Anlaşılmayan Erkekler:(((

beastdml85

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
1
0
38
Arkadaşlarım sizde aynı problemi yaşıyor musunuz.
Eşim Bakımlı olmak konusunda dengesiz davranışlar sergiliyor. Bir zaman kendini ihmal ediyorsun ne saçına ne de makyajına özen gösterebiliyorsun eşinden hemen bir uyarı " Sen eskiden ne güzel bakım yapardın kendine dikkat ederdin. Bazen kadın olduğunu unutuyor muşsun gibi geliyor.Liseli çocuklar gibi ortada geziyorsun." Sonra bakım yapmaya başlıyorsun, sabah evini süpürüyorsun, kahvaltını hazırlıyorsun. Ve tekrar başka bir eleştiri . Şu bakıma ayırdığın zamanla başka şeylerle ilgilensen. Yüzüne sürdüğün ürünlerden saçına uyguladığın ısıdan kendine zarar veriyorsun."
E be sevgili erkekler siz ne istiyorsunuz bunu bir söler misiniz. Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.
Birde bize derler anlamsızsınız diye.
Bende mi sorun var acaba.Dertleşelim biraz sevgili arkadaşlar...

Arkadaşlarım sizde aynı problemi yaşıyor musunuz.
Eşim Bakımlı olmak konusunda dengesiz davranışlar sergiliyor. Bir zaman kendini ihmal ediyorsun ne saçına ne de makyajına özen gösterebiliyorsun eşinden hemen bir uyarı " Sen eskiden ne güzel bakım yapardın kendine dikkat ederdin. Bazen kadın olduğunu unutuyor muşsun gibi geliyor.Liseli çocuklar gibi ortada geziyorsun." Sonra bakım yapmaya başlıyorsun, sabah evini süpürüyorsun, kahvaltını hazırlıyorsun. Ve tekrar başka bir eleştiri . Şu bakıma ayırdığın zamanla başka şeylerle ilgilensen. Yüzüne sürdüğün ürünlerden saçına uyguladığın ısıdan kendine zarar veriyorsun."
E be sevgili erkekler siz ne istiyorsunuz bunu bir söler misiniz. Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.
Birde bize derler anlamsızsınız diye.
Bende mi sorun var acaba.Dertleşelim biraz sevgili arkadaşlar...

Canım maalesef erkek de kadın da yaşadığı farklı sıkıntıları eşine yansıtıyor asıl konu iş yerinde yaşadığı bir sıkıntıysa senin o günkü makyajına vs takılıyor bence böyle şeyleri iletişim ile çözmek gerekiyor ama bazı insanlar bu tür iletişimleri kavgaya bile sürebiliyor onun için ben kendimden örnek vereyim bu tür konulara o an gülüp geçiyorum ve aynı frekansta olduğumuz zamanlar bu yaptıklarını ona söylüyorum gülüp geçiyoruz bir daha ki sefere o yaptıklarını yapmamaya başlıyor:dondurma:

X