Anneme doğum günü için bu hediye nasıl olur? kızlar yardımınıza ihtiyacım var.

Yok düşmez taşları o konuda içiniz rahat olsun Allahım benim kızım da büyüsün de bana da böyle hediyeler baksın alsın ne düşünceli evlatsınız biz de annemize alırız hep inşallah benim kızım da alır bana 😍
Yaa çok teşekkür ederim .annelerimiz bizim canımız ne yapsak az onlar için bende küçükken hep özenirdim, anneme durumumuz o zamanlar iyi olmadığı için ve yaşım küçük olduğu için sadece gül alırdım ama o bile onu mutlu ederdi eminim sizin annenize karşı o düşünceli tavrınız, onu mutlu etmeniz size güzel bir şekilde dönecektir kızınız da güzelce büyüsün inşallah en güzel hediyeleri size alsın .🌷😊🫶

Benim annem 55 yaşında Pandora çok seviyor charmlarla 🤭 takabilir bunu da bence

Swarovskinin tas garantisi var. Dusme, sararma yapmaz. Yaparsa dunyanin neresinde olursa olsun faturaya bile ihtiyaç olmadan bakimi yapiliyor diye biliyorum
Ya bilmiyordum teşekkür ederim ben birkaç farklı markayıda araştırdım ama en çok bu markayı övdüler. Sizde anlayan birisine benziyorsunuz o zaman burdan devam edeyim.
Asli 🙈 gene ben 40lik teyzen :) ben bu bilekligi begendim gittim denedim tatlim :) hani 40 olunca bu mu begeniliyor acaba :)
merhaba açıkçası bana 40 yaş çok yaşlı gelmiyor o yüzden kendinize teyze demeyin 😅 bende o yüzden anneme bunu beğendim ve ikilemde kaldım

Ya bilmiyordum teşekkür ederim ben birkaç farklı markayıda araştırdım ama en çok bu markayı övdüler. Sizde anlayan birisine benziyorsunuz o zaman burdan devam edeyim.
merhaba açıkçası bana 40 yaş çok yaşlı gelmiyor o yüzden kendinize teyze demeyin 😅 bende o yüzden anneme bunu beğendim ve ikilemde kaldım
Swarovskidrn sasma tatlim. Pandoranin bileklikleri kararma yapiyor, su ile temas etmesin diyorlar ama el yikarken su degiyor yani ona dikkat etmek beni rahatsiz ediyor.

Swarovskinin yuzuklerini kullaniuorum 3 sene oldu daha bir renk degisimi yok. Pirlantayi bile parlattirmak gerekiyor.

Tasli bilekligi ben begendim. Gecen bir arkadasimda gordum 40-45 yas civari o da boyle tam tur bileklik takmis. Bence tam turu al, gunluk kullanimda hic kolundan cikartmamalik daha uygun benim zevk ve fikrimce.

Swarovskidrn sasma tatlim. Pandoranin bileklikleri kararma yapiyor, su ile temas etmesin diyorlar ama el yikarken su degiyor yani ona dikkat etmek beni rahatsiz ediyor.

Swarovskinin yuzuklerini kullaniuorum 3 sene oldu daha bir renk degisimi yok. Pirlantayi bile parlattirmak gerekiyor.

Tasli bilekligi ben begendim. Gecen bir arkadasimda gordum 40-45 yas civari o da boyle tam tur bileklik takmis. Bence tam turu al, gunluk kullanimda hic kolundan cikartmamalik daha uygun benim zevk ve fikrimce.
Pandora gümüş, swarovski rodyum kaplama çünkü, o yüzden biri kararma yapıyor diğeri yapmıyor.
(Ayy böyle yazınca da gıcık cevap vermiş gibi oldum kusura bakmayın, amacım o değil 😔)

Pandora gümüş, swarovski rodyum kaplama çünkü, o yüzden biri kararma yapıyor diğeri yapmıyor.
(Ayy böyle yazınca da gıcık cevap vermiş gibi oldum kusura bakmayın, amacım o değil 😔)
Yok yok gicik anlamadim :) ama bana gumus bilgisi verilmedi. Gumus olanlar ayriydi ve fiyatlari da farkliydi.

44 yaşındayım Swarovski den bunları aldım , bileklik tek başına yıkılıyor . Tennis modeli. Sizin modele pek isinamadim

Eklentiler

• IMG_9961.jpeg
    IMG_9961.jpeg
    174,3 KB · Görüntüleme: 17

Tamamdır teşekkür ederim 🫶🌷

Yok yok gicik anlamadim :) ama bana gumus bilgisi verilmedi. Gumus olanlar ayriydi ve fiyatlari da farkliydi.
Onu da ben bilmiyormuşum, benim bildiğim pandoranin tüm urunleri gümüş. Pandoradan hem kolyem, hem bilekligim var evet kararıyorlar. Swarovski.yi gümüş bilirdim eskiden, kolyem vardi klipsi bozuldu, yaşadığım yerde olmadığı icin tamir ettiremedim gümüş klips taktirdim suan kolye pasparlak arkada klips simsiyah 🤣 ondan sonra baktim ki swarovski gümüş değilmiş 🤣

X