Annem...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlatsın işte kadın napsın atsa atamıyor satsa satamıyor. Rabbim evladın da hayırlısını versin. Bazıları da anne/baba olsun diye yanıp tutuşur bazıları da böyle anne/baba bulunca azıtır. Şu hayatta yaşayacağın ya da yaşadığın her şeyi hakediyorsun sen...

inanılmaz terbiyesizsin bu bir, annene dair bu yazdığın her şey için hayat seni öyle bir pişman edecek ki, ne olduğunu şaşıracaksın. umarım özür dilemek için gittiğinde annen orda olur.

ikincisi sen üstün zekalı falan değil normalin çok çok gerisinde zekaya sahipsin muhtemelen. ama anneciğin evladının "gerizekalı" etiketini kabul etmek istemediği için seni bir balon gibi şişirmiş. kadıncağızın tek hatası bu.

,hakaret konusuna gelince yüzüne de sövuyorum hem de butun gun ancak bu dilden anlıyor
Aferim,hayırlı evlat..Ne kadar çirkin ve terbiyeden uzaksın..
O halde ben söyleyeyim gerçekleri :
"Yeteneksizsin,bir hiçsin,asla dogmamaliydin
."

yakup bu sen misin ? karıların içinde ne işin var amk
Sanane lan mal ayse kadınlarının hepsinin kafasi sikik hic sasirmadim,silicem hesabi hesap acan kafamı sikşm zaten bi de sen nerden anladin benim oldugumu ruh hastasi serefsiz

annen az bile söylemiş daha fazlalarını hak ediyorsun işe yaramıyorum diye diye kendini işe yaramaz olarak kabul ettirmişsin ben inandım senin hiçbir işe yaramadığına. Yazık kadının hangi günahının bedelisin acaba. ÖNÜNÜ GÖRMEK İSTİYORSAN ANNENİ BAHANE ETME KİLO VER ONDAN GÖREMİYORSUNDUR. bu salak yüzünden ban yiyeceğim ona yanıyorum.

Sen ergen falan değilsin reşitsin ve bu sözleri gün gelir RABBİM içini acıta acıta senden çıkarır da ben ne yapmışım ALLAH ım dersin, dersin de eğer başına gelen cezanın nedenini bilemezsen bu hesabına girip şu yazdıklarını oku yeterli bak Allah senin için delili buraya konduruverdi!

Senin gibi evlat evlerden ırak. Anladık ergensin de bu ne terbiyesizlik bu ne hadsizlik. Bu ne pis ağız. Bence acil depresyon tedavisi görmelisin yada " fazla simartilmis ergen" terapisi

21,17 ve 15 yaşlarında biri kız 3 kardeşim var. Ergenler, trip atıyorlar, bağırıp çağırıyor, kavga ediyorlar bazen. Ama annemi kırdıklarında gidip sarılıp özür diliyorlar. Sen ergen falan değilsin, saf kötüsün, terbiyesiz. Kurban ol sen o anneye, ekranı pataklayasım geldi senin yüzünden.

Sanane lan mal ayse kadınlarının hepsinin kafasi sikik hic sasirmadim,silicem hesabi hesap acan kafamı sikşm zaten bi de sen nerden anladin benim oldugumu ruh hastasi serefsiz
anlamak cokta zor degil yakup sanki huh? fakat yanlis forum,ruh hastasi yakup senın yuzunden emoji skorum dustu terk et burayi

Şiddete karşıyım ama bu arkadaş güzel bir dayağı hak ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…