Ankara'da Manikür ve Pedikür Tavsiyesine Çok İhtiyacım Var

Minnakeller

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
635
1.818
33
Arkadaşlar merhabalar. 32 haftalık hamileyim. Maalesef özellikle ayak bakımımı artık istediğim gibi yapamıyorum. Malum öne doğru eğilmek zor oluyor. Ankara da tavsiye edebileceğiniz temiz bir manikür-pedikürcü varsa çok sevinirim...

Benim ayaklarım o pis sudan dolayı iltihap kaptı kesinlikle araştırıp öyle bir yere git bebek için önemli hijyen biliyorsun :))

Sorulalı aylar olmuş ama hiç tavsiye gelmemiş.
Acaba forumu güncellesek, bir tavsiye yazan olur mu?
Ben Gratis'in manikür servisini denedim, Ankara Tunalı'daki mağazada var sadece. Manikür, pedikür, bakım, kalıcı oje vs. epey bir şey yapıyorlar. Temizlik konusunda iyi bir izlenim yarattı, ama yine de kendi pensinizi götürmenizde fayda var bence.
Spa manikür fena değildi, zaten çok kötü değil tırnak etlerim ama ojeyi gerçekten çok kötü sürdü. 4-5 kişi var çalışan, bana denk gelen böyleydi, belki diğerleri daha iyidir.
Manikür şu an 25 lira ve manikür yaptırana maskara hediye ediyorlar. Bir bakıma bedavaya gelmiş oldu o yüzden pişman olmadım. Ama ben evde daha güzel yapıyorum diye düşündüm :)
Hem normal manikür-pedikür için hem de kalıcı oje için tavsiyeye ihtiyacım var benim de.

X