Ankarada tüp mide olanlar varmı

Hilalaydgn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2024
1
0
28
Merhaba kızlar tüp mide olmak istiyorum insülin direncim ve pcos (polikistik over) var artık kilo almaktan psikolojim bozuldu dışarıya çıkmak istemiyorum nefret ediyorum kendimden gerçekten tiksiniyorum. Akapuntur , mide botoksu ,diyet ,spor , herbalife herşeyi denedim hepsi olumsuz bıktım 2 ay içinde olmam lazım

Merhaba kızlar tüp mide olmak istiyorum insülin direncim ve pcos (polikistik over) var artık kilo almaktan psikolojim bozuldu dışarıya çıkmak istemiyorum nefret ediyorum kendimden gerçekten tiksiniyorum. Akapuntur , mide botoksu ,diyet ,spor , herbalife herşeyi denedim hepsi olumsuz bıktım 2 ay içinde olmam lazım
Kaç kilosunuz acaba özelde mi olucaksınız bende araştırıyorum randevu aldım artık son çare

Yandaş hastalık olduğu için sizde vki 30-35 üzeri ise devlette ücretsiz şekilde olabiliyorsunuz
Merhaba size başka bir postun altında da rastladım tüp mide ile ilgili sanırım sizde araştırma sürecindesiniz karar verebildiniz mi peki Dilara hanım ben de olmak istiyorum araştırma içindeyim şu an

X