anlayışsız müdür..

Madem böyle keyifçisiniz istifa edin yerinize atanmayı bekleyen bir sürü genç,dinamik ve donanımlı öğretmen adayları var lütfen o çocukları sizin gibi sorumsuz öğretmenden kurtarın onlara da yazık..

Sayın yönetici lütfen konumu yorumlara kapatır mısın? Burdaki insanlar kim oluyor da ne cürretle benim öğretmenliğimi sorgulayabiliyor. (Hele ki çoğu cahil cühela kesimden olduğu halde) Ben yıllardır bu konuma gelmek için tabiri caizse kendimi parçaladım. Önce sen de benim geçtiğim yollardan geç (hiç zannetmiyorum becerebileceğinizi) sonra konuş. Yoksa o harika fikirlerini kendine sakla.

Beni oraya o müdür getirmedi o yüzden saygısızlık yapamaz yaptırmam. Hele ömrümde hiç bir etkisi olmaya siz gibilere aslaaa yaptırmam . Benim vicdanım rahat alnım açık.. Kimseye öğretmenliğim hakkında tek kelime ettirmem. Mune hanım kapatınız bu konuyu sizden ricam. #mune

Yani sizi eleştirmek için bile önce lisans mezunu olmak lazım sanırım :) elti de okumamış, buralarda hep cahil dolu, işiniz zor :)
Bir önceki konunuza da yazdım acilen psikoloğa görünün, bunu sizi yermek için söylemiyorum yalnızca dostça bir tavsiye.

Cahil cühela kesim..... Vaooovvv şu an diyorum ki Allah'ım iyi ki okumuş bir cahil değilim.. Okumuş bi insanım sadece ama önlisansım eleştirmek için kotam yetiyor muydu :) insanlık önemli... Eşşeğe altın semer vursalar da eşşek eşşektir değil mi sayın öğretmenim..

Hıhhh pısırık müdür
Biz cahiller hep taksiye bineriz zaten
Ahh şu diplomalar, hayır o diplomalar alınınca ne oluyor? " lisans " yapan biri olarak soruyorum. İnsan nasıl tatmin edebilir bununla kendini, nasıl bir psikolojidir? İnsan önce bakacak kendine ne kadar " insanım" diye. Kendi ederinizi kendiniz vereceksiniz önce, zira ettiğiniz kelimeler ile ederinizi belli ediyorsunuz.
Bu arada 23 yaşımda doğurdum, anayım ben anaaa :) sözün kısası çok söylenecek söz var vesselam.

Cekilin ben universte mezunuyum
Sanirm elestirme hakkini kazandim
Hocam bu ne atar bu ne sinir zeytinyag gibi uste cikma senromumu hem uyelere hakaret et hem buraya konu ac bu nasil bir celiskidir.
Is etigi disiplin gerektirir.mudur size sorusturma da actirabilirdi daha once de yapmissiniz ayni seyi adam yine ilimliymis rapor al demis.
Uyanamiyorsaniz cift calar saat kuracaksiniz.yok oyle ben uyañamadim yerime basķa arkadas nobet tutsun.
O sartlara gelmek icin kitap basin da dirsek curutmek baska meslegi hakki ile yerine getirmek cok baska.
Koy deki velilerin mutevaziligin den sorun yasamiyorsunuz sehir de boyle kafaniza gore gitmeyin mudure gerek yok direk veliler bimere sikayet eder.

çocuk azarlar gibi bir daha olmasın demesi ne kadar doğru sizce ? yaptığım kasıtlı bir şeymiş gibi. Bir daha olmasını ben de istemem tabiki ama öyle söyleyince zoruma gitti.

E Haklı
Çocuk gibi davranırsanız çocuk gibi azarlanırsınız
Sahi gitmediğiniz dersleri sonradan telafi ediyor musunuz yoksa mesai bitiminde vınnn kaçıyor musunuz?

Vay vay vay atara bak sen.
Girdim ilim meclisine eyledim talep
Dediler ilim geride illa edep illa edep!

Üniversite mezunuyum, bir öğretmenim sanırım size yorum yapabilirim değil mi? Cahil cuhela kesim diye belirttiğiniz kesimin kriteri üniversite okumak ya da okumamak değildir, kendini geliştirmektir. Sanki çoookkkkkk önemli bir iş yapmış gibi tamam ben de öğretmenim öğretmenlik kutsaldır ama sizin gibiler için değil, olmaz olsun bu kafada öğretmen. Hani dünyayı mı kurtardın, en zeki sen misin, hayat mı kurtardın o derece mi dirsek çürüttün? Ülkemizde öğretmenlerin hali belli, standartlar belli bence çok yükseklerden uçmayın. Tekrar belirtiyorum ben de öğretmenim. Ama sizi insan yerine bile koymam ben. Siz kimsiniz de bu lafları ediyorsunuz. Haddinize mi? Okumuş cahil seni.

Konu sahibi vallahi normal degil gercekten.
Laflara bak dusuncelere bak aman aman Allahım uzak tutsun boyleleri.
Benim oyumla dagdaki cobanin oyu birmi diyen bi sahis vardi ayni o geldi aklima.
Insanlari kucuk goren sorumsuz egoist bi insansin konu sahibi. Allah ıslah etsin.

Tebrik ederim hocam allah basimiz dan siz gibi egitimcileri eksik etmesin...

Bizim universite de bir kez akademisyen hocamiz sadece bes dakika derse gec kalmisti ve bizden ozur dilemisti...
Demekki bazi seyler sadece kitaplar da okullar da ogrenilmiyormus edep,hak,insanlik kisilikle alakaliymis...

Bu kadının konularını patlatin arkadaşlar!

Seni fitne, haset, çekemez kadın seniii!!
Milleti ezikleyecegine kendine bak.
Nasıl başlarsa öyle gider, eltini her zaman kıskanacaksin. Bu hisle ömrün geçecek.
Diploman da, biricik sevdiğinin aldığı o kıymetli tektasin da seni mutmain etmeyecek. Ruhun, huzursuz çünkü. Hasetsin ve kendini aşırı beğeniyorsun ama aşağılık kompleksindesin. Aynı kafada devam et, daha çok konu acarsin sen burada.

Öğretmen, olabilmissin ama eğitimci olamamissin. . Bu zihniyet nasil bir ogrenci yetistirebilir ? Sen gelebildiysen bu konuma elestir demis birde. Ogretmenim dogunun ucra koselerini koylerinide gordum baskentin gobegini de. Ha birde yuksek lisansim var. Elestirebilme ehliyeti istiyosan sana yeter yani simdi o koca kulaklarini iyice ac. Senin gibiler yuzunden bu kutsal meslek itibarini kaybediyor. Mudure sinirlenmis birde haspam. Bak bak. Ne diyecekti acaba? Sen yat hoca hanim nobetini de ben tutarim mi? Yok ders saati cokmus da vermeseymiste. Agir geliyorsa bu meslek YAPMA. Bu isi yapmak icin canla basla calisan yuregi gercek ogretmen arkadaslar var. Yuksek not alip atanip mizmizlanan sorumsuzluk yapan koftiden ogretmene ihtiyacimiz yok bizim. Senin bir keyfin icin en az 30 çocuk magdur olacak? 30 ogrenci. O müdürün yerinde olsam coktan yerinde soruşturma yellerini estirirdim. ogretmenlik hem sorumluluk hem vicdan isi olmayanlar yapmasin bi zahmet! Disin olmus ama icin bombos.

Te Allahım. Hayır ben de öğretmenim aşağılamıyorum da yani sanırsın harvard mezunu. Görümcene de saydırmışsın bir konunda. Yok bi çok konuda üstünüm de dil biliyorum da beni kıskanıyor da vs. Öğretmen olmuşsun ama öğrencilerine gerizekalı diyor bir yılda kendine düşman bir meslektaş ediniyor müdürüne illallah dedirtiyorsun. kendinle gurur duyuyorsun e haklısın bu kafayla bu performans büyük başarı. Yok tektaşım yok elbisem yok seviyesi düşük görümce elti... Hayır kimseyi küçümsemek haddim de huyum da değil ancak bayan kibir abidesi saç boyanızın kalitesinden kuaförünüzü ,elbisenizden zevkinizi ve tipinizi gördüğüm kadarıyla biraz fazla şişirmiyor musunuz kendinizi? Az alçakgönül az insana işine saygı. İşte o zaman sen de saygın bir yorum alırsın. Saygı hakedilmeli. Daha yumuşak bir yorum seni kendine getirmezdi. Umarım biraz olsun özeleştiri yapmana imkan tanımış olurum.

İşte benim de böyle öğretmenlerim vardı.
Sonra istediğim hayat hayal oldu.

Hizmet sektöründe bekleme yapamazsınız üzgünüm. Dakik olamıyorsanız yapmayın bu işi. Orda o kadar cocuk kalkip gelmis sabahin korunde... bir kere neyse ama iki kere ustuste...

Kitap yazin akademisyen olun ozel ders verin ogretmenlige boyle devam edin. Size muhtac cocuklarla dalga gecer gibi degil...

Mudur haftasonuna ders aciyor. Neden? O cocuklarin tek umudu siz olabilir misinz?

Ogretmenlikten cok daha guzel bir isim var ama keske bazi insanlarin tek umudu ben olsaydim. Kendimi paralardim onlar icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…