Ankara, Samsun ve Çevresinde Çikolata kisti ameliyatı için doktor önerisi

Bende 3 yıldır hamile kalamadım çok iyi anlıyorum. Moralinizi bozmayın kendinizinde kardeşinizinde. Herkezde aynı etki olacak diye bişey. Tek taraflıysa sorunda olmayabilir. Ayrıca kisti baskılayan ilaçlarda var.
Sağ tarafı temiz çok şükür ama soldaki kistin büyük olması işi zorlaştırıyo illa da ameliyat dedi bende çok araştırdığım için ameliyatın iyi olmadı biliyorum yumurta kalitesi için birde bekar olması daha mı zor hiç bilemiyorum

Sağ tarafı temiz çok şükür ama soldaki kistin büyük olması işi zorlaştırıyo illa da ameliyat dedi bende çok araştırdığım için ameliyatın iyi olmadı biliyorum yumurta kalitesi için birde bekar olması daha mı zor hiç bilemiyorum
ameliyata kara verirseniz önce amh değerine baktırın. başka doktorlardan farklı fikirler çıkabilir. önceliğiniz iyi bir doktor bulmak olsun. amh değeri iyiyse ameliyatın bir sakıncası yok eğer düşüksede sağlıklı yumurtalığından yumurta dondurmak da mantıklı ilerde sorun yaşamaz.

İyi Bir doktor araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım. kistlerin boyutu yüzden olmayacağını söylüyor sanırım ve 3 yıldır olmadı malesef. Bekledikçe de büyümeye devam ediyor.
Amh değeriniz çok düşükse ameliyatla tamamen yumurtalarınız düşebilir bende seninle aynı dertteyim ve tüp bebeğe başladım tarnsfer olucak yakında inşallah tutar kistlerden dolayı tutmazsa diye çok korkuyorum

Prof dr Fırat Ortaç
2018 de
Sağ sol çikolata kistelerim kanserleşmişti
Herkes rahmini alalım dddi
Sakaryadan ankaraya geldim
Canım Hocam yunurtalığın Birini aldı
Diğerininde 3 te birini bıraktı
Sona lazım olur belki yumurtalık dokundan yumurta elde ederiz çalışmalar var dedi birazını da dondurdu
Gençsin anne olma şansını elinden almayalım
Hemde menopoz için yaşın genç dedi bana

2021 şimdi ikizlere gebeyim
Her gün dualarımda
Gebe olmak dışında beni sağlığıma kavuşturdu
Kemoterapi almadan
Tek başarılı operasyon ile...
şimdide gebeliğim mucize değil
Hocamın hediyesi...

Amh değeriniz çok düşükse ameliyatla tamamen yumurtalarınız düşebilir bende seninle aynı dertteyim ve tüp bebeğe başladım tarnsfer olucak yakında inşallah tutar kistlerden dolayı tutmazsa diye çok korkuyorum
Tüp bebek yapmak istemedi çorumdaki doktorum bu kistlerle sağlıklı gebelik olmaz, hem zaman kaybı hem maddi manevi yıpranırsınız dedi. amh değerim bir yıl önce 1,27 idi şimdi bilmiyorum. Tüp bebeğe nerde başladınız, Şehir ve doktor? İnşallah Sıkıntısız geçer bebeğiniz tutunur bana da umut olursunuz :dua:

Prof dr Fırat Ortaç
2018 de
Sağ sol çikolata kistelerim kanserleşmişti
Herkes rahmini alalım dddi
Sakaryadan ankaraya geldim
Canım Hocam yunurtalığın Birini aldı
Diğerininde 3 te birini bıraktı
Sona lazım olur belki yumurtalık dokundan yumurta elde ederiz çalışmalar var dedi birazını da dondurdu
Gençsin anne olma şansını elinden almayalım
Hemde menopoz için yaşın genç dedi bana

2021 şimdi ikizlere gebeyim
Her gün dualarımda
Gebe olmak dışında beni sağlığıma kavuşturdu
Kemoterapi almadan
Tek başarılı operasyon ile...
şimdide gebeliğim mucize değil
Hocamın hediyesi...
Çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah. ameliyat sonrası Kistler tekrarladı mı? Öncesinde Yumurta yada embriyo dondurmuşlarmıydı. Bir de Tüp bebek mi kendiğilinden mi oldu çok soru sordum kusura bakmayın.

Çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah. ameliyat sonrası Kistler tekrarladı mı? Öncesinde Yumurta yada embriyo dondurmuşlarmıydı. Bir de Tüp bebek mi kendiğilinden mi oldu çok soru sordum kusura bakmayın.
Hayır tekrarlamadı
İçimde kalan yunurtalık parçası ile sorunsuz ve günü günğnde adet olmaya devam ettim. Öncesinde yumurta toplayamadık çünkü kistlerim hem kocaman hemde kesin kanser hücreli di.
Patoloji de yapılamıyordu risklerden dolayı. Geçen sene sonunda artık değerlerimin düşmeye başlaması menopoza girmeya başladığımı gösteriyordu bizde tüp bebeğe başvurduk.
ilk denemede de tek yumurta ikizine gebeyim.

Şansınız var ise önce yumurta toplatın
Havuz yapıyorlar bir iki ay üst üste toplayıp donduruyorlar
Sonra amh değerleri be olursa olsun düşüyor ameliyat yüzünden
Çok uğraşırsınız canınız sıkılır
Önce toplatın sonra ameliyat olun

Kızlar merhaba Ankara, Çorum, Samsun ve çevre illerde çikolata kisti ameliyatı olup memnun kaldığınız doktorları önerir misiniz? Sağlı sollu çikolata kistlerim var biri 9 diğeri 8 cm olmuş. çocuğum yok çocuk istiyorum ama kistler yüzünden olmuyor. doktorlar ameliyat olmadan tüp bebek bile olmaz diyorlar. Ameliyat içinde doktor araştırmasındayım. İyi bir doktor olsun istiyorum yumurtalıklarımdan en az tahribatla çıkmam lazım yardımcı olur musunuz?
Hacettepe de murat güntekin var ben Elazığ dan yanına gittim ameliyat olmadan kisti boşaltıp içine yeni bir ilaç bulunmuş onu koydu kesinlikle boşa ameliyat olma murat hocaya git

Şansınız var ise önce yumurta toplatın
Havuz yapıyorlar bir iki ay üst üste toplayıp donduruyorlar
Sonra amh değerleri be olursa olsun düşüyor ameliyat yüzünden
Çok uğraşırsınız canınız sıkılır
Önce toplatın sonra ameliyat olun
Tekrar tebrik ederim. Doktoruma ameliyat öncesi yumurta toplatmak istediğimi söyledim. Bakalım ne yapılabilir diye önümüzdeki ay belli olacak. Çok korkuyorum ameliyat sonrası yumurtam kalmayacak diye. Benim kistlerimde çok büyümüş hemen tüp bebek zaman kaybı olur dedi ama çocuğum olmadığı içinde yumurta toplama işlemine bakılacak. İnşallah kaliteli yumurta çıkar.

Hacettepe de murat güntekin var ben Elazığ dan yanına gittim ameliyat olmadan kisti boşaltıp içine yeni bir ilaç bulunmuş onu koydu kesinlikle boşa ameliyat olma murat hocaya git
Teşekkür ederim tavsiye için. Aspirasyon islemini önermişlerdi daha önce ama çok çabuk içi doluyormuş. yaptıranlar şikayetçi o yüzden vazgeçtim. İlaç koymayı duymamıştım. Doktorla görüşmeye çalışacağım. Sizin kistiniz tekrarladı mı içi doldu mu aspirasyon sonrası?

Teşekkür ederim tavsiye için. Aspirasyon islemini önermişlerdi daha önce ama çok çabuk içi doluyormuş. yaptıranlar şikayetçi o yüzden vazgeçtim. İlaç koymayı duymamıştım. Doktorla görüşmeye çalışacağım. Sizin kistiniz tekrarladı mı içi doldu mu aspirasyon sonrası?
Çok yeni bir hafta oldu yaptıralı hayır bunda ilaç kistin içinde kalıyo ve kisti eritiyo 6 aya kadar kesinlikle gitmelisin çok yeni bir tedavi bu 80 hastada başarılı olunmuş yumurta rezervini de azalmıyor

Tekrar tebrik ederim. Doktoruma ameliyat öncesi yumurta toplatmak istediğimi söyledim. Bakalım ne yapılabilir diye önümüzdeki ay belli olacak. Çok korkuyorum ameliyat sonrası yumurtam kalmayacak diye. Benim kistlerimde çok büyümüş hemen tüp bebek zaman kaybı olur dedi ama çocuğum olmadığı içinde yumurta toplama işlemine bakılacak. İnşallah kaliteli yumurta çıkar.
Benim yumurtalık dokumdan da bir parça donduruldu ankara üniversitesinde
Kutlu hoca var amerikada yumurtalık dokusundan yumurta üretip bu yöntemle doğmuş 100 den fazla bebek var
Ankara üniversitesine de bu labaratuvar kurulacak
Pandemi yüzünden ertelendi ama mutlaka yapılacak dediler

Çok yeni bir hafta oldu yaptıralı hayır bunda ilaç kistin içinde kalıyo ve kisti eritiyo 6 aya kadar kesinlikle gitmelisin çok yeni bir tedavi bu 80 hastada başarılı olunmuş yumurta rezervini de azalmıyor
Geçmiş olsun. Yaa ne güzel yeni tedavi yöntemleri duymaya başladım sayenizde. Gerçekten başarılıysa bir çok kadına umut olur, her şey daha kolay olur. Acaba her boyutta kist için uygulanabiliyor mu? sizin kaç cm di? Kesinlikle görüşmeye gideceğim çok merak ettim.

Benim yumurtalık dokumdan da bir parça donduruldu ankara üniversitesinde
Kutlu hoca var amerikada yumurtalık dokusundan yumurta üretip bu yöntemle doğmuş 100 den fazla bebek var
Ankara üniversitesine de bu labaratuvar kurulacak
Pandemi yüzünden ertelendi ama mutlaka yapılacak dediler
Bir an önce kurulsa keşke bir çok kadın faydalanır umut olur herkese. Kutlu Sevin mi acaba doktor.

Geçmiş olsun. Yaa ne güzel yeni tedavi yöntemleri duymaya başladım sayenizde. Gerçekten başarılıysa bir çok kadına umut olur, her şey daha kolay olur. Acaba her boyutta kist için uygulanabiliyor mu? sizin kaç cm di? Kesinlikle görüşmeye gideceğim çok merak ettim.
Benim 7 cmdi bi arkadaşın 12 cm ti yaptı ağrılarım çok azaldı çok şükür inşallah bebek sahibi de olurum

Benim 7 cmdi bi arkadaşın 12 cm ti yaptı ağrılarım çok azaldı çok şükür inşallah bebek sahibi de olurum
İnşallah en kısa zamanda bebek sahibi olusunuz. benim tek şikayetim bebek sahibi olamamak kistlerim büyük olmasına rağmen çok şükür çok ağrım olmuyor.

İnşallah en kısa zamanda bebek sahibi olusunuz. benim tek şikayetim bebek sahibi olamamak kistlerim büyük olmasına rağmen çok şükür çok ağrım olmuyor.
Amin inşallah sizde bebek sahibi olursunuz rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın kim evlat hasretiyle bekliyorsa en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin amin

X