Apartman hayatindan benim gibi nefret eden var mi ana mecburen oturnak zorunda kalan?

İki yesil görelim diyoruz cocuklar oy asin diyoruz parklar köpek boku kaynıyor.O kopekleriniparka s.cirtanalrin Allah belasını versin
Ay kahkaha attım Allah seni bende kızıyorum neden kakaları almıyorlar
Bı kere cocugumun ayakkabısından on kilo bok temizledim ya dehsette kokuyor
Ayakkabıyı da yeni almısız atamadım of of

Az katlı siteler iyi oluyor. Hem binalar iç içe değil. Hem yeşil alanı oluyor falan. Tokinin konutlarına bakabilirsiniz. Genelde merkezden uzak olur ama site olarak güzel oluyor.

Bence herkes memnun apartmandan. Zira kocası köye ev yaptırmaya kalkanlar hemen arızaya bağlıyor okuyorum yani
Demek ki memnunlar apartmanda yaşamaktan.
AA ben annemlerın oldugu sehırde ev bulup ya da yaptırıp tasınabılırız ıstersen köy hayatı cok guzel dedıgınde 'istersen' demesine ragmen üç gün yılan bocek hırsız arı vs vs kabuslarla yatıp kalkıyorum üç gün sonra da etkileri devam ediyor tabi minimal.

Gerci apartmanda yasamiyorum da ben Suan bilindik mustakıl evler grubu dıyelım Suan yasaıdıgım yer bocegı yılanı hırsızı pek kolay degıl

bana köy denince gelıyorlar

apartmanı herhalde çatı dubleks dairede falan oturursam sevebilirim anca
apartmanda inanılmaz bi gürültü sorunu var
alttaki ayrı dert, üstteki ayrı dert
müstakil evim olsun çok isterdim ama şehrin göbeğinde çok zor

İnsanlar sürekli kutu gibi evlere milyonlarca para döküyorlar. Onun yerine uygun topraklar alıp arada nefes almak için gidilse üstüne prefabrik konulsa mis gibi olur. Hep daha çok para için çalışılmaz biraz da nefes almak için hayatı planlamalıyız.

Benim dogalim bu olduğu için gözümü açtığımdan beri apartmandayim yadsimiyorum. Aşağıda oturacak yerde aramıyorum zaten işten vakitte kalmıyor oturmaya. Hafta sonları da açık hava geziyoruz. Eğer böyle bir yerde buyuduyseniz siz alisamiyorsunuzdur

Benn varim Küçük bir bahçem ,minik bir evim olsun.Toprakla.dogayla iç içe yaşamak isterdim ama ben de beton yığınlarınin icindeyim

Nasıl bi apartmanda oturduğunuz daha önemli bence mesela bizim burada 3 katlı apartmanlar ve hep site şeklinde hepsinin bahçesi var, oturanlar bahçeye çiçek çardak vs koyuyor kocaman bir park var yürüyüş alanı ve içinde kafesi olan yazın ışıklandırma yapılıyor herkes çimende çayını alıyor yayılıyor yazlık vibe veriyor yani. Ben semtimi bu yüzden çok seviyorum müstakil evlerde hep villa tipi bakımlı ama çok zor bence belirli bi gelirin üstünde değilsen bahçe işi kocaman camlar bir sürü kapı eve hizmet ederken heba olur insan peysaj bile başlı başına iş. Mesela geniş alana yayılmış tarlalar yeşillikler görüyoruz istanbuldaki gibi olsa bende nefes alamazdım her gittiğimde burada nasıl yaşıyorlar diyorum kule gibi binalar dip dibe yürüsen anayol yada daracık sokaklar gerçekten yaşanmaz. Siz bence müstakile geçemiyorsanızda bizimkine benzer bi siteye geçin gerçekten çok rahat oluyor

Hepimiz aynı dertten muzdaripiz, biz bir de Almanya da deneyeceğiz belki orada müstakil bir evde oturmak için buradaki gibi servet harcamamız gerekmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…