Çocuk Hastalıkları Anneler acil yardım :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Annelik böyle birşey, kızımın burnu tıkanıp nefes alamadığında bende tıkanırdım, sabaha kadar gözüme uyku girmezdi.
Arkadaşlar kbb doktoruna yönlendirmişler, yarın götürürsün, sabaha kadar burnunu sık sık temizlersin biraz rahatlar, tekrar çok geçmiş olsun.
Allah razı olsun ablacım

Hanımefendi sırf size yazabilmek için online oldum sakın vicks kullanmayın!!!!!! Bebeklerde ölümcül sonuçlar doğurabiliyor Allah korusun, internetten de araştırabilirsiniz.. Lütfen bebeğinizin ayağının altınsürmeyin
vicks dediği mentol zararalı yani . nemli olsun banyo buharlı banyo yaptırın ve odasına kalorifer yada soba ne varsa ıslak camasır tarzı seyler asın odada nemli kalsın . burnuna süt damlatın. bitki cayları iyi gelebilir yasaına uygunsa

Tamm canım dediklerini uygulayacagim erkenden de giderim çocuğum rahat eder inşaAllah
vicks dediği mentol zararalı yani . nemli olsun banyo buharlı banyo yaptırın ve odasına kalorifer yada soba ne varsa ıslak camasır tarzı seyler asın odada nemli kalsın . burnuna süt damlatın. bitki cayları iyi gelebilir yasaına uygunsa

Bizde aynı durumdayız
Serum fizyolojik kullanıyorum ama hiç gelmiyor burnundan sümüğü(afedersiniz))
Ama nefes alırken belli burnu tıkalı
Bugün doktor bı damla daha verdi marka veriliyorsa yazayım ama oda fayda etmiyor
Geniz eti mı oluştu acaba diye düşünüyorum bende:KK43:
Biz 5 aylığız daha
Burun hatır hatır:KK43:

Bizde aynı durumdayız
Serum fizyolojik kullanıyorum ama hiç gelmiyor burnundan sümüğü(afedersiniz))
Ama nefes alırken belli burnu tıkalı
Bugün doktor bı damla daha verdi marka veriliyorsa yazayım ama oda fayda etmiyor
Geniz eti mı oluştu acaba diye düşünüyorum bende:KK43:
Biz 5 aylığız daha
Burun hatır hatır:KK43:
Canım geçmiş olsun çok küçükmüş senin bebeğin annesi bu spreyle serum fizyoljikle çözülecek gibi değil hani benim kızımın çok yoğun aspiratör bile çekmiyor ama içim acıyor yavruma nefes alamıyor çok üzülüyorum senin bebeğin küçük peki doktora sordun mu canım geniz etiyle alakalı küçük ya ben ihtimal veremedim

Canım geçmiş olsun çok küçükmüş senin bebeğin annesi bu spreyle serum fizyoljikle çözülecek gibi değil hani benim kızımın çok yoğun aspiratör bile çekmiyor ama içim acıyor yavruma nefes alamıyor çok üzülüyorum senin bebeğin küçük peki doktora sordun mu canım geniz etiyle alakalı küçük ya ben ihtimal veremedim
Size de çok geçmiş olsun canım
Bizimkisi nefes alırken tıkalı olduğu yan komşu bile duyacak o kadar kötü:KK43:
Geçen haftaya kadar serum fizyolojik ve aspiratörle temizleniyordu
Ama bu bir haftadır ben çekiyorum ama bişey gelmiyor
Kızım da artık iyice huysuzlandı yemiyo emmiyor:KK43:
NAzalnem diye bı damla verdi doktor bu biraz rahatlatıyor dedi ama nafile
Temizlenmeyince bende acaba geniz eti mı dedim:KK43:

Sizin bebeğiniz de daha küçük aslında arkadaşlar vicks demiş ama o küçük yaşlarda zararlı
Ölüme bile yol açıyor onu yapmayın bence

İnşallah geçer de bizler de rahat ederiz ya bende herşeyi yaptım evi devamlı nemlendiriyorum buhar makinesi var sık sık banyosunu da yapıyorum ama gecmeyince geçmiyor

Allah razı olsun canim evet çok küçükler ve çok zor bu balgam ilk defa başıma geldi keşke ben olsaydım da kızım olmasaydı en azından ben ilaçsız da atardım balgamı ama bebekler çok zor atiyorlarmis bu yüzden benim ki bir kasik çorba icemiyorum çünkü nefes yok imkansız alamıyor biberonla mama icemiyor senin kuzu da nefes alamayınca ister istemez emmeyi reddediyordur mesela akşam karnabahar yemeği yaptım çok seviyor gidip gelip pistimi diye bakiyordu onu bile iple çeken kızım yiyemedi bir kasik ya aç aç uyudu yavrum :KK43:
Size de çok geçmiş olsun canım
Bizimkisi nefes alırken tıkalı olduğu yan komşu bile duyacak o kadar kötü:KK43:
Geçen haftaya kadar serum fizyolojik ve aspiratörle temizleniyordu
Ama bu bir haftadır ben çekiyorum ama bişey gelmiyor
Kızım da artık iyice huysuzlandı yemiyo emmiyor:KK43:
NAzalnem diye bı damla verdi doktor bu biraz rahatlatıyor dedi ama nafile
Temizlenmeyince bende acaba geniz eti mı dedim:KK43:

Sizin bebeğiniz de daha küçük aslında arkadaşlar vicks demiş ama o küçük yaşlarda zararlı
Ölüme bile yol açıyor onu yapmayın bence

İnşallah geçer de bizler de rahat ederiz ya bende herşeyi yaptım evi devamlı nemlendiriyorum buhar makinesi var sık sık banyosunu da yapıyorum ama gecmeyince geçmiyor

Allah razı olsun canim evet çok küçükler ve çok zor bu balgam ilk defa başıma geldi keşke ben olsaydım da kızım olmasaydı en azından ben ilaçsız da atardım balgamı ama bebekler çok zor atiyorlarmis bu yüzden benim ki bir kasik çorba icemiyorum çünkü nefes yok imkansız alamıyor biberonla mama icemiyor senin kuzu da nefes alamayınca ister istemez emmeyi reddediyordur mesela akşam karnabahar yemeği yaptım çok seviyor gidip gelip pistimi diye bakiyordu onu bile iple çeken kızım yiyemedi bir kasik ya aç aç uyudu yavrum :KK43:
Annelik çok zor canım:KK43:
Evlatlarımızın tırnağı taşa değse içimiz paramparça oluyo:KK43:(
İnşallah hemen geçer:KK43:
Gece başucuna soğan kesip koyun herkes çok iyi geliyor diyo ama
Benimkide öyle aç aç yatıyor içerde:KK43:
Ağzına emzik aldı onla idare ediyor bende başını Bekliyorum:KK43:

Annelik çok zor canım:KK43:
Evlatlarımızın tırnağı taşa değse içimiz paramparça oluyo:KK43:(
İnşallah hemen geçer:KK43:
Gece başucuna soğan kesip koyun herkes çok iyi geliyor diyo ama
Benimkide öyle aç aç yatıyor içerde:KK43:
Ağzına emzik aldı onla idare ediyor bende başını Bekliyorum:KK43:
Aynen canım koyayım ben şimdi soğanı en azından sabaha kadar idare ederiz aynen aynen onların canı acısa bizim içimiz parcalaniyor inşaAllah düzelir sende ihmal etme canım geçmiyorsa tekrar götürdüm ilerleyen illet bir hastalık ciğerlerine kulaklarına iltihap yapar Allah korusun

Aynen canım koyayım ben şimdi soğanı en azından sabaha kadar idare ederiz aynen aynen onların canı acısa bizim içimiz parcalaniyor inşaAllah düzelir sende ihmal etme canım geçmiyorsa tekrar götürdüm ilerleyen illet bir hastalık ciğerlerine kulaklarına iltihap yapar Allah korusun
Allahım korusun bebeklerimizi ve bütün hasta olan bebeklere şifa versin inşallah

X