Anti-Aging Anti-aging haplar ( Kollajen ,Hyaluronic acid vb.)

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Anti aging haplarından hangilerini kullanıyorsunuz ve hangilerini tavsiye edersiniz ?

Celergen kullanıyorum bir kutu aldım yarısını tükettim internetten araştırmıştım. Türkiye'de pahalı. Faydası oldu tamamen doğal olması beni cezbeden.

Celergen kullanıyorum bir kutu aldım yarısını tükettim internetten araştırmıştım. Türkiye'de pahalı. Faydası oldu tamamen doğal olması beni cezbeden.

Ressam ne gibi etkiler gordun kendinde detayli anlatirmisin ben almak istedim ama cok pahali turkiyede 840 lira sen ne kadara aliyorsun?

Arkadaşlar merhaba benim cildim çok kuru bu nedenle göz çevrem, alın bölgesi ve kaş arasında çok kırışıklığım vardı.
Bende anti aging için önerilen c ve e vitamini serumları kullandım maalesef istediğim sonucu alamadım. Bende arkadaşımın tavsiyesi ile dermatolog Şale Yılmaz'a gittim. (size güven veren ve güzel bir kadın) Bana gençlik aşısı önerdi bende inandım ve yaptırdım. Çooook memnun kaldım kırışıklıklarımın hepsi gitti, cildimde lifting etkisi oldu, cildimin rengi biraz açıldı ve parlak dinlenmiş bir ifadeye kavuştu. Gençlik aşısı inceltilmiş hyaluronik asid içeriyormuş. Ben çok memnun kaldım, sizinle paylaşmak istedi, hepinize iyi günler :)

Anti aging haplarından hangilerini kullanıyorsunuz ve hangilerini tavsiye edersiniz ?

Bu haplardan uzak durun! Ben uzun süredir balık yağı kullanıyorum ama garden of life markalı 'cod liver oil' bunu iherb sitesinden ısmarlıyorum. Uzun lafın kısası, bu yağı almadığım zaman (seyahat ettiğimde vs.) bir kaç gün sonra bariz bir fark görüyorum yüzümde ve saçlarımda! Kullandığım zaman yüzüm daha dolgun ve doğal olarak kırışıklıklar daha az, saçlar parlak ve hacimli ve beynim cin gibi oluyor :p. Şaka bir yana bu çok ama çok önemli bir şey bayanlar! Kaliteli balık yağı kullanın, farkı hemen anlayacaksınız zaten. :KK53:

Bu haplardan uzak durun! Ben uzun süredir balık yağı kullanıyorum ama garden of life markalı 'cod liver oil' bunu iherb sitesinden ısmarlıyorum. Uzun lafın kısası, bu yağı almadığım zaman (seyahat ettiğimde vs.) bir kaç gün sonra bariz bir fark görüyorum yüzümde ve saçlarımda! Kullandığım zaman yüzüm daha dolgun ve doğal olarak kırışıklıklar daha az, saçlar parlak ve hacimli ve beynim cin gibi oluyor :p. Şaka bir yana bu çok ama çok önemli bir şey bayanlar! Kaliteli balık yağı kullanın, farkı hemen anlayacaksınız zaten. :KK53:

turkiyeye gonderim yapıyor mu

turkiyeye gonderim yapıyor mu

Ne yazık ki .. ülkemizdeki gereksiz ve korkunç gümrük ücretlerinden dolayı iherb artık TR'ye bir şey göndermiyor. Dubai'ye birileri gittiğinde ısmarlıyorum ben .. çünkü 2 günde gidiyor oraya. Avrupa falan da olur. Liste var zaten sitede, nereye gönderip göndermediklerine dair.

Arkadaşlar merhaba benim cildim çok kuru bu nedenle göz çevrem, alın bölgesi ve kaş arasında çok kırışıklığım vardı.
Bende anti aging için önerilen c ve e vitamini serumları kullandım maalesef istediğim sonucu alamadım. Bende arkadaşımın tavsiyesi ile dermatolog Şale Yılmaz'a gittim. (size güven veren ve güzel bir kadın) Bana gençlik aşısı önerdi bende inandım ve yaptırdım. Çooook memnun kaldım kırışıklıklarımın hepsi gitti, cildimde lifting etkisi oldu, cildimin rengi biraz açıldı ve parlak dinlenmiş bir ifadeye kavuştu. Gençlik aşısı inceltilmiş hyaluronik asid içeriyormuş. Ben çok memnun kaldım, sizinle paylaşmak istedi, hepinize iyi günler :)

Cnm bu gençlik aşısı nasıl oluyo anlatrmısn?

ben bir süre antiaging olarak bilinen bazı ürünler kullandım, ve katiyen sonuç verdiğine inanıyorum
karar verme konusunda deneyimlerimin sonuçlarına bakıyorum
kim ne derse desin hiçbirşey kullanmayan ile bu tarz ürünleri kullananlar arasında en az 5-8 yaş görünüm farkı oluyor

kolajen alan bir üye vardı nerden aldınız diye sordum yanıt vermedi
bulabilirsem ben de alırım

çünkü bu da vucudun yaşla kaybettiği maddelerden biri

İnternet üzerinden siparişini verebilirsin canım.:KK34:

Golden Arizona Korexi Hyaluronic acid collegan kullanabilirsiniz kuru ciltleri nemlendiriyor ve fiyatı çok uygundur ürün kaliteli formülü güzel

hyolinoik asit içeren hapları tavsiye ederim çiltteki ince kırışıklıkları kullandığın süre içinde azaltıyor. hyolinoik asit ve colajen içeren kremleri de öneririm fakat bunlarda kullandığın markaya göre daha iyi sonuç alıyorsun. bu maddelerin özelliği cildi dolgunlaştırması kırışıklardaki kullanımı da bu yüzden kırışıklıktaki boşluğu geçici olarak dolduruyor.cilde taze, canlı bir görünüm veriyor. aynı zamanda dudaklarını dolgunlaştırmak isteyen bayanlara da öneririm diş fırçasıyla dudaklarını fırçalayıp üstüne bu kremlerden birini sürerseniz hafif bir dolgunluk sağlıyor. bunun dışında düzenli yoğurt yada kefirin içine siyah üzüm çekirdeği ve keten tohunu 2 tatlı kaşığı koyup yemekte iyi geliyor. zaten atalarımız eskiden beri yoğurdu sofralarından eksik etmezlermiş cilde çok faydalı. ayrıca keten tohumunda folik asit var balık yağına benzer besin öğeleri içeriyr alternatif olabilir çünkü birçok besin takviyesini bir arada almak yerine bu şekilde kullanmak daha iyi bence. 2 aydır saçlarım için medibiotin kullanıyorum şakak bölgemde minik minik saçlar çıktığını görüyorum fakat 3 aydırda saçlarım dökülmeye başladı bu ilacın etkisiyle mi saç çıkıyor yoksa dökülen saçların yerine mi anlamadım. ayrıca revox şampuan aldım yeni bunu da 2. kullanışım sanki saçlarım daha az döküldü biraz daha kullanayım onu da unutmazsam yazıcam. birde cilde mayayla maske yapmakta iyi geliyor öneririm.

Bence kesinlikle biotin. O kadar etkisi inanilmaz ki. Saclar parliyo cilt parliyo bide saclar canlaniyo inanilmaz bisey. Ama tek sorun sac cok hizli uzuyo artik neredeyse ayda bir kestirmek zorundayim, tirnaklar da cok hizli uzuyo. Ama cildin elastikligini arttirma ve anti-aging etkisi cok buyukmus bu hapin.

Bence kesinlikle biotin. O kadar etkisi inanilmaz ki. Saclar parliyo cilt parliyo bide saclar canlaniyo inanilmaz bisey. Ama tek sorun sac cok hizli uzuyo artik neredeyse ayda bir kestirmek zorundayim, tirnaklar da cok hizli uzuyo. Ama cildin elastikligini arttirma ve anti-aging etkisi cok buyukmus bu hapin.
canım biotinın saç kalınlaştırma uzatma ve tırnak gelişiminde etikisi büyük .cilt için herhangi bir artısı yok

Bu konu uzun zaman benim de gündemimdeydi. Koenzim Q10, Alfalipoik asit ve buna benzer antioksidanları kullanmak gerekli midir diye dahiliye uzmanı olan doktorumuza danıştım. Omega 3 dışında hiç birisini kullanmamızı onaylamadığını söyledi. Günlük sağlıklı beslenme kurallarına uyduğumuz takdirde ihtiyacımız olan tüm antioksidanları zaten alıyormuşuz. Bendeki bilgi bu yönde, paylaşmak istedim..
Ben alpha lipoik acid qenzym q 10 ve hyruluonik acid üçlüsünü kullanıyordum bir dönem doktor kullanmamamı söyledi bana prof.du
bunların vücut tarafından üretildiğini dışarıdan vermenin tembelleştirdiğini söyledi.vücudun ürettiği şeyleri sentetik olarak almak yerine vücudun bunları üretmesini tetikleyecek antioksidanlar almalıyız
Şu an imedeen kullanıyorum bi faydasını görmüyorum açıkçası bir kutunun yarısındayım.sadece sindirim sistemim yoğun bir şekilde çalışıyor.üç ay dediler üç ay kullanacağım fayda görmezsem bırakırım

İlk olarak bir doktora görünüp tüm vitaminlerinizi ölçtürün. Eksik yoksa kullanacağınız vitaminler/supplementler ya toksik etki yapar ya da atılır.
Doğal beslenin. Ben doğal beslenen insanların bu tür katkılardan bir fayda alamayacağını düşünüyorum. Zeytin yağı, balık, yeşil sebzeler; ceviz, çörek otu gibi eklemeler ile bu haplara ihtiyacınız kalmaz. Tabi bir de agır olmayan sporlar yaparak kan dolaşımınızı hızlandırmalısınız. Ağır spor yüzdeki yağları eritir ve çökme yapar bazı bünyelerde.

Bu haplara vereceğiniz paraları biriktirip çok süre sonra ufak cerrahi girişimlere saklayabilirsiniz diye düşünüyorum :)

Sevgili bayanlar, orta yaşın üstündeki bir hemcinsinizden tavsiye ister misiniz?
"Cilt içerden beslenir, dışardan desteklenir" diyor bir prof.
Yaklaşık bir aydan bu yana "Ultra Colagen Enhance" kullanıyorum, şimdilik göbek bölgemin sıkılaştığını gözlemliyorum, kollarımda bacaklarımda da biraz değişiklik var.
Yüzüm çok yıpranmış olduğu için pek anlayamıyorum, üç ayın sonunda ne kadar etki ettiğini anlayabilirim ancak.
Bununla beraber, C, E vitaminleri alıyorum, C vit. alırken dikkatli olun, yüzde güneş lekeleri artıyor, gündüz kullanmayın ve +50 faktör güneş koruyucu kullanın mutlaka!
Dışarıdan da Colagenli kremler ve Hyoluranic asit serum kullanmanızı tavsiye ederim.

hyolinoik asit içeren hapları tavsiye ederim çiltteki ince kırışıklıkları kullandığın süre içinde azaltıyor. hyolinoik asit ve colajen içeren kremleri de öneririm fakat bunlarda kullandığın markaya göre daha iyi sonuç alıyorsun. bu maddelerin özelliği cildi dolgunlaştırması kırışıklardaki kullanımı da bu yüzden kırışıklıktaki boşluğu geçici olarak dolduruyor.cilde taze, canlı bir görünüm veriyor. aynı zamanda dudaklarını dolgunlaştırmak isteyen bayanlara da öneririm diş fırçasıyla dudaklarını fırçalayıp üstüne bu kremlerden birini sürerseniz hafif bir dolgunluk sağlıyor. bunun dışında düzenli yoğurt yada kefirin içine siyah üzüm çekirdeği ve keten tohunu 2 tatlı kaşığı koyup yemekte iyi geliyor. zaten atalarımız eskiden beri yoğurdu sofralarından eksik etmezlermiş cilde çok faydalı. ayrıca keten tohumunda folik asit var balık yağına benzer besin öğeleri içeriyr alternatif olabilir çünkü birçok besin takviyesini bir arada almak yerine bu şekilde kullanmak daha iyi bence. 2 aydır saçlarım için medibiotin kullanıyorum şakak bölgemde minik minik saçlar çıktığını görüyorum fakat 3 aydırda saçlarım dökülmeye başladı bu ilacın etkisiyle mi saç çıkıyor yoksa dökülen saçların yerine mi anlamadım. ayrıca revox şampuan aldım yeni bunu da 2. kullanışım sanki saçlarım daha az döküldü biraz daha kullanayım onu da unutmazsam yazıcam. birde cilde mayayla maske yapmakta iyi geliyor öneririm.
Merhaba Canım.Halakullanıyor musun bu tarz ürünleri? faydasını g ördün mü? Ben de kullanmayı düşünüyorum da |o_O

Bayanlar evde duduklude yapacaginiz kemik suyunda bolcaHyaluronik asit var. Tavuk olur inek kemigi olur kasaplardan alabilirsiniz. Icine sirkede koyarsaniz daha cok asitin ve kalsiyumun suya cikmasini saglarsiniz. Kemikli et yemegi yaptiginizda suyu soguyunca gorursunuz jole kivamini alir iste o Hyaluronik asittir. Hollywood unlulerinin gunde bir bardak kemik suyu ictigi bilinir. Ben bolca yapip buzluga koyuyorum. Corbalara iki su bardagi kadar eklerim hep. Herkezde ne krem kullandigimi sorar hic soylemem ama sizle paylasmak istedim nedrnse. Birde lifli beslenin. Lif cildin elastikiyeni artirir.

Merhaba Canım.Halakullanıyor musun bu tarz ürünleri? faydasını g ördün mü? Ben de kullanmayı düşünüyorum da |o_O
Canım ben 4ay önce ostenil diye bir ilaç aldım bu eklemin içine enjekte edilen içinde hyaluronic asit bulunan bir ilaç. Bende dermaroller var onu dudağımda gezdirip üstüne ostenil sürünce dolgunlaşıyor fakat yinede beni tatmin etmedi. Hala kafamda acaba dolgu yaptırsam mı düşüncesi var ama denediklerim içinde en iyi bu şekilde sonuç aldım.

X