Ankara da yasayan hamile arkadaslar

Mrhb sezeryan oldum.omer hoca normal doğumda yaptırıyor.anneyi izliyor normal doğum yapıp yapamayacagini anlıyor gerek tecrübesinden gerekse çatı muayenesinde...

teşekkür ederim siz kendiniz tercih ettiniz öyleyse sezaryeni.. okudugum tüm yorumlarda ömer hocayla sezaryen yaptıklarını yazınca herkes bende acaba sezaryene mi ağırlık veriyor diye düşünmeden edemiyorum..

Yok doktor anladı beni de normal doguramayacagimi,bebegimin yuzude dönük değilmiş gerçi o yüzden uygun degildi normal doğuma ama yapamazdimda zaten

Bende Meltem hocaya gidiyorum ama daha doğumu konuşmak kısmet olmadı. Fakat bende panik atak olduğu için normal olamam. Sizce destekler mi sezeryanı ?

Etlik sube. Dun dogum yaptim. Meltem hanimdi dr um. Cok memnun kaldim. Ekip gerçekten harika. Sicak suya sokuyolar acilma hizlansin diye. Sonuna kadar tam destek veriyorlar. Yurutuyolar. Cogu hastane yattigin yerde cektiriyor sanciyi. Sogum sonrasindaki ilgi alakada super. Siddetle tavsiye ediyorum.[/QUOTE]

merhaba
öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun güle güle büyütün analı babalı büyüsün inşallah..
sizin normal doğum oldu sanıyorum.. bende 31 haftalık hamileyim ve gebeliğimi öğrendiğim ilk günden beri doktor araştırıyorum.. sizin anlattıklarınız bana biraz umut verdi..sıcak su dediğiniz duşmu yoksa sıcak su dolu havuzlar oluyor doğuma özel küçük , onlardan mı? acaba siz sıcak su havuzunu kendiniz mi talep ettiniz? doğum anı geldiğinde dilediğiniz pozisyonda doğum yapmanıza izin veriyorlarmı yoksa illa çatalamı çıkılıyor.. birde ne kadar ödediniz hastaneye acaba? çok fazla soru sordum yanıtlarsanız çok çok memnun olurum teşekkür ediyorum..

Merhabalar kızlar bende ankaradan 19+4 günlük kız bebek anne adayıyım benim doktorum İbrahim Esinler

Canım dogum için bende hrsyi düşünüyorum daha doğrusu doktorum sadece orda hem normal hemde sezeryan doğuma giriyor doktorumun doğumumda olmasını istiyorum ama fiyatlarını bilmiyorum daha görüşmeye gitmedim çünkü eğer bana fiyatlarını yazarsan çok sewinirim

Merhaba herkese bende etlik zübeyde hanım hastanesine gidiyorum doğumda nası l bi yer bilgi verecek varmi

Canım ben orda doğum yaptım imkânın varsa değiştir bağıran bağırana doğumhane alttan muayenede doktordan başka stajerlerde tepende iki gün doğumhanede kaldım kafayı sıyırdım önünden de geçmem birde ilk Doğumum bebeğim küvezde kaldı bir hafta çıkışta doktor hiçbir bilgi vermedi 9 aylıkken kalp yetmezliği çıktı nakildi sıra falan 2 yasında vefat etti belki de doğuştan vardı hiçmi anlamadılar ama yinede sen bilirsin ben sadece yaşadıklarımı yazdım

Mrhb;ben ocak 2015 de yaptım.sezeryan doğum (epidural) ozel sağlık sigortam vardı bi kısmını sigorta karşıladı.bizim istediğiniz tutar ozaman 2500 tl civariydi.ozel sağlık sigortam olmasaydı 4000-4500 tl gibi..şuan gorumcem hamile şubatta doğumu geçen ay fiyat sormuş sezeryan 5000-5500 tl fiyat vermişler.canim sen sağlık sig. Yok ise 6000 tl yi gözden çıkar düz hesap.allah bir avazda kurtarsın ins

Başınız sağolsun çok çok üzüldüm.nasil anlamazlar ya,lanet olsun onların yeminli doktorluklarina.ayyy çok sinir oldum.benimde oğlum 2 yaşına 1.5 ay kaldi.hamileyken kalbi delik gibi dedi fır döndüm Dr Dr gezdim.sukur ultrasyon ışığının yansimasiymis.yanlis goruluyormus.dogdu muayeneye goturduk birşey cikmadi bin şükur ömrümden omur gitti.allahim sabır versin sizi cennette bekliyor annesi,kotu oldum yeminle ağlıyorum parçalandı içim ((

Teşekkür ederimm canımm baya warmış gerçektende ama bakcaz artık doktorum bana o kadar güwen weriyor kii doğuma girsin istiyorum

Kızlar bende hastane doktor konusunda çok kararsızım akropol hastanesi Melike özge hanıma gittim muayene için çok memnun kaldım doktordan ama hastane çok küçük odalar güzel değil en önemliside yenidoğan yoğun bakımı yok. Eşimde bende bunlardan dolayı akropolden vazgeçtik ortadoğu hastanesini denemek istiyorum bir de memnun kalırım inşallah.

Mrb kızlar bende Ankarada yaşıyorum 16 haftaşık hamileyim nerde dogum yapacagım hakkında kafam çok karışık etimesgut etimed hastanesi hakkında bilgisi olan varmı

bende özele gidiyorum çok memnunum doktorumdan ama doktorumun dogum fiyatları cok pahalı bütçemizi baya bi aşıyor, şuana kadar en uygun olarak bildigim muayene ve dogum olarak ortadogu hastanesi yeni doganıda var fakat orda da dogum yapana hiç rastlamadım,

Medical park batıkent ı de iyi diyorlar.Fiyatlarını bilmiyorum bi bakın isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…