Kına Gecesi Ankara Kına Gecesi Mekanı Acill:(

sereninan

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2017
13
2
31
Merhaba kızlar uzun süredir kına mekanı arayışı içerisindeyim düğünüm 30 Haziran Hamam önünde Altındağ Belediyesinin salonu boş orasıda sadece mekana 1500tl istiyor çoğu yer dolmuş yada fiyat olarak beni aşıyor sizden ricam aranızda kültür merkezi belediye salonlarında kınasını yapıpta burası uygun diyebileceğiniz nereler var ?

Merhaba kızlar uzun süredir kına mekanı arayışı içerisindeyim düğünüm 30 Haziran Hamam önünde Altındağ Belediyesinin salonu boş orasıda sadece mekana 1500tl istiyor çoğu yer dolmuş yada fiyat olarak beni aşıyor sizden ricam aranızda kültür merkezi belediye salonlarında kınasını yapıpta burası uygun diyebileceğiniz nereler var ?
Canim karapurcekte zumrut dugun sarayi var belediyeye ait. Kisi basi 12 tl den anlastik biz 300 kisiden 3600 tl sazcisi ivir ziviri ile de 4bucugu gecmiyor, oldukca ferah pisti genis bakimli bir salon tavsiye ederim.

Eryaman’a yakınsanız Grandpark Düğün Salonlarına bakın derim. Kına için 200 kişilik salonları var ve diğer mekanlara göre fiyatları çok uygun. Ben 2017 Eylül’de herşey dahil 2000 lira vermiştim.

X