ankara gazi üniversitesi burun estetik

müsait değildim misafir falan giremedim bi türlü.. ben henüz şeklini konuşmadım ameliyattan 2gün önce konuşmayı düşünüyorum ben erken olmak istediğimi söyledim dershanem başlayacak diye en erkene almak için uğraş gösterdi araya bi yere yazdı beni, sende söylersen ilgilenecektir.. ayaküstü değil canım sorduğn sorulara tatmin edici cvplar alıyosun mutlaka hatta numarasınıda veriyor aklına takılan bişey varsa ara diye.. gerci bugün gideceğini söylemişsin naptın merak ettim..

bende bırazdan yola cıkacagım:-) son bıkez gıtmeden acayım dedım cevap yazmıssındır dıyecok tesekkur ederım dont forget verdıgın bılgıler ıcın doktorla konusmaya gıdeyım sana aksam msj atarım ben bende memurluk atamam olur dıye erkenden olmak ıstetım hayırlısı olsun cıkıyorum ben gorusuruz:-)

Cnm senn epey oldu artik biseycik olmaz insss ozelden foto atamadim missy dende mail istedim bana ozelden mail adresini atarsan gosteriyim eski halinide suankinide... Hic sevmiodum o goruntuyu sol delikten gorunuyo resmen disardaydi o ortadaki kikirdak egri oldugundan tikiyoduda nefeside engelliyodu... Ameliyattan sonra dumduzdu ama yaklasik 1 haftadir egilmeye basladi az az cok oynadim temizledim flan dikislerde gitti hemen acaba ondanmi diyorum revizyon sart olcak galiba :KK43:((

tatlım benim ya nazar degdi sana her bakan bi masallah diyip bakmıyo malesef:KK43:((
bnmde eskiden dümdüzdü burnumu yukarı kaldrdıgımda o kıkırdak dısarı cıkıyo ama panik yapmayalım bnce dikişle o kıkırdak oraya tekrar tutturulur bncede dikiş erken düstügü için oldu
ben gidecem de göstermek için kime gideyim karar veremedim
annem kemal hocayı bekle diyo ama cok zmn var daha gelmesine daha da kötü olmasından korkuyorum
boraya mı göstersek bilemiyorum
aslında bi prof baksa dha ii olur
osman latifoluna mı göstersek acaba o da cok iimiş ama o özelde bakar://

Son düzenleme:
tatlım benim ya nazar degdi sana her bakan bi masallah diyip bakmıyo malesef:KK43:((
bnmde eskiden dümdüzdü burnumu yukarı kaldrdıgımda o kıkırdak dısarı cıkıyo ama panik yapmayalım bnce dikişle o kıkırdak oraya tekrar tutturulur bncede dikiş erken düstügü için oldu
annem kemal hocayı bekle diyo ama cok zmn var daha gelmesine daha da kötü olmasından korkuyorum

Canım sen Kemal hocayı cepten aramayı denedin mi?

tamam canm benm aynen dediğin gibi yapıcam çok teşk ediyorum..iyiki varsınz..

bisey deil tatlım kendine dikkat et:))
hep birlikte bu sıkıntılı günleri atlatmaya calısıyoruz
insallah daha fazla sorun yasamayız kimsenin revizyonada ihtiyacı olmaz
Allah hepimize sifa ve mutluluk versin insallah

Kızlar merhaba,
ameliyat olalı 15 gün oldu. Grip oldum. Mikrop kaptım. Antibiyotik kullanıyorum şimdi. Hafta sonu burnumun ucunun düştüğünü farkettik. Dikişler de daha bir derinleşmiş. Nefes alamıyorum. İşlerim de yoğun. Nasıl daraldığımı anlatamam. Burnumun ucu hem topak gibi hem öne doğru kaykılmış. Ayrıca burun deliklerinin yanı ile ucu arasında renk farkı da var. Üst kısım daha koyu. Korkmalımıyım.? Şaşırdım kaldım.(((((((((

cok gecmiş olsun canım o renk koyulugu bnde de vardı morarmıs gbydi burun ucum ama geciyo sonra
2 tarafın iyilesmesi aynı anda olmuyo malesef ilk zmnlar burun ucu dehset sisiyo o sislikler de gecio burun ucun toparlanmaya basladıgında daha ii olucaksın insallah
Allah tez zmnda sifa versin

bende bırazdan yola cıkacagım:-) son bıkez gıtmeden acayım dedım cevap yazmıssındır dıyecok tesekkur ederım dont forget verdıgın bılgıler ıcın doktorla konusmaya gıdeyım sana aksam msj atarım ben bende memurluk atamam olur dıye erkenden olmak ıstetım hayırlısı olsun cıkıyorum ben gorusuruz:-)

ok hadi bakalım güzel haberlerle gel inşallah :)

cnm ben dün aradım calıyodu sonra geri kapadım sapık gbi oldu:KK70:
acsa kapanırdı cnkü yüzüne:)) sonra hastaneden aradım yok dediler

Burnumda kemik çıkıyor! Kemer yerinde! Şu an farkettim, kafayı yemek üzereyim! Her şey yolundaydı oysaki! Ödem değil, acımıyor, dıştan pek belli değil ama dokununca bariz kemik...

Kemal hocayı aradım, tlfnu açtı, sordum, Aralık'ta gel dedi :/ panik oldum diyorum, gerek yok paniğe törpüleriz diyor. Ne yapcam ben yaaa? :KK43: çok moralim bozuk :KK43:

osman latifoluna mı göstersek acaba o da cok iimiş ama o özelde bakar://

cnm yaaa napsam bende bilmiyorum burnumun şişlikleri epey indi ama dikiş yerleri cok kızarık hala ve tam oturmadı şimdi bi yere gitsem tekrar dikiş flan iyce elden gitmesin burnum :/ beklicem bakalım kemal bey gelene kadar ne kadar egililme olucak elimde tam tersi yöne ittiriyorum sadece

cnm yaaa napsam bende bilmiyorum burnumun şişlikleri epey indi ama dikiş yerleri cok kızarık hala ve tam oturmadı şimdi bi yere gitsem tekrar dikiş flan iyce elden gitmesin burnum :/ beklicem bakalım kemal bey gelene kadar ne kadar egililme olucak elimde tam tersi yöne ittiriyorum sadece

tatlım bnm baktım smdi burnuna sanki sislik var gibi geldi ödem filan gibi bndeki kıkırdak belli burnumu yukarı kaldırdıgımda cıkıyo ortaya
ilk baslarda belli deildi pek fazla giderek dahada cıkmaya basladı burnumu yukarı kaldırır gibi masaj yapıyorum o etkiledi galiba
göstermem lazım ama senin gibi bnde elimdeki burnunda gtmesinden korkuyorum
ama şöylede bisey var gtgide dha kötü olurmu acaba
sadece bi kontrol için göstermemiz dha ii olur herhalde yoksa böyle hep takıcaz
insallah dikiş filan atmaz tekrar o sisliklere dönmek istemiyorum:///
tatlım bide fazla oynama bnce cnkü doktora göstermeden yanlıs bi hareket dahada etkiler burun daha cok yeni
ama seninki şişlik gbi geldi bna elinle dokundumu cnm iç tarafa dogru sert bi sislikmi bna pek kıkırdak gbi gelmedi insallah sisliktir gecer
ne yapsak ki kime gtsek

Son düzenleme:
Burnumda kemik çıkıyor! Kemer yerinde! Şu an farkettim, kafayı yemek üzereyim! Her şey yolundaydı oysaki! Ödem değil, acımıyor, dıştan pek belli değil ama dokununca bariz kemik...

Kemal hocayı aradım, tlfnu açtı, sordum, Aralık'ta gel dedi :/ panik oldum diyorum, gerek yok paniğe törpüleriz diyor. Ne yapcam ben yaaa? :KK43: çok moralim bozuk :KK43:

tatlım moralini bozma o kücük cıkıntı bnde de var annem hep sey diyo elindekine süküretmezsen elindeki de alınır diyo
ve dogruda cıkıyo o taktıgımız küçük cıkıntı bile problem deil aslında smdi kıkırdakla ugrasıyorum
burun ucun iyiyse hic biseyi takma cnm bnce süküretmek lazım
bn bide burun ucumla ugrasıyorum
burun ucu şişliği tam olarak ne zmn iner acaba 3. ayda %90 ını iniyomus
aslında bizim burnumuz halen sis ne zmn inicek tamamen

tatlım bnm baktım smdi burnuna sanki sislik var gibi geldi ödem filan gibi bndeki kıkırdak belli burnumu yukarı kaldırdıgımda cıkıyo ortaya
ilk baslarda belli deildi pek fazla giderek dahada cıkmaya basladı burnumu yukarı kaldırır gibi masaj yapıyorum o etkiledi galiba
göstermem lazım ama senin gibi bnde elimdeki burnunda gtmesinden korkuyorum
ama şöylede bisey var gtgide dha kötü olurmu acaba
sadece bi kontrol için göstermemiz dha ii olur herhalde yoksa böyle hep takıcaz
insallah dikiş filan atmaz tekrar o sisliklere dönmek istemiyorum:///

tatlım Allah şifa versin hepimize inşş pskolojik olarakda dayanma gücü taktıkta takıcaz gibi... bora yada kırdar beye gidip bi göstersekmi acaba bi fikirleri vardır en azıdan bize söyle olur böyle olur diyebilirler

tatlım Allah şifa versin hepimize inşş pskolojik olarakda dayanma gücü taktıkta takıcaz gibi... bora yada kırdar beye gidip bi göstersekmi acaba bi fikirleri vardır en azıdan bize söyle olur böyle olur diyebilirler

valla tatlım aslında cok ii olur kırdar bey pek ii deil bnce ama bora iimis
aslında osman latifogluna bi gösterebilsek ne kadar ii olur:))

cnm ben baktım bi kez daha sen onun kıkırdak olduguna eminmisin tatlım ya bna sislil gibi geldi
egrilik göremedim ama sen daha ii bilirsin tabi annenlere sordun bi farklılık var diyolarmı

cnm ben baktım bi kez daha sen onun kıkırdak olduguna eminmisin tatlım ya bna sislil gibi geldi
egrilik göremedim ama sen daha ii bilirsin tabi annenlere sordun bi farklılık var diyolarmı

cnm hiç sis degil tamamen kıkırdak sertt ve diğer tarafı boş elimle tutuyorum o diregi bi taraf boşalmış bi taraftan cıkmış kıkırdak

slmlar. bende kemal hocaya amelıyat olmayı dusunuyorum. ama yokmus sanırım. ne zaman gelecekmıs. bıde ameleey tarıhı tahmını kac ay sonrasına verıyo. lutfen bırı acıklayabılırmı. arık bu dr arastır falan beynım durdu. ıslerımı bıle ayarlıyamıyorum bu belırsızlık yuuznden.

cnm hiç sis degil tamamen kıkırdak sertt ve diğer tarafı boş elimle tutuyorum o diregi bi taraf boşalmış bi taraftan cıkmış kıkırdak

cnm aynen bnim gibi nie böyle oldu acaba
fazla oynamaya da korkuyorum bide senin de burnunu kaldırdıgında elinle o kıkırdak dha mı cok cıkıyo

slmlar. bende kemal hocaya amelıyat olmayı dusunuyorum. ama yokmus sanırım. ne zaman gelecekmıs. bıde ameleey tarıhı tahmını kac ay sonrasına verıyo. lutfen bırı acıklayabılırmı. arık bu dr arastır falan beynım durdu. ıslerımı bıle ayarlıyamıyorum bu belırsızlık yuuznden.

cnm kemal hoca aralık ayında geliyo ama herkeste bi problem cıkıyo
dogal bi burun isityosan ol bnce kemal hocaya
sonradan cıkıntı filan oldu cogumuzda

X