Tüp Bebek Merkezleri Antalya Memorial tüp bebek

Siz karar verdiniz mi kesin tıp fakültesinde mi başlıcaksınız.ben çok kararsızım gerçi daha önümde iki ay var en az

Siz karar verdiniz mi kesin tıp fakültesinde mi başlıcaksınız.ben çok kararsızım gerçi daha önümde iki ay var en az
Ben Muratbey tercih ediyorum ama süreç uzun olmamalı yurtdışından geleceğim Şubat ayında adet olmadan gelmeyi planlıyorum öncelikle Muratbey ile görüşme yaparım kabul etmezse çok iyi bir yer bulmam lazım laboratuvar doktor anlamında benim yaş 42 hızlı hareket etmem gerekiyor siz araştırırsanız benide bilgilendirirseniz sevinirim

Adetim başlayınca hoca mesaj attım gelelim mi yoksa 1 ay daha bekleyelim mi diye sorduk bekleyelim dedi bakalım 1 ay daha bekliyecegiz artk

Merhaba yazınızı okudum murat hocadan tedavinizle ilgili olumlu sonuç aldınızmı bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Slm. Nasıl gecti surec? Sonuc belli mi? Insallah pozitiftir. Bende 1nisan itibari ile murat hocaya baslayacagimda merak ediyorum

Merhaba murat hoca hangi hastanede biliyormusunuz bende ona gitmek istiyorum ama üniversitedemi memorialdemi ulaşamadım kendisine
Ben murat hocaya gidiyorum. Memorialdeydi oraya baslayacaktim ama kendisi tip fakultesine gecince arkasından gittim. Yani univ.hastanesinde su an kendisi.

Dönüş için teşekkürler.. Bizde başladık Murat hocayla inşallah hayırlı sonuçlar alırız hayırlı ramazanlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…