Anlamsız fotoğraf çekimi

melodi209

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2022
12
2
34
Eşim özel guvenlik olarak çalişiyor . Telefonunda silinenler kısmında bir kadın fotoğrafı gördüm 4-5 defa çekmiş .çekim iş yerinde olmuş. İş yerinde kuafor salonu da var . Ordan çikan kadın eşime saçlarim nasil olmuş diye sormuş. İşin garibi fotoğrafını neden çekmiş anlamadim. Kadin yabancı uyruklu

Kadın demiştir benim kameradan iyi çıkmıyorum siz çekip bana atın. Bu arada numarasını öğrenmiştir eşinizin tabii. Birkaç güne peşine düşecektir. Tel numarasını öğrenmek için yapmıştır.
Nasıl mantıklı mı?
Nasıl bir kadın ki bu rastgele adama böyle numara çekiyor?

Eşiniz çok mu yakışıklı?

Eşim özel guvenlik olarak çalişiyor . Telefonunda silinenler kısmında bir kadın fotoğrafı gördüm 4-5 defa çekmiş .çekim iş yerinde olmuş. İş yerinde kuafor salonu da var . Ordan çikan kadın eşime saçlarim nasil olmuş diye sormuş. İşin garibi fotoğrafını neden çekmiş anlamadim. Kadin yabancı uyruklu
Belki şöyle olmuştur eşiniz ordan birinin arkadaşı diye daha önce tanışıyor dur merhabalasmislardir konu saça gelmiştir şimdi yaptırdım falan sonra nasıl görünüyor muhabbeti , bir şekilde foto çekimine kadar gelmiştir konu, sorun şu ki bu kadar yılışık bir arkadasligi bn olsam kabul etmem,( çok ütopik bir hikaye oldu binde bir olacak bir durum) yada kadın kocaniza yürümüş numarasını almak için bir bahane ile ona çektirmiş kendine attirmistir

Belki şöyle olmuştur eşiniz ordan birinin arkadaşı diye daha önce tanışıyor dur merhabalasmislardir konu saça gelmiştir şimdi yaptırdım falan sonra nasıl görünüyor muhabbeti , bir şekilde foto çekimine kadar gelmiştir konu, sorun şu ki bu kadar yılışık bir arkadasligi bn olsam kabul etmem,( çok ütopik bir hikaye oldu binde bir olacak bir durum) yada kadın kocaniza yürümüş numarasını almak için bir bahane ile ona çektirmiş kendine attirmistir
Bence de yürümüş kadın.

Yani kadın çekmesini rica etse bile eşinizin çekmemesi gerek hayır ne manağğğ yani :KK70:

Anlattığınız şey çok garip, rüya deseydiniz anlardım da 🤔 gerçekse çok mantıksız. Ne münasebet fotoğraf çekmiş falan, kuaförde ayna mı yok! Ya da soracak insan mı yok! Deli mi bu kadın, tanımadığı insanlara saçını soruyor falan. Saçma 😐 bir bit yeniği var gibi

İyi niyet arıyorsanız bu konuda(yok aslında ama zorlarsak)Güzel olmus fotonuzu cekeyim de benim hanım da bu model yaptırsın demek icin cekmistir belki fggfkjlhgkgfkl

X