Annem katilim mi ? Yardima ihtiyacim var lutfen okuyun

Özet isteyenlere: Konu sahibinin annesi, daha kendisi ufakken pavyonda çalışıyormuş, babası da evde kıza bakıyormuş. Sonra annesi babası bosanmislar. Başına türlü felaket gelmiş kızın, evden kaçmış, masaj salonunda çalışmış, devlet yurduna verilmiş vs. Sonra öğrenmiş ki babası bildigi aslında öz babası değil. Bu arada birine aşık olmuş, onu her beladan kurtaran biriymiş. Onunla evlenmiş ama adam şu an hapisteymis. Kız da mecburen yine annesinin yanına dönmüş. Ve hep kavgalilarmis anneyle.
Ben annemi öldürecek ne yapmalıyım sizce
Bu kısmında. Ekle özete bence

Annemi öldürecek ne yapmalıyım ne demek. Kafayı yemişsin.bı dunya sey yazmıssın okudum hepsını umarım pasif e alınırsın bıde yardım istiyor. Sana ölüm taktıği mi verelim. Tovbe yarabbim. Sen kolaya kac sonra annemi öldürürsem ooo hersey tozbembe olsun heee. Tabı tabo gır ceza evine müebbet ye. Anne katili de ol rahatla
Annemi öldürecek yamzadim annemi uzmem3k için yazdım telefon öyle yazmis

Düzenle öyleyse. Öldürecek yazıyor. Dinimizde annen kotu seyde yapsa eve gelince suyunu sen ısıtcaksın diye bir hikaye vardı. Yanı yine anne candır. Sen basarisiz bir ogrencıymıssın. Sorunlu bir insansın. Tertemiz bir hayata geçis yapman cok zor. Cunku kolayı sevmişsin hep. Allah yardımcın olsun yıne de. Yurttan kacmasaydın 18 inde miss gıbı kadrolu işe gırerdın

Düzenle öyleyse. Öldürecek yazıyor. Dinimizde annen kotu seyde yapsa eve gelince suyunu sen ısıtcaksın diye bir hikaye vardı. Yanı yine anne candır. Sen basarisiz bir ogrencıymıssın. Sorunlu bir insansın. Tertemiz bir hayata geçis yapman cok zor. Cunku kolayı sevmişsin hep. Allah yardımcın olsun yıne de. Yurttan kacmasaydın 18 inde miss gıbı kadrolu işe gırerdın
O da benim zamanımda olmuyodu işte yururlukten çıkmıştı ben yurda girdiğimde

Annemi öldürecek kadarda deyil o neymiş öyle ay tovbe bis
Simdi sevgi evlerinde kalanlara veriyorlar ıs
sevgi evi farklı benimki çodemdi bende sevgi evinde kalsam miş gibi olurdum telefon var günlük izin var çarşı izni var varda var orda bizimki furbol sahası kadar bi bahçe heryer kapalı telefon hakkı 3 kisi 5 dk geçemez fln filan neyse

T9 kurbanıyım diye yakınırdım benden daha beteri varmış. Çok anlatım bozukluğu var ama anladım yine de.
Şu gazino olayında ne varmış diyordum taaa ki pavyon olayını öğreninceye kadar. Askeri ailenin içinde büyüyünce ister istemez akla askeri eğlence geliyor :KK43: pardon.

Çok güçlü durman gerek henüz yolun başına yeni gelmissin güzel kızım kendine dikkat et lütfen. Annene bir şey yapma lütfen.

Babani arayip ondan maddi birsey beklemedigini sadece manevi destegine ihtiyac duydugunu soyle. Beni buyuttun, seni babam bildim hakkini odeyemem beni bu sekilde yalniz birakma de..
Bir daha da adamin yuzunu kizartacak seylerle ona gitme..

Seni yasadiklarindan oturu yargilamiyorim ama boyle karman corman bir hayat yasadigin icin adam seni uzak tutmak istiyor olabilir.. Vicdansiz bir insan olsaydi sana en basta bunca yil boyunca sahip cikmazdi.

Kasiyerlik bile olsa asgari ucretle bi ise girsen 1+1 daire tutup kendi basinin caresine bakip hayatini duzene koyabilirsin.

Siciline islendi mi o masaj salonu olayi?
Hicbir is bulamiyorsan evlere temizlige git, merdiven sil yinede temiz bi is tutsun elin.
Annene muhtac olma..
Aslinda keske yurttan kacmasaydin,ordan cikanlari devlet sokaga atmiyor ki, oyoe boyle yerlestiriyor bi yere..

Bak güzel kuzum sakın annenin yaşadığı hayati tercih etme kolaya kaçma aslında en zor hayat o pislik hayati yaşamak mücadeleci ol biraz başına gelmedik iş kalmamış git güzel bir işkura başvur illa ki bir iş çıkar sen işte yeterki annende yaşadığı yasattigi hayattan elbette pismandir içinde hesaplaslasmaları vardir elbette Rabbim yar ve yardimcin olsun çok üzüldüm yasadiklarina sanmaki herkes çok mutlu sen Allah'a sığın güzel kızım

Hayır. Ya ben annemi öldüreceğim ya da o beni yazdın. Ben konuyu silecegini bildiğim için alıntı yapmıştım, duruyor orada kabak gibi.

Hayır. Ya ben annemi öldüreceğim ya da o beni yazdın. Ben konuyu silecegini bildiğim için alıntı yapmıştım, duruyor orada kabak gibi.
Eee? Siz de bundan cinayet işleyeceğini mi cikardiniz? 30 paragraflik yazidan cekip su cimbizlandi ya ne diyeyim.
Kız cinayet silah sormuyor.
Annesi ile aynı evde yaşayamadığını ifade etmiş.
Yardımcı olmak varken takıldığınız yer yüzünden de içerik sildi banlanacak

Eee? Siz de bundan cinayet işleyeceğini mi cikardiniz? 30 paragraflik yazidan cekip su cimbizlandi ya ne diyeyim.
Kız cinayet silah sormuyor.
Annesi ile aynı evde yaşayamadığını ifade etmiş.
Yardımcı olmak varken takıldığınız yer yüzünden de içerik sildi banlanacak
Cinayet işleyeceğini falan çıkarmadım. Yazmadim diye yalan söylüyor, onu belirttim. Yazdıysa yazdı, bunun anlamı hep kavga ediyoruz demek zaten ben de olayı özet geçerken öyle yazdım. Ama yazdığına yazmadım demesin kimse.

Annemi öldürecek ne yapmalıyım ne demek. Kafayı yemişsin.bı dunya sey yazmıssın okudum hepsını umarım pasif e alınırsın bıde yardım istiyor. Sana ölüm taktıği mi verelim. Tovbe yarabbim. Sen kolaya kac sonra annemi öldürürsem ooo hersey tozbembe olsun heee. Tabı tabo gır ceza evine müebbet ye. Anne katili de ol rahatla

Bundan sonra korkup silmiştir.

Cinayet işleyeceğini falan çıkarmadım. Yazmadim diye yalan söylüyor, onu belirttim. Yazdıysa yazdı, bunun anlamı hep kavga ediyoruz demek zaten ben de olayı özet geçerken öyle yazdım. Ama yazdığına yazmadım demesin kimse.

Yazmadım demesi de normal, cinayete tesebbusle suçlandı iki dk da. Korkmuştur.
18 yaş çocuk, ya gerçekse diye düşününce üzüldüm, yardım etmek varken pasif hale getirin yazamasın bilmem ne, gereksiz geldi.

X