Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

Boleyn Kizi

LÜTFEN ALINTI YAPMAYIN🤚🏻🤚🏻🤚🏻
Pro Üye
14 Ekim 2016
5.844
35.308
Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım
Müthiş 😂😂😂

furusan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
1.518
4.674
Şakayım deyin, lütfennn 🙏
Gerçeksem vurun beni, gocunmam. Sırf şu mesajı yazabilmek için on beş dakika uğraştım. Bu kadar yanlış yapabilmek, Türkçe okuyup yazmaktan bin kat daha zor. Konu sahibinin önünde saygıyla eğiliyorum. :KK52:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 820 gün geçti.

furusan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
1.518
4.674

chamallows

Karpuz kadar kafan var çekirdeği kadar beynin yok
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
22.878
39.745
O zaman tebrikler. Süper olmuş cevap.
Konu sahibi mutlu olmuştur benim gibi normal 😂 ler varmış bu forumda diye..
koni sahibesi bayanin baska konularida var kocasinin elini öpüp barismisti falan degisik bir bayan sirf can sikintisindan konu aciyor sanki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1366 gün geçti.

Boleyn Kizi

LÜTFEN ALINTI YAPMAYIN🤚🏻🤚🏻🤚🏻
Pro Üye
14 Ekim 2016
5.844
35.308
Gerçeksem vurun beni, gocunmam. Sırf şu mesajı yazabilmek için on beş dakika uğraştım. Bu kadar yanlış yapabilmek, Türkçe okuyup yazmaktan bin kat daha zor. Konu sahibinin önünde saygıyla eğiliyorum. :KK52:
Ben de ona dikkat ettim. Nasıl herbirine dikkat ederek yazdınız onu.

Bi de uzun uzun anlatmışsınız. Ben okurken bir yerde kopuyorum olaydan. O kadar dikkat istiyor ki hem türkçeye ceviriyorum hem anlamaya çalışıyorum. Beynim yandı. Müthiş bir çalışma olmuş 👌👌👌

furusan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
1.518
4.674
ironi yapiyurdur heralte
300 gr bilerzik dupleks ev
bayanin başka konulardaki yorumlari gayet düzenli yazılmış :)

Teşekkür ederim 🙈 Yazdıklarımın ve yazım tarzımın gerçek olabilme ihtimali beni ürküttü. :olamaz:

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.187
36.889
Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım

Okurken başıma ağrı girdi. Siz nasıl bir azimle yazdınız bunu? :KK53: