Piercing, Hızma Antalyada Göbek Piercingi Fiyatı Hakkında??

JamesMoriarty

Did you miss me?
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
600
194
Şuan antalyadayım ve göbeğimi deldirmeyi düşünüyorum kaliteli iyi yapan biyer varsa bilgi verirmisiniz birde fiyatını öğrenmek istiyorum herkes pahalı olur burası turistik yer diyor da onun için

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şuan antalyadayım ve göbeğimi deldirmeyi düşünüyorum kaliteli iyi yapan biyer varsa bilgi verirmisiniz birde fiyatını öğrenmek istiyorum herkes pahalı olur burası turistik yer diyor da onun için

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

niye gobegini deliyon sanki delersen nolcak ..dahami guzel olcaksn oylemi dusunuyorsnnn :44:

60a deldirdim canim antalya isiklarda crazy needle tattoda :) temiz deldi ama bakamadım mikrop kaptı :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim bi arkadaşm var Antalya'da dövme ve piercing işiyle uğraşan. %100 steril malzeme kullanıyo, iğneleri falan senin yanında paketinden açıyo. tek kullanmlık yani, istersen alıp götürebiliyosun. işinde uzman biri, elide hafif. çok nazik, kafa dengi falan. piyasadanda uygun yapıyo. ben arkadaşıyım diye bana ucuza yaptıda normalde piercingte dahil 50-60 lira civarı yapıyo sanırım. telefonunu veriyim bi konuş istersen; 0506 101 14 17

ışıklarda arada bir piercing küpe satan yer var muhtemelen biliyorsundur sorsan gösterirler zaten yan sokağında bi piercing salonu var orada 50ye deldirmiştim orada deldirebilirsin

X