annemin kusursuz damat istegi

Evlenmeni istemiyor kısacası.
Öyle olsa anlardım diyorsun da, anlamıyorsun işte. :))
Belki de bilinçli yapmıyordur ama sana büyük bir engel hareketleri.
Bir de bencilce tabii.
Evlensen bile her zaman beraber olabileceğinizi falan vurgula.

Son düzenleme:
Anneler hiç değişmiyor herhalde
Benim annemde daha önce başka biri ile sevgiliiken şu an ki sevgilimi bana gösterip şöyle bi çocuk bulamadın felan demişti.
Neyse gel zaman git zaman ben annemin bana dediği o kişi ile sevgili oldum.
Ne oldu dersin annem onuda beğenmiyor hatta dediği lafı hatırlattığımda kabulda etmiyor:KK53:
küçükte değilim 26 yaşındayım ama evlenme kelimesinin e sini bile ağzına alan yok.
Sanırım evlenmeyeceğim ben:KK9:

Son düzenleme:
Aynı benım annem birde ben mesela beğeniyorum birini (yakışıklılık güzellik anlamında ) annemde o be yakışıklı değil falan filan... Sanki oldum ingiltere prenseside yanımda en yakışıklısından birini taşımam laZım 😂 ki evleneceğim kişi biraz çirkin olsunki gözü duşarda olmasın kimsede ona bakmasın lol😄😄😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evlenmeni istemiyor kısacası.
Öyle olsa anlardım diyorsun da, anlamıyorsun işte. :))
Belki de bilinçli yapmıyordur ama sana büyük bir engel hareketleri.
Bir de bencilce tabii.
Evlensen bile her zaman beraber olabileceğinizi falan vurgula.

Cocuk benim de istedigim gibi biri cikmayinca sonra sen bilirsin dusun tasin demeye basladi. Alem valla bu kadin:)))))

Anneler hiç değişmiyor herhalde
Benim annemde daha önce başka biri ile sevgiliiken şu an ki sevgilimi bana gösterip şöyle bi çocuk bulamadın felan demişti.
Neyse gel zaman git zaman ben annemin bana dediği o kişi ile sevgili oldum.
Ne oldu dersin annem onuda beğenmiyor hatta dediği lafı hatırlattığımda kabulda etmiyor:KK53:
küçükte değilim 26 yaşındayım ama evlenme kelimesinin e sini bile ağzına alan yok.
Sanırım evlenmeyeceğim ben:KK9:

Paylasamiyorlar kizlarini iste. Sanki evlendirmiyorlar, cami avlusuna birakiyorlar :))))))

Aynı benım annem birde ben mesela beğeniyorum birini (yakışıklılık güzellik anlamında ) annemde o be yakışıklı değil falan filan... Sanki oldum ingiltere prenseside yanımda en yakışıklısından birini taşımam laZım 😂 ki evleneceğim kişi biraz çirkin olsunki gözü duşarda olmasın kimsede ona bakmasın lol😄😄😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annemle beni anlatmissin resmen aynilar canim annelerimiz hahahaha:)))))

Kizlar damat adayimiz reklam tabelacaligi yapiyormus, nasil bir meslek?? Fikri olan var mi :KK43:

Son düzenleme:
Kizlar yengem geldi konustular annemle. Annem direkt topu bana atti. Sen bilirsin diyor.. adamin evi varmis, durumlari iyimis (pek ilgilenmiyorum bu mevzuyla) efendiymis falan filan. Her zaman soylenen seyler.

Ben hep evlenecegim kisinin memur olmasini istiyorum, o reklam tabelaciligiyla ilgileniyormus. Bu yonden bir soguma oldu ama niyeyse onunla gorusmek istiyorum. Annem direkt yok diyecegimi sanmis olacak ki bana dusun karar ver sen bilirsin diyor.

Annem demisti iyi bir meslegi yoksa hayir diyeceksin ( bu meslek iyi mi degil mi bilmiyoruz) demisti. Seytan diyor ki istiyorum gelsinler de. Of canim sıkıldı...

X