Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Merhaba arkadaşlar
Rahim duvarını kalınlaştırmak için kullandığınız bir ilaç veya bitkisel kür var mı acaba
Merhaba,
Özellikle rahim duvarı için bir kür bilmiyorum ama ben soğan ve incir kürünü yapmıştım. Incir kürünü 6 gün yapabilmiştim , ignelere başlayınca bırakmıştım. Benim tedavide bu kurlerin faydası oldumu bilemiyorum 🤷

Çok iyi gerçekten. ben hikayeni bilmiyorum günde kaçtane klomen kullandın. benim hormonlarda sanırım çok dengeli değil ve yaşım 39 Allah'a kalmis 🤲
39 yaş çok çok iyi👍
Ben 40 yaşında , diğer arkadaşımda 42 yaşında ve pozitifi gördük çok şükür 🙏
Hiç yaşınıza takılmayın.

Tekrar deneme kararına sevindim. Hayırlısıyla mutlu son olsun inşallah! 🙏
Biliyorsun benim de bilinen merkezlerde denemelerim var ama hiçbirini gönül rahatlığı ile öneremiyorum, belki başarıya ulaşamadığımdandır bilmiyorum.
Ben de Memorial’daki son denememdeyim. Olmazsa mozaiki deneyeceğim o da olmazsa artık nereye giderim bilmiyorum 🤷‍♀️
Teşekkür ederim güzel dileklerin için 💕Ben de inanamiyorum hala...tam artık bu defteri kapatıyoruz bitti artık derken hadi bı kez daha! İnsan alt üst oluyor...biliyorum ben senin bir yeri tavsiye etme isteğini o temiz niyetini ancak maalesef o kadar iyi niyet suistimali yaşadık ki önermeye korkar olduk artık 🤷 inşallah Memorial sana şanslı gelsin 🙏 başka bir yer düşünmene gerek kalmasın 🍀🍀🍀

Merhaba,
Ben tup bebek denememi Samsun'da yaptım. Ama pandemi olmasaydı İstanbul'da yaptircaktim. İlk tercihim Tekzen Çamlıbel, ikincisi Aret Kamar ve üçüncü tercihim de Eray Çalışkan ( embriyolog Ender Hanım için bu doktoru tercih edecektim).
Ama tabiki İstanbul'da deneyip gören arkadaşlar daha çok yardımcı olabilirler. Bence Tüp bebek tedavisi, evlilik gibi şans:) Bol şans diliyorum 🍀🤞
Öyle haklısın ki 👍bu yolda bolca şansa ihtiyacımız var 🍀vakit ayirdigin ve düşüncelerini paylastigin için teşekkürler ve tüm dileğim sağlıkla ilerlesin gebeliğin sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah 🙏

Buraya da yazayım dedim malum 40+ olarak azınlık bir grubuz 🙂 negatif gören arkadaslarima bol sabır....sonuç bekleyen arkadaşlarıma bol şans diliyorum 🙏 son bir kez daha deneme isteğiyle merkez doktor arayışındayim...şu zamana kadar denediklerim; Bursa'da saçma 2 merkez, Erbil Yağmur,Semra Kahraman ve Fulya Bahçeci Guvenc Karlikaya ...acaba şu sıra kim nerede tedavi görmekte? Tavsiye edebileceğiniz bizim yasimiza gerçekten hitap eden kabul göreceğimiz lab'i profesyonel bir yer ?
Şimdiden teşekkürler 👍
merhaba... yağmur erbil ve semra karaman düşünceleriniz nedir acaba

Şişli Memorial
doktorunuz kim..Memnunmusunuz.. yaş 45 bendede... bahçeci fulya da bir tedavim oldu 2019da negatif bir transfer. aşırı ilaç yumurta rezervimi çok geriye attı.. iyi kötü 1 yada 2 yumurta vardı oda gitti... son durum bu... hiç tedaviye girmedim bu güne kadar.. aret kamar semra karaman ve yağmur erbil... hangisini tercih edicem bilmiyorum

Merhaba,
Özellikle rahim duvarı için bir kür bilmiyorum ama ben soğan ve incir kürünü yapmıştım. Incir kürünü 6 gün yapabilmiştim , ignelere başlayınca bırakmıştım. Benim tedavide bu kurlerin faydası oldumu bilemiyorum 🤷
Merhaba canım
Öncelikle ilgine teşekkür ederim 🙏
İncir kürünü bende yapıyorum ama onunrahim duvarına bir etkisi yokmuş maalesef. Nar suyu diye duydum sadece rahim duvarı kalınlaşması için ama sanırım benden başka bu sorunu yaşayan yok 40 yaş üstünde :)

Merhaba ben 40 yaşındayım, dün adetimin 2. Günüydü ve tedaviye başladık. Dünkü muayenede 5 yumurta gördü ve dün aksam ignelere basladim. Perşembe günü kontrole cagirdi.
Ama içime sinmeyen bazı şeyler oldu. Ne eşimden ne de benden hiçbir tahlil istenmedi. Sorduğumda şuan gerek yok dedi. Birde yumurta kontrolune 5 gün sonra çağırması da bana saçma geldi, normalde 2 günde bir olur.
Kovid olmasaydı İstanbul da başlayacaktım ama maalesef Samsun dayım.
Yarın başka doktora da gideceğim.
Doktorunuz kimdi?

Merhaba canım
Öncelikle ilgine teşekkür ederim 🙏
İncir kürünü bende yapıyorum ama onunrahim duvarına bir etkisi yokmuş maalesef. Nar suyu diye duydum sadece rahim duvarı kalınlaşması için ama sanırım benden başka bu sorunu yaşayan yok 40 yaş üstünde :)
Rica ederim 🤗
Climara Forte banti araştırın derim👍

merhaba... yağmur erbil ve semra karaman düşünceleriniz nedir acaba
Merhaba...evet birinde 2 kez diğerinde 3 kez denedim ancak bana yaramadilar 🤷 ama şöyle de bir durum var 40+ için konusuyorum Erbil Yağmurda bir arkadaş ile tanıştım o zamanlar 41 yaşında gebe kalıp sağlıkla doğum yaptı yine hepimizin bildiği kendisinde mutlu sonu gören Bebegimhadi arkadaşımız da var ancak farklı birşey yapiyor mu bizler için derseniz hayır kesinlikle aynı protokol ayrıca çok aceleci öyle detaylı inceleyip özenle yaklaştığını düşünmüyorum ...Semra Kahraman da benim tanıdigim ileri yaş sağlıkla doğum yapan yok...eğer varsa zaten buradaki arkadaşlar paylaşır...Semra hanim kanıtlanmamış her türlü uygulamaya karşı hatta arisutu takviye hiç birini etkili bulmuyor ve yaş faktörünü çok önemsiyor açıkçası kendisini her gördüğümde " ileri yaş faktörü tek başarısızlık nedeni' demistir.E merkezimizde hiç boşa kürek çekmeyin de demiyor maddi gücünüz varsa denemeye devam edebilirsiniz diyor 😂 bı taraftan da başta Bülent Tras'in uyguladığı prp olmak üzere tüm alternatif yöntemlere para tuzağı diyor...ancak kendisi de özellikle biz 40+ için özenli farklı bir yaklaşımda bulunmuyor....valla hiç yardımcı olamadım biliyorum ancak çok da seçeneğimiz yok yani mahkumuz bı yerde bu seçeneklere 🤷 ben de son denemem için arayıştayim çaresizce ....

Merhaba...evet birinde 2 kez diğerinde 3 kez denedim ancak bana yaramadilar 🤷 ama şöyle de bir durum var 40+ için konusuyorum Erbil Yağmurda bir arkadaş ile tanıştım o zamanlar 41 yaşında gebe kalıp sağlıkla doğum yaptı yine hepimizin bildiği kendisinde mutlu sonu gören Bebegimhadi arkadaşımız da var ancak farklı birşey yapiyor mu bizler için derseniz hayır kesinlikle aynı protokol ayrıca çok aceleci öyle detaylı inceleyip özenle yaklaştığını düşünmüyorum ...Semra Kahraman da benim tanıdigim ileri yaş sağlıkla doğum yapan yok...eğer varsa zaten buradaki arkadaşlar paylaşır...Semra hanim kanıtlanmamış her türlü uygulamaya karşı hatta arisutu takviye hiç birini etkili bulmuyor ve yaş faktörünü çok önemsiyor açıkçası kendisini her gördüğümde " ileri yaş faktörü tek başarısızlık nedeni' demistir.E merkezimizde hiç boşa kürek çekmeyin de demiyor maddi gücünüz varsa denemeye devam edebilirsiniz diyor 😂 bı taraftan da başta Bülent Tras'in uyguladığı prp olmak üzere tüm alternatif yöntemlere para tuzağı diyor...ancak kendisi de özellikle biz 40+ için özenli farklı bir yaklaşımda bulunmuyor....valla hiç yardımcı olamadım biliyorum ancak çok da seçeneğimiz yok yani mahkumuz bı yerde bu seçeneklere 🤷 ben de son denemem için arayıştayim çaresizce ....
Teşekkkür ederim bilgi için....ileri yaş için semra kahraman için acaba diyordum ama şu an kafam karıştı

Erbil Yağmur için pinkbuyu pinkbuyu geçmişine bakmanızı öneririm.

X