Anti-Aging Anti-aging haplar ( Kollajen ,Hyaluronic acid vb.)

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Canım ben 4ay önce ostenil diye bir ilaç aldım bu eklemin içine enjekte edilen içinde hyaluronic asit bulunan bir ilaç. Bende dermaroller var onu dudağımda gezdirip üstüne ostenil sürünce dolgunlaşıyor fakat yinede beni tatmin etmedi. Hala kafamda acaba dolgu yaptırsam mı düşüncesi var ama denediklerim içinde en iyi bu şekilde sonuç aldım.
Teşekkürederimcanım

Biotin süper 3-4 aydan sonra etkilerini gördüm...koenzim q10 u merak ediyorum eczacı pek yanaşmadı vermeye.. Yaşa göre mi kullanılıyor ki?

Siz yine bildiginizi yapicaksiniz biliyorum AMA ben 35 yasindayim vakti zamaninda meme buyutme hapi bile kulladim. Bu soylediklerinizi sakiz gibi tukettim. Sonuc odakli bu girisimler bobreklerinizi ve cuzdaninizi yormaktan baska bir ise yaramiyor. Sonucta kullandiginiz surece etkili bu ilaclar ne kadar sure tukete bilirsiniz ki. Hasta gibi hergun aldigiz bu ilaclar beklentinizin yuksek olmasina neden olucak oysa bir yerden sonra fazla bir degisim olmicak. Halbuki gunluk yasantiniza bir aliskanlik gibi sokucaginiz bir kac besin, duzenli aktivite, nitelikli bir su ve multivitamin ile omur boyu saglikli ve guzel olabilirsiniz. Guzelliginize bu kadar ozen gosteriyorsaniz madem sekerden ve sigaradan da uzak durun. Seker cildin bir numarali dusmanidir. Ben uzakdoguda yasadim. O kadar az seker tuketiyorlarki o cildi guzel uzakdogulu bayanlar

Anti aging haplarından hangilerini kullanıyorsunuz ve hangilerini tavsiye edersiniz ?

En guzeli Biotin hapi ben kullaniyorum cildim cok yavas yaslaniyo gercekten de, ayrica cilt parliyo, canlaniyo, sac ve tirnaklar cok hizli uzuyo hemen 1 haftada etkisi goruluyo. Sac dokulmesine de son

Biotin yüzü ,çeneyi tüylendiriyor bazı ciltlerde.bende olmuştu.bırakmak zorunda kalmıştım.

hap yerine doğal bitkiler daha faydalı olabilir. çinliler doğal yöntemler kullanarak çok uzun yaşıyor ve genç kalıyor. 200 yaşına kadar yaşamış çinli bitkibilimci bi adam şu bitkileri kullanıyormuş. ben reishi mantarını baya merak ettim almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar 29 yaşımın 2. Yarısındayım ve Antalya gibi güneşi yaşlandıran bir şehirde,üstelik su gibi sigara içen bir kızım. Bayadır anti aging araştırması yapıyodum, malum 30 da başlamam şart. Daprhin den tut vichy ye, Roc a kadar herbirini ve etken maddeleri ile bitkisel bileşenlerini inceledim. En nihayetinde kendime a,e,c,d,b vitaminleri, madecassol, hidroten,okaliptüs özü,sarı kantaron özü,argan özü (sahilerinden ama, hazır şişede markalı olanlardan değil) karıştırıp bir gece kremi yaptım. Malum her kremi 3ay kullanmak gerekiyor sonuç için. Birde klinik denek kadınları gece 23:00-03:00 arası kesinlikle uyuttuklarını,çünkü o vakit hücre yenilemenin hızlandığı bilgisini doğruladım. Dün itibariyle başladım. Haftalık soda bakımı aksatmadan bunu sürücem. 3 ay sonra ben unutsam da sorun, fotoğraf paylaşayım. Şuan dudak üstünde güneş lekem var. Ve normal durunca olmasada kaşlarımı kaldırınca alın çizgilerim var.8 eylülde bakalım nasıl olucak...

Kısacası kendimi denek yaptım, işe yararsa kadınlar güzel kalsın diye size sonuçları ve karışım oranlarını yazarım:KK54::21:

Maritsacım .....inan hiçbir işe yaramazlar.......genç kalmak tamamen hormonlarla alakalı bir durum.......genç kalmak istiyorsan sabah kahvaltısını pasgeç ki büyüme hormonu salgılanabilsin.........günün en az 13 14 saat aç kalıp insulin hormonu salgılatmaman gerekiyor.....tıpkı atalarımız gibi.........intermittent fastig konusunu internetten araştırabilirsin.........düzenli uykuda hafife alınacak gibi değil........rahatsız olduğun yerleri sadece estetikle halletmelisin

bu konuda ciddi misin?
Ben çünkü ne zama zayıflamak istesem, tek öğün yiyerek zayıflıyorum.
ve o zaman kendimi daha dinç hissediyorum
ama diyetisyenler, etrafımdakiler sürekli 'sağlıksız, öleceksin' diyerek moralimi bozuyor
iki senedir, diyetisyenle zayıflamaya çalışıyorum olmuyor.
Demek ki nedeni buymuş, sonunda benim gibi düşünen birini buldum

bu konuda ciddi misin?
Ben çünkü ne zama zayıflamak istesem, tek öğün yiyerek zayıflıyorum.
ve o zaman kendimi daha dinç hissediyorum
ama diyetisyenler, etrafımdakiler sürekli 'sağlıksız, öleceksin' diyerek moralimi bozuyor
iki senedir, diyetisyenle zayıflamaya çalışıyorum olmuyor.
Demek ki nedeni buymuş, sonunda benim gibi düşünen birini buldum

Pepe Pepe nin dediğini bende bilinçsiz yapıyodum. Sabah kahvaltısı yapmayınca ikindiye kadar acıkmadığımı farketmiştim üni.ye giderken. Az da olsa düzenli yemek aksine kilo aldırıyodu banada. Ramazanda 1 oğüne düşürdüm, 6 kilo vermişim. Zaten sebze ağırlı yağsız salçasız acısız yerim. Ekmek çoook nadir oda çavdar. Yoksa onuda yemem. Bide babamdan öğrendim açlık oruçlarını, düzenli periyotta 16-24-36-48 saatler şeklinde açlık orucı yapardı sadece su, çok açlık hissettiğinde sıkma elma,kivi,vb ne bulursa portakal dışında, onu içerdi. Portakal asirtli çünkü. Adam 55 yaşında, corc kluni halt etmiş. Adam biliyormuş, biz yeni öğrendik :confused:

Bende 35 yaş sonrası bir ara yaptım.yani anti aging beslendim.yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler diye liste oluşturduk.1 yıldan fazla yaptım mesela siyah çay(işlenmiş),kahve,mayalı gıda (turşu dahil ev yoğurdu hariç,paket ürün vs yemedim.sağlıklı doğal anti aging beslendim her şey yolunda giderken kendimde yavaşlama farkettim.anti aging bedeni durdurma sabitleme gibi birşey olduğunu gördüm.ayrıca en mühim i vucüt bir süre sonra kendine de yabancılaşıyor ciltte kuruma ve sürekli mum gibi durma moduna giriyorsunuz.30 yaş aşağısı olanlar vucüdünüz ile oynamayınız.geri dönülmez hatalara olabilir.

Sarı kantaron çayı bebeğim, 29 un ikinci yarısındayım ve yaşlılık fobisindeyim çünkü kime 29 desem "aman işte 30 olmuşsun" diyor :mad:
Aa ilk defa duydum bu çayı.nerde satılıyor?ne işe yarıyor tam olarak?
Ah canıım bosver,ha 29 ha 30.bak ben sana daha kötüsünü söyleyeyim.30 dan birkaç sene sonra bir bakmışsın 40 olmussun.orneğin ben.40 oluvermisim haberim yok :işsiz:
Takma kafana canım benim.allah ömür versin,sağlıkla huzurla yaşayalım inşallah:nazar::KK200::halay:

_nurbanu_ _nurbanu_ ay amin inşallah ama korkutma beni daha evlenemedim,çocuk yapamadım :mad:

Aktar yada diğer adıyla lokman hekimlerde bitki olarak satılıyo tatlım. Markalı ürün tercih etmem, varsa bilmiyorum oyüzden. Kaynayan suya at 2 taşım, sonra dinlensin, ilk su sarı ama onu ben soğuyunca buzdolabında bekletiyorum kalanını, ertesi gün az daha su katıp kaynatınca rengi koyulaşıyor, özü asıl ozaman çıkıyor. Hatta babam demişti, akşamları yüzüne sür pamukla güneş leken olmasın yazın diye. Bende özünü şu yaptığım karışıma ilave ettim zaten :süslü:

Aa ilk defa duydum bu çayı.nerde satılıyor?ne işe yarıyor tam olarak?
Ah canıım bosver,ha 29 ha 30.bak ben sana daha kötüsünü söyleyeyim.30 dan birkaç sene sonra bir bakmışsın 40 olmussun.orneğin ben.40 oluvermisim haberim yok :işsiz:
Takma kafana canım benim.allah ömür versin,sağlıkla huzurla yaşayalım inşallah:nazar::KK200::halay:

Yazmayı unutmuşum, büyükler leke ve yara izine iyi geldiğini söyler, onun dışında başka faydasına bakmadım, bana güzelliği bağlayan kadarı yetti :KK70:

_nurbanu_ _nurbanu_ ay amin inşallah ama korkutma beni daha evlenemedim,çocuk yapamadım :mad:

Aktar yada diğer adıyla lokman hekimlerde bitki olarak satılıyo tatlım. Markalı ürün tercih etmem, varsa bilmiyorum oyüzden. Kaynayan suya at 2 taşım, sonra dinlensin, ilk su sarı ama onu ben soğuyunca buzdolabında bekletiyorum kalanını, ertesi gün az daha su katıp kaynatınca rengi koyulaşıyor, özü asıl ozaman çıkıyor. Hatta babam demişti, akşamları yüzüne sür pamukla güneş leken olmasın yazın diye. Bende özünü şu yaptığım karışıma ilave ettim zaten :süslü:
Elini çabuk tutsan iyi olur canım:110:
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim canım.içmiyoruz de mi,yüzümüze sürüyoruz sadece?

X