Anneme sigara içtiğimi söylemeli miyim, nasıl?

Bence kesinlikle söyleme. Annen zaten eşini sigara yüzünden kaybetmiş, senin de içtiğini duyarsa çok üzülür.
İkincisi benim ailem öğrendiğinde çok anlayışlı yaklaşmıştı, madem içiyorsun kimseden isteme bizim gözümüzün önünde iç dediler, üzüldüler de tabi. Ama onlar bildiğinden beri daha çok içiyorum.
Eskiden ben de haftada bir paket içerdim, ama nasıl olsa artık biliyorlar diye hep arttı sayısı. Şu an günde 10 tane içiyorum.
Evet belki zorlanıyorsun gizli saklı içtiğin için ama sağlığın açısından çok daha iyi.
Keşke benimkiler de bilmeseydi ben de daha az içmeye devam etseydim

Tiryaki olduysan şöyle tabi bu senin bedenin gizlilik hoş bir davranış değil çoğu genç kız gruba giremiyor sigara içince gruba üye oluyor sohbet ve sosyal oluyor günümüz gençlerin durumu bu çoğunun ailesi bilmiyor

Küflememiş mi sigaralar onca zamanda...

Sigara niye kuflensin
Bişey olmaz.islak yerde değilse.
Çantanın içinde 10 yıl bile kalir.
Küflüyor. Küçükken paket alıyordum o paket sürünüyordu ve sonunda küflüyordu. Minik minik noktacıklar oluyordu üstünde. Tadıda bozuluyordu, farklılaşıyordu. Kenarda paket unuttuğumda oldu. Çok kişi bilir bunu.

Nemli yada ıslaklık vardır.
Yıllardır paketlerim var dolu hiç bişey olmadı.
Ayrıca koleksiyonum var içinde tek tük kalan en eski sigaralardan.hic bişey olmadı.
Gerçekten duymadim bilmiyorum ben.

Nemli yada ıslaklık vardır.
Yıllardır paketlerim var dolu hiç bişey olmadı.
Ayrıca koleksiyonum var içinde tek tük kalan en eski sigaralardan.hic bişey olmadı.
Gerçekten duymadim bilmiyorum ben.
Allah allah bende ilk kez küflemediğini duymus oldum. Belki de saklama kosulları farkıdır öyleyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…