Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.913
6.413
Yazım dilinizden nefret ettim!
Başka bir dil beklemiyor kimse, anadilinizi doğru yazın ve okuyun yeterli.

Ayrıca siz de tıpkı anneniz gibi düşünüyorsunuz.
Siz de onlar gibi şaşalı yaşama hevesindesiniz.
Eşinizin durumu var ama size harcamaları yeterli gelmedi, eviniz, eşyalarınız sizi tatmin etmedi.
Ama sesinizi çıkartmıyorsunuz.
Çünkü kaçtınız.
Kolay değil öyle şimdi "onu bunu beğenmedim" demek.
Kaçmayı göze almış biri, eşyalarını beğenmeyen annesini de sustururdu pekala.
Kendisi sorun etmiyorsa a tabii :))

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.270
16.608
Bu bdv hafızaya acayip iyi geliyor, biri konu açınca bilmece gibi beynimde o kişiyle ilgili geçmişte yazdıklarını aratıyorum. Bulmaca çözmeye gerek yok bdv çok güzel beyin jimnastiği yaptırıyor:kahve:

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
5.724
11.000
Oldu olacak zengin kocayı nasıl bulduğunu da anlat. Bi o kalmış hava atmadığın

Busgok0606

İki minik kuş annesi :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
1.970
2.701
30
Tek diyeceğin şey ben siz gibi borç içinde yüzüp hava atma meraklısı değilim de ha bide kaynanamın güzel bi lafı var baya hoşuma gider
Bizi kınayan kinamiza gelmesin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 346 gün geçti.

Melek_melek11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
532
600
Siz ne hayatlar var biliyor musunuz? Rabbim şu gününüzü aratmasın size, hazır düğüne konmuş annenizi neden konuşturuyorsunuz ne hakkı var acaba? Herkes elinde ne varsa onunla geçim etmeye çalışmalı bence neden etkileniyorsunuz? Benim 9 yıl ne satın alınmış evim oldu, ne bulaşık makinem, ne halım, nede lcd televizyonum, eşini seven değer gördüğünü bilen eşyanın hayattan, huzurdan önemli olmadığını anlayan bunların zerresini düşünmez, sağlığım yerinde olsum, evlatlarım yanımda olsun yeter zamanla hepsi oldu banada diyenler oldu onun yok bunun yok diye kimsenin ağzını açtırmadım ne hadlerine!

Mavimavi2

Joy of living
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
184
275
Ailenizi boşverin hayatınıza bakın siz mutluysanız gerisi teferruat.Ailenize de hayatınızdan memnun olduğunuzu hissettirin.Kaçarak evlendiğiniz için yapıyor olabilirler.Takmamaya çalışın.