Ankara, Samsun ve Çevresinde Çikolata kisti ameliyatı için doktor önerisi

Doktor ücreti ödedim 150 tl bide mr falan istiyorlar birde yatak ücreti toplamda 500 hastaneye gitmiştir ben Elâzığ dan gittim 2000 e yakın gitti benim ama ameliyat ücreti yok mr a falan ücret ödedim yatak ücreti birde hastane girişi falan
Fiyat çok uygun instagram da bir arkadaş yazmış ameliyat için istanbul acı bademde 60 bin tl fiyat vermişler. Ankara Başkent hastanesinde de 15 bin civarı demişler. Çok yüksek fiyatlar sağlık için.:KK20:

Fiyat çok uygun instagram da bir arkadaş yazmış ameliyat için istanbul acı bademde 60 bin tl fiyat vermişler. Ankara Başkent hastanesinde de 15 bin civarı demişler. Çok yüksek fiyatlar sağlık için.:KK20:
Allah kimseyi düşürmesin işte çaresizliği fırsat biliyorlar

Benim 7 cmdi bi arkadaşın 12 cm ti yaptı ağrılarım çok azaldı çok şükür inşallah bebek sahibi de olurum
Merhaba çikolata kisti ile ilgili yorumunuzu okudum. Aynı dertten muzdaribim.bende de 7.5 cm kist var . 1 aydır yasmin kullanıyorum. Ameliyat istemiyorum çünkü bekarım. Bu dediğiniz yöntem
Murat Güntekin hacettepedeki hocanın yaptığı bekarlara da yapılıyor mu o iğne ? Tedavi yöntemininin adı ne tam olarak ? Bir de Google dan arattım hacettepede 2 tane o isimde hoca var hangisi acaba instagramı var mı

Merhaba Ankara üniversitesi cebeci tıp fakültesi Cem Somer Ataberkoglu Ankara'da bu hoca çok iyi
Merhaba cebeci tıp fakültesinden nasıl randevu aldınız acaba, e nabızdan randevu alamıyorum bir türlü. Ankara eğitim araştırma merkez bina yazan yer ile cebeci eğitim araştırma aynı hastane mi

X