Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
slm ankara gaziosmanpaşada ikamet ediyorum anaokulu öğretmenliği yapptım ddeneyimim var ilgilenirseniz teşekürler----------
benneyaptımki

burcuasal biz de bakıcı arıyoruz, gaziosmanpasada oturuyoruz, sizinle nasıl iletişime gecebilirim, hala çalışmayı dusunuyor musunuz ya da çalışıyor musunuz?

Merhaba,
Cebeci'de oturuyorum, 1,5 yasindaki kizima yilin belli donemlerinde bizimle 2,5 - 3 ay sehir disinda kalabilecek bakici ve yardimci ariyoruz.
Ankara'da oldugumuz sure icinde yatili kalmasina gerek yok ancak sehir disina cikacagimizda bizimle gelebilmesi gerekiyor

Merabalar ben ayşegül yukarıda tel numaram ve detaylı ilanım var görüşmek isterseniz ben buradayım yukarıda yazmış olduğum başlığımı yazıp tıklarsanız resimli ilanlarımı bulabilirsiniz.

Snmyvz numaranizi ariyorum ancak kapa..sizile gorusmek istiyorum, sesli mesaj da biraktim. nasil gorusebiliriz, numaraniz dogru mu?

merhaba iletişime gecemedik tel dogru ama istersenız sız tel verırsenız ben sızı arayabılırım yada i mail adresınızı

meraba, 1,5 yaşında bir oğlum var..bebeğime akraba bir ablamız bakıyordu ama rahatsızlandı artık bakamayacağını söyledi.ben gülveren de oturuyorum..cebeci mamak taraflarında ev işlerine de ufak tefek yardımcı olup iki çeşit yemeğimi yapabilecek hanımların benimle iletişime geçmesini istiyorum..

merhaba,

ben keçiören'de oturuyorum. 9 aylık bir bebeğim var kendim mühendisim tarım bakanlığında çalışıyorum
şu zamana kadar bebek için bakıcı ihtiiyacımız olmadı ancak artık gerekecek
ilgilenenler isteklerimi bildirsem sizde bana ücret talebinizi bildiriseniz sevinirim

sabah 11 akşam 4 gibi yani yarım gün (bu süre zarfında zten çoğu zaman uyuyo artı ben öğlen tatilinde gelip gidicem)
evde annemiz olacak biraz dizlerinden problemi old için ufak tefek ev işleri ve yemeğe de yardımcı olabilirseniz yukarda da dediğim gibi
ücret beklentinizi öğrenmek isterim teşeşkkürler (özelden mesaj yazabilirsiniz)

iyi günler bende keçiörende ufuktepede oturuyorum 38 yaşındayım 2 kızım var özelden mesaj yazamıyorum ilgilenirseniz bir şekilde görüşmek isterim ücret konusunuda yüz yüze görüşüp anlaşabiliriz sanırım teşekürler

bende keçiörende oturuyorum 38 yaşındayım 2 kızım var özelden mesaj yazamıyorum ama görüşmek isterim ilgilenirseniz mesaj bırakabilirsiniz teşekürler

Merhaba, Mayıs ayında doğacak bebeğim için güvenilir gündüz bakıcısı arıyorum. Sigara içmemesi ve referansı olması benim için önemli. İlgilenenler mesaj atabilir mi?
Teşekkürler

iyigünler oturdugunuz sent neresi ben etlikte oturuyorum eger göruşmek isterseniz görüşebiliriz

talebim ile ilginenler herkese teşekkür ederim ancak
şimdilik başka türlü bi yol bulduk öle idare edicez
daha sonra tekrar görüşebiliriz teşekkür ederim

rler..

tel : 05383232143 #güncellenmiş#

2 yaşında bir kızım var ve Gaziosmanpaşa Vedat Dalokay Caddesinde ikamet ediyoruz. Bakıcımız rahatsızlandığından dolayı yerine hafta içi çalışma saatleri 8.0000 olacak şekilde kızıma bakabilecek, güvenilir, ev işlerine yardımcı olabilecek ve yemek yapabilecek birini arıyoruz. Tel: 0 535 664 99 25

merhabalar 19 aylık bir oğlum ve 3 aylık ikizlerim var. ben şu anda çalışmıyorum annem yanımda yardımcı oluyor ancak annem artık çok yoruluyor ve babam hastanede onun yanına gidip gelmesi gerekiyor. oğluşlarıma bakacak özellikle ikizler konusunda yardımcı olacak bir bakıcı arıyorum. bende evde olduğum için ev işlerinde de (günlük işler) yardımcı olacak birine ihtiyacım var.

etimesgutta oturuyorum. ilgilenenler furuzan@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirler.

merhaba ben mamak abidinpasa da oturuyorum.15 aylık bi kızım var.kendi evimde bakabilecegim hemde kızıma arkadas olması için cocuk bakıcıgılı arıyorum.ilgilenenler msj atabilirler.

K.Ören kalabada hemen girişinde oturuyorum burada yani geride kalan sayfalarda daha detaylı ilanlarım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…