Apartmanda kedi maması koymak artık bunaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fobiniz varmış anlıyorum ama kedilere de kıyamıyorum onlarda bizlerin sorumluluğunda.En mantıklısı komşuyla tekrar güzelce iletişim kurmaya çalışıp bina dışına yuva yapılması orda beslenmesi galiba.

O kediyi hiç biryere gönderemez hahaha barınaklar kedi almıyor bilmediğiniz seyler hakkında boşuna yorum yapiyorsunuz
Barınağa kedi alınmadığını bilmiyordum doğrudur. Ama konu sahibi çözüm istemişken yine de en mantıklısı barınak olmaz mı, ben gerçekten anlamıyorum bu tutumunuzu.

Ay hiç sevmem mahalledeki guvercinci amcaları. Kuşların pisliğini geç bizim evin tam karşısında var bir tane, adam devamlı dürbünle kuşlarına bakıyor 😂 insan ister istemez rahatsız oluyor,ya bize de bakıyorsa diye. Bir de adamlar yüksekte catidalar,hemen hemen her evi dikizleyebilirler kötü niyetliyse.
Ha biz birşey demiyoruz mahalledeki amcalara. Çünkü camımıza sıçan kuş ondan mı bilmiyoruz yani ne denir:)) ama üst katimdaki komşu beslese , camlarım balkonum normalden birkaç kat daha çok kuş pisliği olsa laf etmek isteyebilirdim.
Yani komşularınız da muhtemelen sizden rahatsız ama ses etmiyor. Siz onları rahatsız ederken hiç unursamayip bir de kendi rahatsızlığınızi dile getiriyorsunuz.
Bizim de bir komşu var. İki deccali var,küçük yaşta. Çocuk demiyorum çünkü bence çocuk degilller. Ya koşarlar, ya bağırarak ağlarlar,ya zıplarlar. Sabah erken kalkar gece hiç yatmazlar,yüksek sesle video dinlerler. Çok rahatsız oluruz ama bir kere bile uyarmadik. çünkü çocuktur koşar.
Alt kattaki adam benim evde kedim geceleri bazen kendi kendine koşuyor diye şikayete geldi, uykum bölündü diye 😅😅😂
Aynı onun gibi kendini görmeyen geçimsiz birisiniz bence.
Diğer konularinizi da hatırlıyorum,genel olarak gecimsizliginiz hayata karşı. Benim komşum ya da arkadaşım olmanızı istemezdim

Demin çok tecrübeli olmayan psikoloğa fiyat sordum. 50 dk 700 tl dedi. Her konuya yardım al diyoruz ama nasıl alınacak? Evet belediyeler veya devlette var ama işte ne kadar etkili veya herkese ulaşabilir mi?
Belki herkese denmez ama 3 dairemiz,bir çatımız ve çatımızda 2 güvercin evimiz var diyene de diyebilmeliyiz bence:)
Ben çok yakın zamanda psikoloğa 375e gittim hastanede.
Belki Ankara daha uygundur bilmiyorum ama her türlüsü çok.
Umarım devlet hastanelerinde sayıları ve hastalara ayrılan süreleri çoğalır.
Ruhsal hastalıklar da bedensel hastalıklar kadar önemli zira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X