Ankara'daki Falcılar

Ben suana kadar refika ve zehra dşoeum.baharda benim için iyiydi ama arkadas memnun kalmmaış
cnm keşke yanılsaydım. hatta bahar benim için bir hazineydi ve içimden diyordum ki bu sefer tamam vede vallahi açıklayacaktım herkes faydalansın diye. sonuçta paraları boş yere verip duruyoruz. ama fena patladı. ve inanın bugün nasıl çalıştığımı bir ben bilirim.neyse en azından biri daha elendi.

arkadaşlar ekşi sözlükte biri hiç yeteneği olmadığı halde üç sene boyunca fal cafede sadece insanlara duymak istedikleri şeyleri tahmin edip onları söyleyerek nasıl fal baktığını, nasıl tutulduğunu ve çok para kazandığını anlatmıştı. "fal tersi laf" demiş ya biri onu okuyunca yazmak istedim ben inanıyorum buna.
gerçekten yeteneği olduğunu düşündüğüm insanlara denk geldim ama hiçbiri geleceği bilemez. gelecek değişken çünkü. bu söylediklerim fikrinizi değiştirmez biliyorum, zamanında bana söyledikelrinde benim de fikirlerim değişmedi. ama yine de fal baktırırken o an için söylediklerini önemseyin ama geleceği önemsemeyin.
mesela evim sevda. çok iyi fallar baktı bana. hayatımdaki insanları her özelliğiyle tarif etti. hatta eski sevgilimin aile yapısını, eğitim durumunu, fiziksel özelliklerini her şeyini söyledi. ama geleceği dair söylediği hiçbir şey çıkmadı.
bir iki ay önce deli gibi dolandım falcıları. evim özgenin iskambilini beğendim bir tek. kafanızda şu an için bir soru varsa özgeye iskambil baktırın. eski sevgilimin hayatıyla ilgili kolay tahmin edilemeyecek bir şeyi, yani sallama söylenecek bir şey değil, söyledi ve doğru olduğunu öğrendim ama çok net tarih verip görüşeceksiniz dedi hala görüşmedik. yani onun da gelecekle ilgili söyledikleri tutmadı.
böyle şu an için iyi yorumlar yapanlar var ama geleceğe inanmayın, gerçekten. hepsi boş laf.

Allah Peygamber Efendimize bile geleceği göstermemiş söylememişken gaybı yalnızca Allah bilir bu konuda hemfikiriz zaten bence.. insan yaşadığı andan bazen bunalıyor ve onu tanımayan kişilerle bir sohbet diyelim fal olayina bunun icinde para odedi icin o sohbeti parasinida weriosan biraz ii olsn istio enazndan ben kendi adima ole diorum..fala bakana sen ben gibi 100 kisi gidio belki gunde o seni de sorununuda unutuyo sonrasina ama diorum ya o anlik bise bence..gelecegi onlarda bilseydi senin benim verecegimI 0 100tl birakir piyangoya lotoya baslar kisaholdan zengin olur kimseninde agI kokusunu cekmezlerdi bence

kızlar şu baharı boşverin büyüye muskaya bağlıyor herşeyi ya şom ağazlı bitane hayırlı laf çıkmadı ağzndan. yeni birini daha buldum Nagihan adı. hayatımda ilk kez el falı baktırdım ele bakarak okadar şey çıkıyomuymuş tavsiye ederim

Cnm nerede ve kaca bakiyor

Arkadaslar onerebileceginizadam gibi biri var mi acil
Yasemine suya baktır 200 tl çakra açma olayına girme sadec
Sadece el falı mı bakıyor diger falları nssıl bilşomusun.. Bide ücreti ve yeri.. Yeni biriyse denemek lazım :):):)

Arkadaşlar bu evim cafe nerde bi de Yasemin denilen kişi nerde çalışıyor
Karanfil oluyor sanırım ya orası nete yazınca cıkar adresi dostun az ilerisi yani. Yükdel metrosundan cık ilk saga dön ilerle. Yademlnde aynı yerde ye ye cafenin oldygu bina kendi yeri o byerde calısmıyor

yaseminde 6.his cafede calısıo ben gittim kahveye bakmadııı :S geçiştirdii bugun gidicemm bakalım özgeye iskambile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…