Annemi mutlu edemiyorum

Müsait olmadığımı söyledikçe sen zaten müsait zamanında beni değil arkadaşlarını tercih ediyorsun çünkü benim yanımda mutsuzsun diyor, Ne yaparsam yapayım 13 yaşında olmadığımı kabullenmiyor, Kendime altın küpe aldım diye dünyayı ayağa kaldırdı bağırıp çağırdı kızdı söylendi 31 yaşındaki kadına yapılmayacak şeyleri yapıp tepkileri gösterdi
Açıkca bir evinizin çocuğunuzun eşinizin olduğunu söyleyin. Çok hassas davranıyorsunuz bence..
Altın küpe gibi bir olayda açıklama yapmazdım ben begendim benim için önemli olan bu derdim ve geri kalanını takmazdım. Süreciniz zor olacak ama bu şekilde ilerlemeniz gerekiyor bence..

Kırıcı olmamaya çalışıyorum fakat bazen gerçekten sabrım son damlasına kadar taşıyor... Babam aslında ilgisiz değil fakat oda annem gibi kontrolcü olmayı çok seviyor, Herkesi tüm insanları yönetmek istiyor
Huyları böyle demek ki bu durumda en güzeli elinizden geleni yapıp susmanız.

Kendimi gördüm annende, 15 sene sonra aynı yaslarda olucaz sizinle sanırım kızım/ben. Şimdiden böyleyız. Ben baska acıdan bakabılıyorum olaya. Aslında annenin durumu şu: benim kızım 15 yasında olmasına ragmen hala bebek gozumde. 5 yasında cocuga daha buyuk muamelesı yapılıyodur. Aman parasız kalacak aman mutsuz olacak diye harcadıgına ettiğine karısıyorum. Ben cok mu biliyorum? Hayır o bana gore daha bebek ve bilmiyor. Ustune sureklı beraber vakıt gecırelım ıstıyorum cunku sankı zaman cabuk gececek öleceğim ve az zaman gecırmıs olacagız diye dusunuyorum. Tek cocuk annesıyım bu da bır tür okb imiş aslında. Çocugu olursa sadece bana bıraksın, cunku yavrumun yavrusuna ben bakarım en ıyı kafasındayım. Bızım okbmızde takıntımız cocuklarımız. Su pandemı biter bitmez terapıye baslamak ıstıyorum. Annenız sızı asırı sevıyor ama bazı durtulerı malesef engelleyemıyor.
Ya çok üzüldüm yine, siz de haklısınız ama ne bileyim offf

O zaman tekrar aynı şeyi yapıp gorusmiyceksiniz. Anneniz olabilir, ama herşeyin de bi sınırı var, bu yaşınızda küçük çocuk gibi azarlayamaz sizi kimse. Anneniz bağırıp çağırıp kendi gidene kadar, evimin huzurunu kaçıracaksan bidaha gelme demeliydiniz
Saygısızlık etmek istemedim o zaman geri dönülmez bi durum olur diye

Açıkca bir evinizin çocuğunuzun eşinizin olduğunu söyleyin. Çok hassas davranıyorsunuz bence..
Altın küpe gibi bir olayda açıklama yapmazdım ben begendim benim için önemli olan bu derdim ve geri kalanını takmazdım. Süreciniz zor olacak ama bu şekilde ilerlemeniz gerekiyor bence..
O olay inanılmaz gerçekten. Resmen saatlerce azarladı

X