Aquafilling zararları

Pendik Remedy hastanesine git. Başhekimi gör. Mükemmeldir bu konuda. Muhakkak yardım eder. Başka dr maalesef bulmana imkan yok.

Selamlar;
Çocukluktan beri en yakın can arkadaşım bu aquafilling belası ile uğraşıyor bir aydır. Her iki memede dolgu var. Şu anda sol meme ve koltukaltı şişkin ve ağrısı var. Şişkin olan memede kanülle giriş yaptıkları yerde delik oluştu ve sızıntı-akma başladı, dolgu akıyor. Yapan hekime gittik. Akma yapan delikten girip içeriyi serum-antibiyotik karışımı bir sıvı ile yıkadı. Delik büyüdü bu arada. Akma günlerdir çok fazla ama şişlik inmedi. İki gündür akma azaldı ama şişlik hala duruyor.
Forumda Pendik Remedy Hospital'da başhekimi önermişsiniz. Adını benimle paylaşabilir misiniz?

Selamlar;
Çocukluktan beri en yakın can arkadaşım bu aquafilling belası ile uğraşıyor bir aydır. Her iki memede dolgu var. Şu anda sol meme ve koltukaltı şişkin ve ağrısı var. Şişkin olan memede kanülle giriş yaptıkları yerde delik oluştu ve sızıntı-akma başladı, dolgu akıyor. Yapan hekime gittik. Akma yapan delikten girip içeriyi serum-antibiyotik karışımı bir sıvı ile yıkadı. Delik büyüdü bu arada. Akma günlerdir çok fazla ama şişlik inmedi. İki gündür akma azaldı ama şişlik hala duruyor.
Forumda Pendik Remedy Hospital'da başhekimi önermişsiniz. Adını benimle paylaşabilir misiniz?
O doktor maalesef değişti. Yurt dışına yerleşti. Zaten daha önce bir hasta gönderdik. Tam temizleyemedi tekrar nüks etmişti. İltihap bittiyse meme boşaltılıp silikon konabilir. Çok geçmiş olsun.

Merhaba.. size kullanılan dolgu aquafilling mi ? yoksa o turevde başka isimde bir dolgu muydu ?

Merhaba,
Bende aquafilling kurbaniyim hemde cok kötü!
hayatim maf oldu. Ayni problemi yasiyan kisiler benimle irtibata gecebilir mi lütfen.

Benimde yüzümde vardı. Büyük kısmı çıkartıldı ancak sancılı ve zor bir süreçti. Önce doğuyu yapan dr dolgulu bölgeye serum fizyolojik enjekte edip geri çekerek almaya çalıştı. 3 ay kadar araliklarla bu işlem devam etti. Acılı bir işlem olduğunu ve uygulama sonra çok çok şiştiğini söylemeliyim. Baktım bitecek gibi değil başka dr.a gittim. O da kortizon enjekte etti 2 kez. Sonuçta dokumla beraber giden dolgular ve rezil bir surat kaldı bana. Sonra Erhan Eryılmaz endoskopik orta yüz ameliyatı ile hem kalan kısmı aldi(ameliyata girerken kalam dolgu olduğunu bilmiyorduk. O bölge tamamen erimiş gibiydi) hem de toparlamak için implant koydu. Şimdi gayet iyi durumda çok şükür ama gideyim bir kerede kurtulayım gibi bir durum yok arkadaşlar. Zor ve uzun bir süreçle çıkıyor ama

Enfeksiyon devam ediyorsa aldırmak istiyorsan kendi doktorumla görüştürebilirim. Geçen sene beni Aquafilling enfeksiyonundan o kurtardı. Hiç kimse bir şey yapamadı. İstersen özelden yaz.
Merhaba bende şuan bu sorunla uğraşmaktayım. Özelden yazabilir misiniz. Doktorunuzla ilgili bilgi almak isterim

Estetik yaptıranlara korona aşısı uyarısı! Dolgusu olanlarda iltihap yapıyor​

Dünya genelinde koronavirüs aşı çalışmaları sürerken ortaya çıkan yeni yan etki endişeye neden oldu. ABD'de geliştirilen Moderna'nın Covid-19 aşısı, estetik yaptıranlarda ters tepti.

• Dünya

• Giriş Tarihi: 22:58 | 25.12.2020
  • Güncelleme Tarihi: 23:07 | 25.12.2020
Koronavirüs dünya genelinde can almaya devam ederken, aşı çalışmaları salgını bitirmek için umut vadediyor. Avrupa İlaç Ajansı (EMA) ile ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), önce Pfizer-BioNTech'in geliştirdiği aşıya, ardından da Moderna'nın korona aşısına acil kullanım onayı verdi. Ancak Moderna aşısı, ortaya çıkan yeni bir yan etkiyle gündeme geldi. Söz konusu aşının yüz dolgusu yaptıran kişilerde şişlik ve iltihaplanmaya yol açtığı belirtildi.-ALINTIDIR -ABD'nin Gıda İlaç Dairesi (FDA) Danışma Komisyonu, Moderna aşısının klinik deneylerine katılanlar içinden botoks gibi kozmetik yüz dolgusu yaptırmış kişilerde yan etkiler görüldüğünü bildirdi. Hem Alman hem Amerikan aşısı dolgu olanlarda kullanılmamalı

Estetik yaptıranlara korona aşısı uyarısı! Dolgusu olanlarda iltihap yapıyor​

Dünya genelinde koronavirüs aşı çalışmaları sürerken ortaya çıkan yeni yan etki endişeye neden oldu. ABD'de geliştirilen Moderna'nın Covid-19 aşısı, estetik yaptıranlarda ters tepti.

• Dünya

• Giriş Tarihi: 22:58 | 25.12.2020
  • Güncelleme Tarihi: 23:07 | 25.12.2020
Koronavirüs dünya genelinde can almaya devam ederken, aşı çalışmaları salgını bitirmek için umut vadediyor. Avrupa İlaç Ajansı (EMA) ile ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), önce Pfizer-BioNTech'in geliştirdiği aşıya, ardından da Moderna'nın korona aşısına acil kullanım onayı verdi. Ancak Moderna aşısı, ortaya çıkan yeni bir yan etkiyle gündeme geldi. Söz konusu aşının yüz dolgusu yaptıran kişilerde şişlik ve iltihaplanmaya yol açtığı belirtildi.-ALINTIDIR -ABD'nin Gıda İlaç Dairesi (FDA) Danışma Komisyonu, Moderna aşısının klinik deneylerine katılanlar içinden botoks gibi kozmetik yüz dolgusu yaptırmış kişilerde yan etkiler görüldüğünü bildirdi. Hem Alman hem Amerikan aşısı dolgu olanlarda kullanılmamalı
Çın aşısını bilmiyoruz. Aynı yan etkiler onda da varsa durum çok kötü.

Enfeksiyon devam ediyorsa aldırmak istiyorsan kendi doktorumla görüştürebilirim. Geçen sene beni Aquafilling enfeksiyonundan o kurtardı. Hiç kimse bir şey yapamadı. İstersen özelden yaz.
Merhaba, bende de enfeksiyon var. Dolguyu çıkarttırmak istiyorum artık ne şekilde oluyorsa...Size hangi doktor yardımcı oldu yazabilir misiniz, mesajda atabilirsiniz özelden

Merhaba, aquafilling ile ilgili yazınızı okudum. Ben de 5 sene önce Dr. Oygar Aytekin’e yaptırdım. İki göğüsümde de dolgu var ve çok sıkıntı yaşıyorum. Kendisine gittim aspire edersem enfeksiyon olur dedi ama çok ağrım oluyor. Özellikle Biontec aşısı olduktan sonra sıkıntım arttı. Dolgusu olanlarda hassasiyet yapıyormuş bilmiyordum. Sizin ameliyatınızı yapıp dolgunuzu çıkaran doktorun ismini verebilir misiniz acaba?

Merhaba, aquafilling ile ilgili yazınızı okudum. Ben de 5 sene önce Dr. Oygar Aytekin’e yaptırdım. İki göğüsümde de dolgu var ve çok sıkıntı yaşıyorum. Kendisine gittim aspire edersem enfeksiyon olur dedi ama çok ağrım oluyor. Özellikle Biontec aşısı olduktan sonra sıkıntım arttı. Dolgusu olanlarda hassasiyet yapıyormuş bilmiyordum. Sizin ameliyatınızı yapıp dolgunuzu çıkaran doktorun ismini verebilir misiniz acaba?
Merhaba.. 5 sene önce yaptırdım dediniz.. dolgunuzda hiç mi erime olmadı.. Bu dolgu oygar bey dahil kullananan her doktor 5 ila sekiz senede erir diyor oygar beye erimemesebebini sordunuz mu

X