Anlatabilecegim kimse yok lutfen bana yol gosterin

Evet ben yüzüne soyledim sen benden de böyle bahsedersin diye bana seni seviyorum gibi şeyler söyledi. Böyle bir insanla devam etmemem gerekir degilmi
Bu bir kafa yapısı işaretidir. Yani eski ilişkilerini, özelini anlatan dile düşüren adam bunu hep yapar. Evlense de karısı için yatakları ayırdık yatakta da kötü zaten diye yürür başkalarına.
Çok çirkin bir adam bu. Devam etme konu sahibi

Niye bu kadar detay veriyor? Bu problem.
siz de çok sorguluyorsunuz sanırım.
Ben 15 senelik evli kaldım. Daha sonrasında karşıma çıkan insanlar “Neden boşandınız” diye sorduğunda ””yıpranmıştık” dedim, daha fazla detay vermedim. üsteleyen olursa da ”seni ilgilendirmez” derdim.

ilişki 2 kişi yaşanır. İki kişiyi ilgilendirir.
herkesin bir geçmişi var. Benim 2. Eşim hiç evlenmemiş. Ben “39 yaşına kadar niye evlenmedin” diye sordum. “Hazır hissetmiyordum” dedi. Ötesi berisi beni ilgilendirmez. Ben benimle olan ilişkisine bakarım, geçmişine değil.
Kafam aşırı karıştı sizin dedikleriniz de çok doğru ama geçmişe bak ve ayril diyen de var

Sevmiyordum diye atıp tuttuğuna göre baya seviyormuş ve yara almış . İkincisi de ayrıldığı kadını yok sevmedim yok bilmem ne diye boklayan erkekten nefret ederim öyle erkek adinin tekidir. Üçüncüsü sevmediği bir kadını neden hamile bırakmış ? Demekki bencilin teki . Nerden baksanız nisanliniz tutarsız nerden baksanız ahmak herifin teki. Geçmişi bu kadar ofsayt bir erkekle evlenmeyin. Geçmiş geçmişte kaldı sözüne de itibar etmeyin. Sizinde içiniz bulanmış belli ki. İç sesinizi dinleyin lütfen
Teşekkür ederim oyle yapacağım gerçekten içim bulandı dediğiniz gibi

öncelikle çocuk aldırdık olayı zaten çook sıkıntılı, muhtemelen hamile bıraktı baktı olmayacak ayrıldı kızdan. kızınaldattığı da şüpheli bence günümüz erkeklerinin en büyük yalanlarından biri de bu, işler yolunda gitmeyince pat aldatıldım yalanını basıyorlar. bu durum çok şaibeli dikkat edin nişanlınız sırf evlenmemek için bile çocuğu aldırtmış olabileceğini de düşünün. bir de içinizin sesini dinleyin yani kaygınızın değil de kalbinizin sesini dinleyin, gerçekten en içinizden bu kişiye karşı bu benim evleneceğim adam diye içinizden geçirdiğinizde içiniz rahat ediyor mu? buna çok dikkat edin

Merhaba öncelikle 25 yasindayim

Benim bir sorunum var ve işin içerisinden çıkamıyorum lütfen yardım edin. 6 aylık bir ilişkim var erkek arkadaşım daha önceden 4 yıllık bir ilişkisi olmuş ve nisan atmış düğüne 6ay kala bu da aldatilmasindan dolayı atılmış bir nisan beraberlikleri onun demesi üzerine birlikte oldukları için zoraki giden bir beraberlikmiş. Bana kızı hiç sevmediğini sırf birlikte oldukları için evlenmek zorunda kalacağını ama sonra nisan attığını söyledi. Bu konuyu biraz sorun yapmıştım fakat sonrasında üzerini kapattım. Bugün de gelecek hakkında evliliğin ne zaman olması gerektiği gibi konular sordum ona göre kendime bir plan cizecektim. Bana evleneceksek bunu bilmen gerekir diyerek çocuk aldirdiklarindan bahsetti ve bunu bana şimdi anlatıyor ilişki başlamadan Bana herseyi anlat demiştim oysaki. Bu duruma katlanabilecegimi artık sanmıyorum ama onu da seviyorum işin içinden çıkamıyorum anlatabileceğim kimse yok lütfen yol gosterin devam etmeli miyim?
Kürtaj falan değil de sevmediğim kızla 4 yıl çıktım ,yattım,nişan yaptım kısmı benim için mide bulandırıcı.

Evet ben yüzüne soyledim sen benden de böyle bahsedersin diye bana seni seviyorum gibi şeyler söyledi. Böyle bir insanla devam etmemem gerekir degilmi
Kaliteli, şahsiyet sahibi biri sevse de sevmese arkasından konuşmaz, bu kadar özeli ortalığa dökmez. Sana sevgisi olmasa senin hakkında da konuşacak demek ki.

X