biz ödev yaparken benim kaldığım yerdekiler kızıyordu nasıl ya gerçekten böyle dersmi yapıyorlar diye evet yapıyorlar dedim.

Ben ilk öğretmenden kaynaklı bir yanlis anlaşılma var diye düşünüyorum. Benim oğlumu da öğretmeni beğeniyor. Kendini ifade etmesi önde diyordu. Dil becerisine öyle yazmış. Ama resim okuma ve anlamada desteğe ihtiyacı var gibi şeyler de var. Bazı şeyler beni çocuğum açısından şaşırttı. Yoksa hocanın yaklasiminda sıkıntı yok. Ben 2. Öğretmenin kötü bir karne yazdığını dusunmuyorum. İçiniz rahat etsin diye telefonda konuşabilirsiniz.

Acaba misafir ogrenciydi o yüzden iki ogretmende görebiliyormu ben kendi ogretmenimizden almak isterdim oyle de oldu cunku antalyada sadece 1 buçuk ay gitti yani diğer öğretmeniyle daha çok vakit geçirdi
Ben de anaokulu öğretmeniyim devlette. Hepimizin şifresi ayrı olur. Birbirimizin yazdıklarını göremeyiz. Şaşırdım bu duruma. Bir de eski öğretmen size yetiştirmek yerine bu durumu keşke şu anki öğretmen ile irtibata geçseydi. Hocam böyle yazmışsınız ama ben bunları hiç gözlemlemedim. Bir şey mi oldu diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…