Gelinbaşı ve Gelin Tacı Antalya'da tesettür gelin başı ve makyajı için önerebileceğiniz yerler var mı?

onların kartının çıkarttırınca yüzde 10 da inidirm yapıyoruz bi şeyler demişlerdi yine sene basında onu da sorcam bi

makyajı nasılyapıyolar cnım memnunmuydun akmıyo dimikimsiporselen diye yaptırıyo ama akıyodiyolar bide kimn yaptı türbanının makyajını ben randevu alırken kimin yapmasının istiyosun dediler

makyajı nasılyapıyolar cnım memnunmuydun akmıyo dimikimsiporselen diye yaptırıyo ama akıyodiyolar bide kimn yaptı türbanının makyajını ben randevu alırken kimin yapmasının istiyosun dediler

Makyajımı cildi biraz sorunlu bi bayan vardı ama inan ismini hatırlamıyorum o yapmıştı ve gayette güzeldi. Gece 3'e kadar silmedim gram bozulmadı oda.
Türbanıda Haticeydi sanırım yapan bayanın. Kusura bakma isim hafızam hiç yoktur hatırlamakta zorlandım uzun zaman geçti.

teşekkür ederim canım insan ister istemez tedirgin oluyo bende hatice hanıma yaptırırım o zman referans senden baska da kimseyi bilmiyorum zaten :)

inşaallah :) nişan resimlerini görmek isterdim merak ettim türbanının makyajını

$165783_177152065654086_100000778805781_326020_3117549_n.jpg

buradan azda olsa belli oluyor :)

Güzelmiş canım oaksesur ücretli demiştin gidince aksesur ücretlerini de sorayım bari bugün iş cıkışıgitcem inşaallah

ben de bir buçuk ay önce evlenip Antalya'dan Ankara'ya geldim. seni çok iyi anlıyorum.
gelin başım Antalya da yapılmadı ama çok meşhur bir bayan tanıyorum. sanırım adı Tuba.
evde yapıyor, herkes tanıyormuş belki duymuşsundur. en yakın arkadaşımın gelin başını yaptı. eve girdik bizim moral bozuldu. alışmışız kuaför ortamına, ev çok sade geldi. içimden nasıl yapacak acaba dedim, açıkçası korktum da. inan öyle güzel bir makyaj ve baş örtüsü yaptı ki şok olduk. hele o göz makyajı:KK53: öyle bir göz makyajı yaptı ki... kocası hala evlendiğimiz günkü gibi boyasana gözlerini diyormuş:KK60: yaklaşık bir buçuk yıl önceydi fiyatı o zaman 150 liraydı. bir kaç kişiye daha tavsiye etmiştim, biz zaten Tuba hanımı tanıyoruz çok meşhur dediler. telefonunu bilmiyorum ama kapalı arkadaşlarından evlenen varsa sor, muhakkak tanıyan çıkar.

Canım burada bahsettiğin bayanın bana ulaşılabilecek nm adres vs verebilirsen çok memnun olurum hala bişey bulamadım çünkü :) mesajım yetmediği için özeldende ulaşamadım sana.

18 hazirandaki bir düğün için deneme amaçlı mojoya gittik özdilekteki kuaföre makyaj ve türbandan ben gayet memnun kaldım kızlar. bilginize.

Fotoğraf stüdyosu ve kuaför birlikte olduğu için inanılmaz bir gelin akımları var.damat tıraşıda yapıyorlar.ben gittiğim zaman annemin türbanını yaptılar dört ayrı türbanlı gelin vardı hepsi birbirinden güzel olmuştu.benim saçım ve makyajımda süper oldu.makyajda kryolan porselen makyaj yapıyorlar sürekli yaptıkları için elleri inanılmaz yatgın kesinlikle profesyonel çalışıyorlar.

Fotoğraf stüdyosu ve kuaför birlikte olduğu için inanılmaz bir gelin akımları var.damat tıraşıda yapıyorlar.ben gittiğim zaman annemin türbanını yaptılar dört ayrı türbanlı gelin vardı hepsi birbirinden güzel olmuştu.benim saçım ve makyajımda süper oldu.makyajda kryolan porselen makyaj yapıyorlar sürekli yaptıkları için elleri inanılmaz yatgın kesinlikle profesyonel çalışıyorlar.

canım bende yana yakına kuaför arıyorum:KK43:
o bahsettiğin kuaför nerde acaba??

Arkadaşlar bende arayıştayım düğünüm ekimde ama artık bulsam iyi olcak bi yer..genelde antalyada kuaforler çok vasat o yüzden çok güvensizim bu konuda..geçen yıl görümcemin düğünü oldu. kız resmen kendisi yaptı kendi gelinbaşını..çok rezalet bir kuafordü...
Konu bayadır açılmamış ama yardımcı olan olursa çok sevinirim ya :44:

18 hazirandaki bir düğün için deneme amaçlı mojoya gittik özdilekteki kuaföre makyaj ve türbandan ben gayet memnun kaldım kızlar. bilginize.
Mojomu cigdem kuafor mu sizce?
Bu arada konu bayadir acilmamis onerebilceginiz bi yer var mi arkadaslar tesettür basi icin?
Eve gelen kuafor bi hanimdan bahsedilmis ona nasil ulaşabilirim?

Mojomu cigdem kuafor mu sizce?
Bu arada konu bayadir acilmamis onerebilceginiz bi yer var mi arkadaslar tesettür basi icin?
Eve gelen kuafor bi hanimdan bahsedilmis ona nasil ulaşabilirim?

Kusura bakmayın şimdi gördüm Çiğdemi bilmiyorum ama mojoda Zeynep hanım vardı ben memnun kalmıştım. Nişan için Doğugarajı Mustafanın tesettür yerindende memnun kalmıştım.

tesettürlü bayanlar içi makyaj Antalya uygun olur sanırım,çünkü salonu özel bize kapatıyorlarmış, bende hem kalabalıktan kaçıyorum hemde nişanlım biraz kıskanç, burayı düşünüyoruz, bu hafta kesinlesecek inşallah, şimdiye kadar okuduğum ve duyduğum yorumlar iyi, görüşmeyede gittim güzel elektrik aldım, diğer yerlerde sanki insanı azarlar gibi ukalaca konuştular. kuaför bakmadım çünkü özel günüm en iyisi olsun istiyorum,kuaför işi biraz basit geliyor.allah hepimize yardım etsin çoook işim var daha çook:KK55:

X