Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
rler..

tel : 05383232143 #güncellenmiş#

Ankara da deneyimli çocuk bakıcısıyım

K. ÖREN de oturuyorum yaşım 43,evliyim 2 yetişkin oğlum var eşim memur 12 yıllık tecrübem var.Ben bu işi meslek edindim çok severek yapıyorum. Referans verebilirim şu anki baktığım çocuğum kreşe başladığı için yeni iş arıyorum hafta içi çalışmayı istiyorum , teşekkürler..

tel : 05383232143 #güncellenmiştit *güvenilir dürüst temiz bir bakıcı arayan yokmuuuuuu.*

merhaba,şafaktepe-şehitlikte oturuyoruz,temmuz 15'ten itibaren oğlumuza bakaca,referanslı-lise mezunu,çağdaş,sabah 8 akşam 7 arası çalışabilecek,bebekle ilgilenme dışında onun yemeği ve kendi yemeğini yapacak,oğlumuzun kullandığı alanların günaşırı tozunun alınması ve süpürülmesinide yapabilecek güvenilir bakıcı arıyoruz.mail adresi nevinalayvaz@mynet.com

merhaba ben kurtuluşta oturuyorum uzun yıllardır bu işi yapıyorum isterseniz görüşebiliriz.sigara kullanmıyorum.iyi günler.

Merhaba ben Ankara Kurtuluş ta oturuyorum daha önce hemşirenin bebğine baktım o oğlumuz kreşlik oldu daha sonra çinli birr ailenin bebğine baktım refaranslarım olduça iyi, sigara kullanmıyorum,titiz ve sağlıklı bir bayanım aileden biri olmak isterim ilgilenenlerin Bbeste66@gmail.com adresinden ulasabilirler veya özelden yazabilirler iyi günler.

Merhabalar 3.5 yasinda bir oglum ve 10 aylik bir kizim var, su anda dogum izninde oldugum icin calismiyorum,
10 aylik kizimin bakimina ve gunluk islerime yardimci olacak bir bakici ariyorum. Maltepe civarinda oturuyorum.

Kusura bakmayın nedense yeni mesaj atamadım 6 ve 8 yaslarında cocuklarimla öğleden önce okula gitmeden ilgilenecek öğleden sonra yemek ütü ve birazda ev isleri yapabilecek Ankara'da oturan temiz iyiniyetli bir bayan arıyorum Ankara bahcelievlerde oturuyorum

Merhabalar 3.5 yasinda bir oglum ve 10 aylik bir kizim var, su anda dogum izninde oldugum icin calismiyorum,
10 aylik kizimin bakimina ve gunluk islerime yardimci olacak bir bakici ariyorum. Maltepe civarinda oturuyorum.

Merhaba k.örende oturuyorum 8 senedir çocuk bakıyorum 45 yaşıdayım eşim mamur 2 yetişkin çocuğum var referans verebilirim daha detaylı görüşmek isterseniz tel 05422312143 cevap yazarsanız sevinirim.

ben 38 yaşında 2 kız annesiyim keçiörende oturuyorum eşim devlet memurudur ilgilenirseniz telefonda daha detaylı konuşmak isterim teşekürler

merhaba
ablam çocuk bakıcılığı yapmak istiyor.46 yaşında lise mezunu sigara kullanmıyor çocuk bakımında titiz referans verebilir. güvenilir bir aile ile çalışmak istiyor. tercihen ankara öveçler ve civarı
ilgilenenler hhicret@hotmail.com (505 2122014) dan ulaşabilirler...

11 aylık bebeğimize evimizde bakacak deneyimli referanslı bebek bakıcısı arıyorum. Ankara Batıkentte oturuyorum. Bakıcı adayının Batıkent cıvarında oturmasını tercih ederim. Ilgilenenler özel mesaj atabilirse sevinirim.

ben 38 yaşında 2 kız annesiyim keçiörende oturuyorum eşim devlet memurudur ilgilenirseniz telefonda daha detaylı konuşmak isterim teşekürler

Merhaba
Acaba Bana mı mesaj attınız çıkaramadım (6 ve 8 yaslarında cocuğu olan kisi) İsterseniz telefon edebilirim.
Teşekkür ederim

Merhaba
Ben daha yeni üye oldum..Takip ediyordum siteyi ama üye olmak bugüne nasipmiş.3,5 aylık bir oğluşum var.Adı Gökde Kağan...Herkesinki gibi benimki de dünya tatlısı.Uyku saati ve mama saati belli.Belli aralıklarla oyun istiyor.Birde her gün en az 15 dakika dışarı çıkması gerekiyor.Oğluma bakabilecek güvenilir birini arıyorum.Hassas biriyimdir ki kendi anneme bile kolay kolay bırakmam.Haftanın 3 günü gelecek.Eşimin işinin çalışma saatleri haftadan haftaya değişiyor.Bazı günler evde olacak ve bunu sorun etmeyecek birini arıyorum.Yaşlı-genç önemli değil,insan yetiştirmekten ve bakmaktan anlasın yeter.Mamak da Natoyolu caddesinde oturuyorum.İkea mağazasına yakın.İlgilenen arkadaşların uzak mesafede olmaması gerek çünkü 9 da derste olmam lazım.Buradan mesaj atabilirler.Gerekli gördüğüm takdirde telefonla arayacağım koşulları konuşmak için.Temmuz itibariyle başlanabilinir.Haaa bu arada referans verirlerse daha da iyi olur.

Merhaba
Acaba Bana mı mesaj attınız çıkaramadım (6 ve 8 yaslarında cocuğu olan kisi) İsterseniz telefon edebilirim.
Teşekkür ederim

iyi günler aslında size yazmadım ama ben çocuk bakmak için iş arıyorum eger saatleri uygungun olursa ben görüşmek isterim ev tel 5812880

Merhaba ben uzun yıllardır bakıcılık işi yapıyorum ve severek yapıyorum .Ben bugüne kadar olumsuz bir olayla karşılaşmadım inşallahta karşılaşmam.Ben 5 ailenin çocuğuna baktım hepside çok değerli insana değer veren ailelerdi çok iyi anlaştık .Beni evlerinin bir bireyi olarak gördüler bu benim için çok önemli bende elimden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştım ilişkilerimiz hem samimi hem çok düzeyli olmuştur.Hepsine teşekkürlerim sonsuzdur Ben bu işe ilk başta engelli özel bir çocukla başladım sonra ikinci sonra üçüncü özel çocuklara baktım üçüde çok ayrıcalıklı dünya tatlısı çocuklardı onlara bakmak benim için çok ayrıcalıktı .Bana çok şey kattı onları tanıdığım için çok mutluyum ve kendimi çok şanslı görüyorum.Sonrada 2 çocuk daha büyüttüm onlarda dünya tatlısı çocuklar son baktığım çocuktan ayrılma vakti geldi artık büyüdü ve kreşe başladı.Ayrılmak çok zor anneside babasıda gerçekten birer melek bana yaptıkları iyilikleri asla unutmayacağım.
Bakıcı arkadaşlardan veya bakıcılık yapmak isteyenlerden bir ricam var .Gerçekten ben bu işi yapabilirim diyorsanız kendinize güveniyorsanız bakıcılık yapın ben bu işi bir meslek olarak görüyorum ve öylede bu işi sadece para kazanmak olarak görmeyin. Bu iş gerçekten apayrı bir iş şimdilik yazacaklarm bu kadar .Bu mesajım herkese açıktır.

Merhabalar,
Kardelen Mah.'de oturuyorum. Oğlum 3 yaşında ve kreşe başlayacağız bu ay hayırlsıyla. Ben ve eşim çalşıyoruz. Ev işlerinde yardım etmesi, akşam 6 buçukta çocuğum geldiğinde servisten alması için yardımcı bir bayana ihtiyacım var.
Yarım gün de gelse olur, tam gün de..
Yardımcı olabilecek biri var mı?? Tanıdığı olan vs??

Teşekkürler.. Aslı

EEEEEEE hani neredesiniz ?

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

mesajınız eski bayağı ama hala geçerli ise biz ikiz bebeklerimizin bakımında bana yardımcı olacak birini arıyoruz. bebeklerimiz 8,5 aylık. ilgilenirseniz lütfen bana ulaşın. sibel çevik 394 78 81 telefonum

MERABALAR ANKARADA K.ÖRENİN GİRİŞİNDE KALABADA OTURUYORUM. Güvenilir ve çok temiz düzenli sorumluluğunu bilen bir bakıcıya ihtiyacı olan yokmu? internet ortamı diye çekinmeyin bende sizin gibi bir anneyim bana kolay ulaşabilin diye internette sürünüyorum.. 45 yaşındayım ismim Ayşe 8 senedir sevdiğim için ve aileme katkıda bulunayım diye bakıcılık yapmaktayım referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 8 aylık torunum var bu arada iyi bir iş bulana kadarda torunumla ilgileniyorum ben hafta içi 5 gün çalışmayı düşünüyorum ( ayrıca sizlere yardımcı olmak için çok acil ve istisnai durumlarda gerek ve çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yatılıda kalabilirim ) Beni ve ailemi tanımak için yani eşimle beni evde 2 kişiyiz evimede gelip misafirim olabilirsiniz.M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz.( açık bir bayanım ) ( tel.05422312143 )

Merhabalar,seyranbağlarında oturuyorum.yaşım 22.anadolu çocuk gelişimi mezunuyum,kreş öğretmeniyim.önlisans okuyorum.2yıl kreşte staj yaptım.Aile dostumuzun çocuğuna baktım 3 sene kreş ara dönemlerinde.Çocuklara,bebeklere aşığım.Staj döneminde kreşe yeni başlayan öğrencilerin çoğunu ben motive ettim annelerinin yerini asla tutamam ama annelerinin eksikliğini hissettirmedim,2günde alıştılar çok şükür.Başlık bakıcı olarak açılmış fakat ben yaşına uygun hedef ve amaçlara uygun olarak kreşte ne yapılıyorsa şarkı,şiir,faaliyet eşliğinde gün geçirmek istiyorum.Sonuç olarak tv karşında yemek yedirip,gün boyu oyuncakların arasında oynayan bir çocuğun huysuz olması annesini özleyip ağlaması kadar doğal bir şey yok.Annesini uğurlarken bile gülüp oynasın eksikliğini hissetmesin istiyorum.Ben bakıcılığı bir iş meslek olarak görmedim görmekte istemiyorum.Genç olmam ve diğer referanslı 22 bu işi yapmış insanlara aşık atamam fakat ben eğitimini aldım.Hafta'da 3-4-5gün tercihimdir.Sevgiler.

merhaba, benım 2,5 yasında bır oğlum var. henüz konusamıyor,bu yüzdende bu aralar bıraz huysuz. gerçi 2 yas sendromuda buna eklenınce tek basıma bas edemez oldum :)çankaya kırkkonaklarda oturuyorum.siz gerektiğinde yatılı olarakda kalabılırmisiniz?çünkü bazen bizim seyahatlerımız oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…