Annemle ilgili lütfen yardım edin

Size su kitapi tavsiye edecegim. Annenizin problemleri burdan kaynakli diye düsünüyorum. Anneniz davranislarini degistirmeden iyilesemez:
Yazar Gabor Mate

Vücudunuz Hayir Diyorsa​

Duygusal Stresin Bedelleri​

Babam bu şekilde aylarca kaşındı, alerji vs hiç çıkmadı. Neyse ki sonra şeker hastalığı olduğunu öğrendi ve ilaçlarını kullanmaya başlayınca kesildi. Bir de şeker baktırın isterseniz, kaşıntı ile çok bağdaştırılmıyor ama olabilir.

Baktırıldı her şeyine şekeri yok zaten pek tüketmez şeker tatlı sevmez

Şuan okuduğu bir kitap bu zaten

Iyi. Anneniz bir kac kisinin hayatini birden yasamaya calisiyor, bunu kaldiramiyor. Önce o döngüden cikip stresini azaltmasi lazim. Aksi takdirde bir degisim olmaz. Ben o döngü icinde oldugum zamanlarda romatizma hastasi oldum/öğrendim. Haytimi degistirdigim den bu yana romatizmam tekrar ortaya cikmadi. 10 seneden fazla bir zaman gecti yani. Anneniz kendine odaklanmasi gerekecek ve sınır cizmeyi ögrenecek. Aksi takdirde hastaliklari artar. Sunu da ekliyim: Bunu yaptigi vakit tepki görecek cünkü herkes herseye onun kosmasina alismis olacak, ama su anda sagligi söz konusu

Bir arkadaşım yıllarca tedavi oldu en sonunda sigarayı bıraktı yaraları geçti. Sizin annenizde sigara yoksa muhtemelen kimyasaldandır. Anne baba halinden memnunsa bırakın naparlarsa yapsınlar. Bırakın siz de ayrı bir eve çıkın. Benim de böyle bir ailem vardı uğrasamadım çektim gittim

Yok çok şükür ne annemin ne babamın ne benim sigara vs alkol gibi alışkanlıklarımız yok. Ama sonumuz temizlik malzemelerinden olacak bu gidişle

Yok çok şükür ne annemin ne babamın ne benim sigara vs alkol gibi alışkanlıklarımız yok. Ama sonumuz temizlik malzemelerinden olacak bu gidişle
bahsetmişsiniz psikolojik destek aldı biraz daha iyiydi diye.
anlattıklarınızın temeli psikolojik sebeplerden kaynaklı.
farklı ilaç doktor denemelisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…