ankara gazi üniversitesi burun estetik

yani bi arastır cnm burda bora beye olanda var onlarla konus istersen ama aralıkta olmaya karar versen bile bu hafta flan gidip tarih al sonra aralıgıga yıgılma olmusutr dahada sonrya atarlar cnm bi git görüş derim bu doktorlarla boraylada kemal hocaylada..

buruno acaba bora beyın soyadı ne ben ona yarın gıtmek ıstıyorum burun amelıyatları guzel oluyor mu ve ucret nekadar alıyo bılgı verırmısın bana

sevgili goplin, benimde burnumda nefes alma problemi ve şekil boukluğu var 21 eylülde ameliyatım var gün sayıyorum Bora bey yapıcak.. Bora beyle görüşmeni tavsiye ederim beni ikna etti ve içime sindi 1000 tl civarı dediler bana..

bora beyin soyadı ne ve hangi hastanede bilgi verirseniz sevinirim

kızlarr rrr ben grip oldum yaa akıp duruo sümkürsem bişi olurmu sizce...

cnm bnde gecen grip gibi olmustum balık yagı hapı iç ama smkrme hareketi yapma sakın
kulak cubugyla cok rahatsız olursan temizle
bide hemen grip hapı al gecio
gecmiş olsun coook

Hala dökülme var ama çok şükür eskisi gibi değil tatlım. Seninde en kısa zamanda azalır umarım... Sarımsaklı şampuan denemeyi düşünüyorum ben ama bakalım icraate geçebilecek miyim?

Kemal hoca yokken başka doktora görünme derim ben canım. Tabi karar senin yinede... Kemal hocayı cepten ara, ulaşmayı dene. Olmuyorsa da başka bir doktora dahi göstersen başka çaren yok zaten tatlım. Allah korusun ama 2. operasyon falan olacaksa bile en az 6 ay geçmesi gerekiyor. Sana bu durumda hiçbir şey yapılamaz yani...

Tek taraflı şişliğin vardı seninde benim gibi... Ne alemdesin canım? Beni o ezme hareketi bıktırdı ama epey faydasını gördüm. :KK8:

tatlım benim öyle böyle deil tutam tutam dökülüyo cok feci sekilde
haklısın bnde düsündüm smdi kemal hocadan baskası baksa onun yaptıgı işlemleri bilmediği için daha da kötü olabilir
ama o kıkırdagı göstermem gerekio ne yapsam okulda acılıo tekrar dikiş sisiricek bni cok bunaldım://
dediğin gibi ezme hareketi cok işe yarıyo tatlım o hareket beya önemli biara yaptım ama şu kıkırdak bni korkuttugu için fazla yapamıyorum artık:KK43:(

Kizlar ya benim burun ortasindaki kikirdagim egriydi ya o dumduz olmustu simdi yine eski egri oldugu tarafa sol tarafa cikmaya basladi kemal bey risk var demisti ama ins dahada cikmaz :/ daha 26 gun oldu dikislerim erken dustugundenmi acaba diyorum

burnunu kaldırdıgında mı dısarı cıkıyo gbi oluyo tatlım aynısı bnde de var
yoksa seninki kemer gibimi

buruno acaba bora beyın soyadı ne ben ona yarın gıtmek ıstıyorum burun amelıyatları guzel oluyor mu ve ucret nekadar alıyo bılgı verırmısın bana

dr bora özel..benim burnumu o yaptı.doğal bi burun oldu.3 ay oldu ama hala nefesim tam düzelmedi,bekliyorum bakalım.ayrıca parayı bora bey almıyo hastane alıyo:)benmki 830 tuttu.sağlık problemimde vrdı estetikte.fiyat farketmiyo...

Kızlar merhaba,
ameliyat olalı 15 gün oldu. Grip oldum. Mikrop kaptım. Antibiyotik kullanıyorum şimdi. Hafta sonu burnumun ucunun düştüğünü farkettik. Dikişler de daha bir derinleşmiş. Nefes alamıyorum. İşlerim de yoğun. Nasıl daraldığımı anlatamam. Burnumun ucu hem topak gibi hem öne doğru kaykılmış. Ayrıca burun deliklerinin yanı ile ucu arasında renk farkı da var. Üst kısım daha koyu. Korkmalımıyım.? Şaşırdım kaldım.(((((((((

Ayrıca üye resimlerini göremiyorum. Yeni ameliyat olan arkadaşların özellikle... Ameliyattan sonra yaşanabilecek tüm olumsuzlukları yaşadım. Hala yaşamaya devam ediyorum. Kendimi soğukkanlı sanırdım. Değilmişim maalesef,,,

dr bora özel..benim burnumu o yaptı.doğal bi burun oldu.3 ay oldu ama hala nefesim tam düzelmedi,bekliyorum bakalım.ayrıca parayı bora bey almıyo hastane alıyo:)benmki 830 tuttu.sağlık problemimde vrdı estetikte.fiyat farketmiyo...

Fiyatı çok uygunmuş. 5 BİN TL verdim bir de ameliyat için. Daha iyi olur rahat ederim diye. Alakası yokmuş,,,

bende 5 bin liraya amelıiyat oldum. şimdi acaba gereksizmiymiş diye düşünmeye başladım...

Golin arkadaslar yazmis sana zzaten bende soliyim gilebek arkadas bora beye olmustu zaten ben kemal beye oldum ameliyatimi....
ameliyat gunu hasta yatisinda 1000 tl yatiricaksin taburcu olurken daha dusuk tutarsa kalanini aliosun fazla tutarsa ki en fazla 1200 tutuyor odeme yapiosun benimki 817 tutmustu mesela... Guzel olurmu kismi tamemen sans senn burnuna ve doktorun isine ve isteklerine bagli cok sey beklemiosan mutlu olursun yani kemerli bi burnun dusuk burnun varsa duzelir duzgun bi burnun olur ama mukemmel olmasi sans biraz

Son düzenleme:

tesekkurler gılebek yarın bende gıdıp bır konusacagım hem saglık sorunum var hemde estetık ıstıyorum acaba fotografını gorebılırmıyım benı cok aydınlatırdın

Yok tatlim direk gorunuyo burun deligimden ortadaki kikirdak soldan egilmeye basladi Foto cekip yolliyim sana

Ciddi misin canım ya? Çok geçmiş olsun, eğilmez umarım... Sen öyle deyince bende çok korktum ya! Bendede içten eğrilik vardı, benimkide mi eski hale gelecek yani? :KK43:

Bana da yollar mısın foto? Septumu sorunlu biri olaraktan merak ettim sonumu... :KK43:

Ciddi misin canım ya? Çok geçmiş olsun, eğilmez umarım... Sen öyle deyince bende çok korktum ya! Bendede içten eğrilik vardı, benimkide mi eski hale gelecek yani? :KK43:

Bana da yollar mısın foto? Septumu sorunlu biri olaraktan merak ettim sonumu... :KK43:

Cnm senn epey oldu artik biseycik olmaz insss ozelden foto atamadim missy dende mail istedim bana ozelden mail adresini atarsan gosteriyim eski halinide suankinide... Hic sevmiodum o goruntuyu sol delikten gorunuyo resmen disardaydi o ortadaki kikirdak egri oldugundan tikiyoduda nefeside engelliyodu... Ameliyattan sonra dumduzdu ama yaklasik 1 haftadir egilmeye basladi az az cok oynadim temizledim flan dikislerde gitti hemen acaba ondanmi diyorum revizyon sart olcak galiba :KK43:((

tesekkurler msj attıgın ıcın sevgılı dontforget ınsaallah amelıyatın basarılı gecer amelıyatgununu 21 eylul demıssın bende amelıyatımı 3 4 haftaya olmak ıstıyorum acaba bora beye gıtsem bana yakın tarıh verır mı saglık sorununda varmıs nıye okadar pahalı):burda ucretsız olan varda kkb ben guvenemedım 1 kerede oldum sonucta ıyısı olsun dıyorum ve burnuma ıstedıgım seklı versın ıstıyorum senın ıstedıgın sekılı vercek mı burnuna ıyı ılgılenıp derdını dınlıyomu yoksa bes dakkada ayak ustumu konusuyo ıstedıgın seklı ıyıce dınledımı canım ya ben foto gotureyım dedım sen nasıl yaptın

müsait değildim misafir falan giremedim bi türlü.. ben henüz şeklini konuşmadım ameliyattan 2gün önce konuşmayı düşünüyorum ben erken olmak istediğimi söyledim dershanem başlayacak diye en erkene almak için uğraş gösterdi araya bi yere yazdı beni, sende söylersen ilgilenecektir.. ayaküstü değil canım sorduğn sorulara tatmin edici cvplar alıyosun mutlaka hatta numarasınıda veriyor aklına takılan bişey varsa ara diye.. gerci bugün gideceğini söylemişsin naptın merak ettim..

bende bora beye ameliyat olucam 21 eylülde ama şekli konuşmadık bende ameliyattan 2gün önce gider konuşurum diye planlamıştım sen ne zaman konuşmuştun acaba, muayeneye gittiğinde mi konuşmuştnz?

bende bora beye ameliyat olucam 21 eylülde ama şekli konuşmadık bende ameliyattan 2gün önce gider konuşurum diye planlamıştım sen ne zaman konuşmuştun acaba, muayeneye gittiğinde mi konuşmuştnz?

X