Anne olamamanın acısıyla başetme yollarını bilen var mı :(

herkese iyi akşamlar nasılsınız kıslar haymatlos umarım rabbım sana sağlıklı ve hayırlı bı evlat nasip etmiştir canım ama bi kaç gün daha bekleyip testı tekrarla bakalım canımm
benımde reglım yakaştı sanırım ama saymıorum artık takmıorum onu:)))ister gelsin ister gelmesinn artık yolunu bile beklemiorum saymıorum günlerii ayy bu bahar beni fena carptı sanırım eskıden gün gün sayardım bi rahatlık bi rahatlık vurdumduymazlık mı desem öğrenilmiş caresizlik de olabilir hanii nasılsa olmayacak niye takayımki mi diorum acaba
sebap neyse vallahii rahatladım bu kitaplar bana iyi gelioo...

Sefaaan olsun canım. Afferin sana. E darısı da başımıza bu rahatlığın..

Rahat olunca bebiş de rahat rahat tutunacak inşallah. Sevgiyle kucakaıyorum kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlaropuyorumnanaktan

sizi sevdiğimi söylemeye geldim:asigim:

ben inanıyorum bizde birgün mutlaka öpeceğiz minik meleklerimizin minik ayacıklarını:emir_bebek:

Ben de seviyorum hepinizi:))))

Istanbul'da hava çok güzel, sabah kocacım da ben de hafif grip gibi sürünerek kalktık ama havayı görünce içim umut doldu.

Güzel günler göreceğiz çocuklar,
güneşli günler
göreceğiz...
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
ışıklı mavilikler
süre-ceğiz...
Açtık miydi hele bir
son vitesi,
adedi devir.
Motorun sesi.
Uuuuuuuy! çocuklar kim bilir
ne harikuladedir
..........

:))))))))))))))

[sıze="2"][lıst]
haymatlos ve firstlimbus kocaman sevgiler..
Ben de hepinizi çok seviyorum.
Konya da hava güzel, henüz çıkamadık ama nasiplenmeyi düşünüyorum :)
umutlu mutlu bi güne başlattığınız için ikinize de çomçok teşekkürler.
Bebişlerimizi böyle havalarda gezdireceğimiz günler de olacak inşallah.. [/lıst][/sıze]

kızlarrr bu topiği çok sevdim ben yawwww...bahadanmıdır nedir pek bi mutlu uyanmıştım bu sabah sizi okuyunca daha bi relax oldum....çok güzelsiniz valla hayatı kendimize zindan etmeyelim,inanarak çaba verelim ama umutlu olalım...kaydirigubbakcemile2

günaydın kıslar nasılsınızz bugun burda ruzgarlı kotu bır hava var ama ben dısarı atıp kendımı ,vıtrınlere bakıcam bıraz cok renklenmişş heryer:)))) bu arada forumda bişey okudum bugun.. benim bütün kontrollerim ve hormon testlerim yaklasık reglımın 15.gunu yapılmıştı fakat 21.gün progesteron bakılmadı şimdii onu merak ettim benim çok kasık ağrım oluo reglime 5-4 gün kala başlıo dün onun ıcın dra gıtıım dahiliyeye(jınekolog defarca bakmasına rağman bu ağrıya neden olabilecek bi sorun görememişti) bi sorun yokmuş yine var ağrı artık regl günlerimi saymıuorum kasık ağrım başlayınca 4-5 gün sonra gelio regl işin garibi 3 aydır fılan boyle oluo ondan once boyle bı agrım yoktu..geçen ayda 2 gün boyunca lekenme seklın de gelmişti reglim oyle olunca progesteron eğer düşükse bebek yerleşemediği için lekelenme oluomuş

sizinde aklınızda olsun kıslar mutlaka baktırın 21.gun ben dr hersey normal dedi diye hiç ilgilenmememiştim bu ay geçtide gelecek ay baktırcam bende bu arada bahar geldii neşeli olun sabahları kalktığınızdı sebepsizde olsa gülümseyinn evde kimse görmez sizi:))))nasılsa yalandanda olsa beyin mutluluk hormonu salgılıo:)ve bu sizi bebeişlere bi adım daha yaklaştırıo öptümm hepinizi...

merhaba arkadaşlaropuyorumnanaktan

sizi sevdiğimi söylemeye geldim:asigim:

ben inanıyorum bizde birgün mutlaka öpeceğiz minik meleklerimizin minik ayacıklarını:emir_bebek:
canımm bende hepniizi çok seviyorum yazdıklarınızı yeni gördümm inşallah canımm bi gün olacak inşallah..
Ben de seviyorum hepinizi:))))

Istanbul'da hava çok güzel, sabah kocacım da ben de hafif grip gibi sürünerek kalktık ama havayı görünce içim umut doldu.

Güzel günler göreceğiz çocuklar,
güneşli günler
göreceğiz...
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
ışıklı mavilikler
süre-ceğiz...
Açtık miydi hele bir
son vitesi,
adedi devir.
Motorun sesi.
Uuuuuuuy! çocuklar kim bilir
ne harikuladedir
..........

:))))))))))))))
ayy herkeste bi enerjii maaşalalhh yazdıklarınızı görmeden aynı şeyleri yazmısız hep böylee devamm
[sıze="2"][lıst]
haymatlos ve firstlimbus kocaman sevgiler..
Ben de hepinizi çok seviyorum.
Konya da hava güzel, henüz çıkamadık ama nasiplenmeyi düşünüyorum :)
umutlu mutlu bi güne başlattığınız için ikinize de çomçok teşekkürler.
Bebişlerimizi böyle havalarda gezdireceğimiz günler de olacak inşallah.. [/lıst][/sıze]
canımm sevindimm iyi olmana gez tabikii ohhh valla neşe geldii topiğe inşallah canımm eninde sonunda hangi yolla olursa olsunn olacak birgün rabbiminn izniylee...
kızlarrr bu topiği çok sevdim ben yawwww...bahadanmıdır nedir pek bi mutlu uyanmıştım bu sabah sizi okuyunca daha bi relax oldum....çok güzelsiniz valla hayatı kendimize zindan etmeyelim,inanarak çaba verelim ama umutlu olalım...kaydirigubbakcemile2

ayy ne güzel canımm herkesten bi çok bi çok daha enerji alarakk bu gazla bide alışverıse cıktımmı kim neyi takar demi:))))

Canım Rabbim en kısa zamanda hayırlısını versin inş.

Bende 7.5 yıllık evliyim 5 ay önce ilk defa hamile kaldım oda biyokimyasal çıktı malesef. Üstüne üstelik en samimi olduğum arkadaşımda ben kürtaj olduktan çok kısa bir süre sonra hamileyim demezmi, dünya başıma yıkıldı sandım. Önceleri çok kıskandım, konuşmadım, ağladım, üzüldüm. Ama şimdi öyle düşünmüyorum elh.

Neden hep üzülüyoruz biliyormusun çünkü hep kendimizden üsttekilere bakıyoruz. Birazda kendimizden kötü durumda olanları görsek olmazmı dedim.

Mutlu bir evliliğim var, eşim çok iyi, anlayışlı, merhametli, kayınvalidemler herkez bir kere bile suçlayıcı kırıcı söz söylemedi. Evim var diyorum maddi sıkıntı çekmiyorum diyorum. Elim ayağım sağlam diyorum. önceden hiçmi hiç hamile kalmamıştım biyokimyasalda olsa hamile kalabildiğimi gördüm demekki yine olabilir diyorum. Doğuştan Allah korusun rahmi olmayan bi kadın olarakda doğabilirdik o zaman hiç bi şansımız olmazdı diyorum. Maddi imkanlarımız elvermeyebilirdi. Bi dr parası bile bulamayıp tedavi olmak için can atsakta ona bile kavuşamayan olabilirdik. doğunun bir köyünde çocuğu olmadığı için gelenden gidenden azar işiten nerde acımasız kötü söz varsa bize söylenen Yada yine doğuda sürekli kız doğurup kocamıızn nefret dolu bakışları altında ezilip kocamızdan ve kaynanamızdan bir nebze merhamet görmeye çalışan biri olablirdik. Yada yetim öksüz büyüyüp orda burda sefillik içinde yaşayan, namusuna bile hiç acımadan kıyılan sokaklarda yatmak sorunda kalan biride olabilirdik. yada üvey annemiz olabilirdi ve onun yüüznden hiç sevmediğimiz istemediğimiz bir insanla evlendirilebilirdik zorla.

Canım benim o kadar çok örnek varki. Ben bunları düşündüm ve kendime çeki düzen verdim Elhamdülillah.

Bebebklerinin düşme nedeni nedir bilmiyorum ama önce onun tedavisine baksanız daha iyi olmazmı acaba?

Ben bu yöntemlerle başediyorum. Ama en okda eşime üzülüyorum bebekleri çok seviyor. napalım buda biizm imtihanımızi Rabbim kaldıramayacağımız imtihanlar vermesin. inş.

üzülme bizimde bebklerimiz olucak inş. o zaman bu günler sanki hiç olmamış gibi gelicek, rüya gibi. Her şey gönlünce olsun inş. opuyorumnanaktan

günaydın kıslar nasılsınızz bugun burda ruzgarlı kotu bır hava var ama ben dısarı atıp kendımı ,vıtrınlere bakıcam bıraz cok renklenmişş heryer:)))) bu arada forumda bişey okudum bugun.. benim bütün kontrollerim ve hormon testlerim yaklasık reglımın 15.gunu yapılmıştı fakat 21.gün progesteron bakılmadı şimdii onu merak ettim benim çok kasık ağrım oluo reglime 5-4 gün kala başlıo dün onun ıcın dra gıtıım dahiliyeye(jınekolog defarca bakmasına rağman bu ağrıya neden olabilecek bi sorun görememişti) bi sorun yokmuş yine var ağrı artık regl günlerimi saymıuorum kasık ağrım başlayınca 4-5 gün sonra gelio regl işin garibi 3 aydır fılan boyle oluo ondan once boyle bı agrım yoktu..geçen ayda 2 gün boyunca lekenme seklın de gelmişti reglim oyle olunca progesteron eğer düşükse bebek yerleşemediği için lekelenme oluomuş

sizinde aklınızda olsun kıslar mutlaka baktırın 21.gun ben dr hersey normal dedi diye hiç ilgilenmememiştim bu ay geçtide gelecek ay baktırcam bende bu arada bahar geldii neşeli olun sabahları kalktığınızdı sebepsizde olsa gülümseyinn evde kimse görmez sizi:))))nasılsa yalandanda olsa beyin mutluluk hormonu salgılıo:)ve bu sizi bebeişlere bi adım daha yaklaştırıo öptümm hepinizi...

• Haklısın canım ya
    Biliyodum da hiç aklıma gelmedi yazmak.
    Yine de geç değil öğrenmen iyi olmuş. Diğer ay bak bakalım.
    Progesteron düşükse bebek yerleşmiyo ya da düşük riski oluyo.
    Benimde mensden 15 gün önce anal ağrım oluyo bana da açıklama yapamadılar.
    Naptın alışverişe çıktın mı neler aldın.
    Yeni girdim eve 5 saattir dışardaydım.
    Piknik go kart alışverişi sığdırdım valla :)
    Herkese tavsiye olunur.
    Pozitif düşünüp beynimizi mutlu edip tüm organlara yayalım enerjimizi.
    Hadi bakalıııım. Öptüm herkesi.

Bende 7.5 yıllık evliyim 5 ay önce ilk defa hamile kaldım oda biyokimyasal çıktı malesef. Üstüne üstelik en samimi olduğum arkadaşımda ben kürtaj olduktan çok kısa bir süre sonra hamileyim demezmi, dünya başıma yıkıldı sandım. Önceleri çok kıskandım, konuşmadım, ağladım, üzüldüm. Ama şimdi öyle düşünmüyorum elh.

Neden hep üzülüyoruz biliyormusun çünkü hep kendimizden üsttekilere bakıyoruz. Birazda kendimizden kötü durumda olanları görsek olmazmı dedim.

Mutlu bir evliliğim var, eşim çok iyi, anlayışlı, merhametli, kayınvalidemler herkez bir kere bile suçlayıcı kırıcı söz söylemedi. Evim var diyorum maddi sıkıntı çekmiyorum diyorum. Elim ayağım sağlam diyorum. önceden hiçmi hiç hamile kalmamıştım biyokimyasalda olsa hamile kalabildiğimi gördüm demekki yine olabilir diyorum. Doğuştan Allah korusun rahmi olmayan bi kadın olarakda doğabilirdik o zaman hiç bi şansımız olmazdı diyorum. Maddi imkanlarımız elvermeyebilirdi. Bi dr parası bile bulamayıp tedavi olmak için can atsakta ona bile kavuşamayan olabilirdik. doğunun bir köyünde çocuğu olmadığı için gelenden gidenden azar işiten nerde acımasız kötü söz varsa bize söylenen Yada yine doğuda sürekli kız doğurup kocamıızn nefret dolu bakışları altında ezilip kocamızdan ve kaynanamızdan bir nebze merhamet görmeye çalışan biri olablirdik. Yada yetim öksüz büyüyüp orda burda sefillik içinde yaşayan, namusuna bile hiç acımadan kıyılan sokaklarda yatmak sorunda kalan biride olabilirdik. yada üvey annemiz olabilirdi ve onun yüüznden hiç sevmediğimiz istemediğimiz bir insanla evlendirilebilirdik zorla.

Canım benim o kadar çok örnek varki. Ben bunları düşündüm ve kendime çeki düzen verdim Elhamdülillah.

Bebebklerinin düşme nedeni nedir bilmiyorum ama önce onun tedavisine baksanız daha iyi olmazmı acaba?

Ben bu yöntemlerle başediyorum. Ama en okda eşime üzülüyorum bebekleri çok seviyor. napalım buda biizm imtihanımızi Rabbim kaldıramayacağımız imtihanlar vermesin. inş.

üzülme bizimde bebklerimiz olucak inş. o zaman bu günler sanki hiç olmamış gibi gelicek, rüya gibi. Her şey gönlünce olsun inş. opuyorumnanaktan

Çok ama çok teşekkür ederim rayiha.
Zaman ayırıp paylaşmışsın gönlündekileri.
Çok haklısın tabi aşağı bakmak lazım çünkü yukarısının sınırı yok. Herşeyde bu böyle zaten di mi?
Ben de eşime üzülüyorum. bebekler çocuklar Ona bayılıyo. benim yüzüme bakmayan çocuklar onun kucağından inmiyo. Sabırla hepimiz atatıcaz bu günleri inşallah. Aramıza hoşgeldin.
Bizler burada dertleşiyoruz. Mutluysak onu da paylaşıp pozitif enerji yayıyoruz.
Devam edersen yazmaya seviniriz.
Sevgiyle kal.​

• Haklısın canım ya
    Biliyodum da hiç aklıma gelmedi yazmak.
    Yine de geç değil öğrenmen iyi olmuş. Diğer ay bak bakalım.
    Progesteron düşükse bebek yerleşmiyo ya da düşük riski oluyo.
    Benimde mensden 15 gün önce anal ağrım oluyo bana da açıklama yapamadılar.
    Naptın alışverişe çıktın mı neler aldın.
    Yeni girdim eve 5 saattir dışardaydım.
    Piknik go kart alışverişi sığdırdım valla :)
    Herkese tavsiye olunur.
    Pozitif düşünüp beynimizi mutlu edip tüm organlara yayalım enerjimizi.
    Hadi bakalıııım. Öptüm herkesi.

benimde doktorum hiçbir neden yok ağrı olması için diyor bakalım tüm batın usg de bakılcak randevu verdi en son stresten dicekler artık biliorum sankı sonunu ..eşim sende kesin ibs vardır dio ishal yada kabız değilim aslında :))))))
sende gezip tozmuşsun canım ohh terkettik bütün streslerii:)))))))
ayyy neler aldımm hanii nejlanın ali sarperle resimleri çekılmişti yaa(yaprak dökümü izlemiosan yabancı gelir isimler) orda nejlanın paltosunu çok beğenmiştim ama beyaz kullanamam kesin 2 günde mahvederim diye fümesini aldım bende serisonu indirime girmişti bide süet bot baktım hani püsküllü filan oluoya topuksuz, baktım gönlüme göre bulamadım sezon bitti dediler uzun gömlek aldımm kemerde aldım birlikte kullanmak için
bütünn stresimm gittii bakmak bile yetioo eşim evde ders çalıştı bende sizden de aldığım pozitif enerjiyle keyfime göre gezdimm valla hepinizi öptümm çokk

canımm benimm oylee iyi anlıyorumki senii.. benimde durumu bilen arkadaşlar (ki samimi görüştüklerim)sürekli kendi bebeklerinden ,hamileliklerinden bahsediyorlardı ben artık kafamdan silsem onlar izin vermiyordu kafamdan atmama.. şimdi ortamım değişince yenii yerimde kimseye bahsetmedim oyle olunca kimse için kullanılacak malzemede olmuo ozaman sende sankı hersey normalmiş gibi davranabiliosun..
ama ne güzelki, artık teslimıyet içindesin tevekkül etmişsinn rabbim inşallah bu sabrınıı görür vee en kısa zamanda göbüşüde kucağınıda doldurur:))aminn

bende geldiiiiiiiiiiiim...gezdim tozdum kuaföre gittim saçlarımı kestirdim...havam değişti valla...medicine canım yaaa seni üzmemek için yazmadım ama sanki duyarsızlık etmişim gibi geldi çok üzüldüm...meleklerin sana cennetten kardeşlerini yollasın inşallah tez zamanda...rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat hamileliği nasip etsin sana dualarımdasın:ecrin_bebek:

size yaşanmış bir olay anlatayımda halimize şükredelim....bizim bi tanıdığmız daha evliliğinin birinci yılı dolmadan aniden eşini kaybetti ve o ay hamile olduğunu öğrendi...şimdi eşinin ismini verdiği bir oğlu var...ve eşinin ailesi mal eşya paylaşımı yapmışlar siz düşünün artık halini...ŞÜKÜR ALLAHIMA Kı eşlerimiz başımızda...rabbim eşimizle beraber büyütmeyi nasip etsin evlatlarımızı...:Saruboceq:

benimde doktorum hiçbir neden yok ağrı olması için diyor bakalım tüm batın usg de bakılcak randevu verdi en son stresten dicekler artık biliorum sankı sonunu ..eşim sende kesin ibs vardır dio ishal yada kabız değilim aslında :))))))
sende gezip tozmuşsun canım ohh terkettik bütün streslerii:)))))))
ayyy neler aldımm hanii nejlanın ali sarperle resimleri çekılmişti yaa(yaprak dökümü izlemiosan yabancı gelir isimler) orda nejlanın paltosunu çok beğenmiştim ama beyaz kullanamam kesin 2 günde mahvederim diye fümesini aldım bende serisonu indirime girmişti bide süet bot baktım hani püsküllü filan oluoya topuksuz, baktım gönlüme göre bulamadım sezon bitti dediler uzun gömlek aldımm kemerde aldım birlikte kullanmak için
bütünn stresimm gittii bakmak bile yetioo eşim evde ders çalıştı bende sizden de aldığım pozitif enerjiyle keyfime göre gezdimm valla hepinizi öptümm çokk

al canım helal olsun. püsküllü olanlar bileğe kadar olanlar dimi bende beğenirim onları. kemer aldığına göre zayıfsın galiba :) tombik tombik şişman olacağımız günlerde gelecek inşallah :)))

bende geldiiiiiiiiiiiim...gezdim tozdum kuaföre gittim saçlarımı kestirdim...havam değişti valla...medicine canım yaaa seni üzmemek için yazmadım ama sanki duyarsızlık etmişim gibi geldi çok üzüldüm...meleklerin sana cennetten kardeşlerini yollasın inşallah tez zamanda...rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat hamileliği nasip etsin sana dualarımdasın:ecrin_bebek:

sağol canım inşallah gönderecekler kardeş. çok haklısın allaha şükür eşlerimiz yanımızda ve destekçimiz. eşleri taradından horlanıp dışlananlar bile var. onlar yanımızda oldukça aşacağız bu sıkıntıları inşallah. saçın da hayırlı olsun güle güle uzat rengini de değiştirseydin bari :)))

güzel Allahım en kısa zamanda yavrularınızı kucağınıza almanızı nasip etsin.ümidinizi hiç kaybetmeyin sabredin dua edin.inşallah tedaviniz başarıyla sonuçlanacak

günayydınn hanımlarr bugun burda pırıl pırıl bi hava var ama ben yazılı okumak zorundayım:))))))ne zevkli bir işş okuyup bitireyimde atayım kendimi dışarı bugun biraz yürüyüş yapıcam sizden ne var ne yokk

günaydın....umutbizimolsun sana kolay gelsinnn canım...medicine rengini değiştirmeye cesaret edemedim yaaa :) bugün orucumun 6. günü yarında tutcam bitcek...aslında güzel bir kahvaltı keyfi yapılırdı bugün...neyse allah kabul eder inşallah...ben geldiğimde kimse olmuyo burda bilmiyorumkismile

günayydınn hanımlarr bugun burda pırıl pırıl bi hava var ama ben yazılı okumak zorundayım:))))))ne zevkli bir işş okuyup bitireyimde atayım kendimi dışarı bugun biraz yürüyüş yapıcam sizden ne var ne yokk

Canım burda da hava çok güzel. Sabah 40 dk koşu bandında yürüdüm. Canım çıktı ama sadece 105 kalori yaktım. Sonra da güzel bi kahvaltıyla fazlasıyla geri aldım hihoyyyt. Akşam yemeğini yapıp ortalığı toplayıp yine dışarı çıkcam. Bide bahçıvanlar diyarına sardım ben de. Ekip biçip satıyorum alıyorum. Kafam dağılıyor. Herkese tavsiye ederim. Ben de burdan öğrendim.
Haydi kızlar moraller yüksek olsun bakiiiiyim.

X