Ankara da yasayan hamile arkadaslar

merhaba
öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun güle güle büyütün analı babalı büyüsün inşallah..
sizin normal doğum oldu sanıyorum.. bende 31 haftalık hamileyim ve gebeliğimi öğrendiğim ilk günden beri doktor araştırıyorum.. sizin anlattıklarınız bana biraz umut verdi..sıcak su dediğiniz duşmu yoksa sıcak su dolu havuzlar oluyor doğuma özel küçük , onlardan mı? acaba siz sıcak su havuzunu kendiniz mi talep ettiniz? doğum anı geldiğinde dilediğiniz pozisyonda doğum yapmanıza izin veriyorlarmı yoksa illa çatalamı çıkılıyor.. birde ne kadar ödediniz hastaneye acaba? çok fazla soru sordum yanıtlarsanız çok çok memnun olurum teşekkür ediyorum..

Merhaba kızlar etlik zübeyde hanım da ayrıntılı ultrasona giren war mı kaç dakika sürüyor birde cd mi resim mi weriliyor

bende gaziye gidiyorum ama hiç bilgim yok şahsen proflarında pek ilgilendiğini söyleyemem her seferinde 122 tl veriyoruz ama yeterli ilgi yok bence ben 2 yerde doktora gittiğim için değiştirmedim

Merhaba Dilek, eğer gazide doğum yaptıysan biraz bilgi verebilir misin acaba :) teşekkürler

Merhaba kızlar. Bende gebeliğimi öğrendiğim günden beri hastane ve doktor arayışındayım. Dün kontrol için Ortadoğu hastanesine gittim hastanenin düzeni ve temizliği hoşuma gitti yenidoğan yoğun bakım ünitesi var doğum katı sakin ve nezih geldi odalarda güzel fiyat olarak normal doğum 2250 sezeryan 2500 dediler bi çok yere göre uygun orda devam etmeyi düşünüyorum inşallah sorunsuz sıkıntısız şekilde bebeğimizi kucağımıza alırız :)

Havuz deil malesef sicak duş diyelim :) ilki normal oldugu icin buda normal oldu. Catala alıyorlar. Istedigin soru varsa sorabilirsin sikinti yok:) hayirli dogumlar bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…