Aquafilling zararları

Merhaba... şuan durumunuz ne bilmiyorum ama antibiyotigin bu iltihaba hiç bir faydası yok.. ben zytrek ve deltakortil içiyordum şiştiği zaman bir hafta sabah akşam doktor vermişti.. bu dolgunun enfeksiyonunu ilaç olarak sadece bunlar geçirir haberiniz olsun

Bu dolgu erimez arkadaşlar. Polialrilamid türevi jel dolgular asla erimez. Ben de 15 yıldır yüzümde vardı. 2019 'da korkunç enfeksiyon yaşadım. Şans eseri tek bir cerrah buldum o halletti.

Merhaba,öncelikle çok geçmiş olsun,malesef cerrahi müdahale dışında hiçbir yöntem olmadıgını gittigim doktorlar söyledi.Enfeksiyon riski çok yüksek,temizlemeye yanaşmayan çok doktor var bende enfeksiyon yok sadece topaklanma var baya bi kısmı eridi zamanla onunda eriycegini düşünüyorum
Merhaba ne durumdasiniz acaba ? Erime var mi? Topaklanma ne durumda?

Merhaba, benimde yüzümde var. Bulduğunuz cerrahın ismi nedir? Bana yardimci olursani, çok sevinirim
Merhaba canım özelden sana bilgi verdim. Gerçekten bu dolguyu almaya kimse cesaret edemedi. İstersen hepsini temizliyor . Ya da ne kadar istersen o kadar alıyor. Iz de kalmıyor. Küçücük bir yerden aldı benim.

lütfen kalıcı dolguyu temizleyen tanıdığınız bir doktor varsa ismini verebilir misiniz

X