Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aslında tamam pozitifi görüyoruz gebeyim diyorsun testim yanıltma pahı var diyorlar tamam kan verdim diyordum sağlık ocağı haftaya gel kan yükselirse iyi gebelik ilerliyor yükselmezse olumsuz konuştu kese görünüyor emriyor derken kalp atışı filan zor bekleyişmiş😅hala hamileyim diyemiyorum mesela Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah bana da inşallah nasip eder sağlıkla ❤️🤲
Olsun canım en azından testn pozitif bak biz o noktaya da gelemedik daha 😄😄😄 allah sag salim nasip etsin insallah hepimize 🧿🧿🧿

Canım benimde bata 10 gün var, bugün üçüncü günüm ilk gün adet olacak mışım gibi adet sancım oldu sonra gitti ama göğüs ağrım kaldı ve şiş ilk defa böyle şişmiş ve ilk defa bu kadar erken başladı adet belirti daha önce böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum, normalde sendeki gibi en erken bir hafta önce başlar en erken oda ve ara ara kasık ağrım oluyor şimdide hatta adet olucam sandım erken ama birşey yok şuan yumurtlama mı oluyor acaba dedim geçen hafta yumurtlamam oldu normalde diye tahmin ediyorum acaba olmadı da şimdi yumurtlama oldu dedim ama hiç yumurtlama da göğüs ağrısı çektiğimide hatırlamıyorum. Sen bata kaç gün kala test yaptın silik gördün canım benim gibi geç mi adet oluyorsun ben 31-33günde bir oluyorum
Bak cnm 4 Aralık beta hcg 1.32 mIu bana dediler gebelik yok araştırdım çoğu kişi asla gebelik yok lan tahlili yanıltmaz filan biri diyor bende işte 1.20 çıktı sonra yükseldi bana ümid oldu o yazı sonrası

Eklentiler

• IMG_20221208_214409_737.jpg
    IMG_20221208_214409_737.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 52
Bak cnm 4 Aralık beta hcg 1.32 mIu bana dediler gebelik yok araştırdım çoğu kişi asla gebelik yok lan tahlili yanıltmaz filan biri diyor bende işte 1.20 çıktı sonra yükseldi bana ümid oldu o yazı sonrası
Bende gebe değilim diye iğne vurdurdum 4 gün sonra felan hamile çıktım ben görseydim olabilir derdim kız sana 😅

Canım tebrik ederim maşallah baya belirgin baya erken öğrenmişsin ne güzel bence 5-10dan fazla çıkae değerin baya koyu çünkü sağlıklı ilerlesin inşallah 🤍
Canım tebrik ederim maşallah baya belirgin baya erken öğrenmişsin ne güzel bence 5-10dan fazla çıkae değerin baya koyu çünkü sağlıklı ilerlesin inşallah 🤍
Çok teşekkür ederim canım inşallah iyi olur 😇 biraz daha vakit geçsin kana da baktıracağım

Aslında tamam pozitifi görüyoruz gebeyim diyorsun testim yanıltma pahı var diyorlar tamam kan verdim diyordum sağlık ocağı haftaya gel kan yükselirse iyi gebelik ilerliyor yükselmezse olumsuz konuştu kese görünüyor emriyor derken kalp atışı filan zor bekleyişmiş😅hala hamileyim diyemiyorum mesela Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah bana da inşallah nasip eder sağlıkla ❤️🤲
Kalp atışını duyana kadar hep bir dediği olacaz sanırım belki ondan sonrasında biraz huzur buluruz🥲

Ben 27.28 günde bie oluyorum cnm ben aslında saçma gelicek ama 1 aralıktan beri yapıyorum test bat en son 14 kasımdı 26 Kasım yumurtlama oldu ama ben erken test alıp 1 aralıkta yaptım ama böyle telefonun ışığı ile görüyordum bende işte 4 Aralık Pazar akşamı kan verdim öğrendim negatif 1.32 yazıyordu o gece kustum dedim hastayım ondan dır griptim sonra tekrar ertesi günü 5 aralıkta test yapmak istedim bu pahalı olanlardan erken gebelik testi pozitif gördüm dedim hadi ben kafayı yedim 😅😅terstlerde benle beraber mi yedi dedim birde yazılarda erken gebelik testi işte çoğu insanı yanıltmış dedim gitti para hata artık 😅inanmayıp gene test aldım gene pozitif dedim şaka gibi yani Rabbim den ümid kesilmezmiş ben o gece negatif görünce ağladım ama eşim görmesin diye salonda uyuyan ilk defa ben oldum şükür diyim inşallah keseyi görürüm kalp atışını duyarım şimdi onu tek sıkıntı yapıyorum aslında anladım başlı başına sürekli bir bekleyiş içersindesin hamileyim deyip gerilmek için gene işte 2 hafta hadi kese görülse bebek kalp atışı derken hayırlısı diyorum cnm 🤲❤️Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah uzun oldu hakını helal et ❤️
Birde bende belirti çok fazla uykum var sürekli geliyor uykum baş ağrısı da çok fena geliyor arada inşallah hayırlı haberini alırsın en kısa zamanda 🤲
Yaa canım çok teşekkür ederim açıklaman için aslında artık belirti aramayı bıraktım çünkü psikolojikmen yaşıyorum tüm belirtileri kesin hamileyim diyordum ve sonuç negatif. Hakkımız da hayırlısı tabi. İlk defa şimdi bu kadar erken göğüs ağrım oldu sende öyle yazınca bi yinede acaba mı dedim insan yinede birşey arıyor ümit etmek için ama yinede ümitlenmek istemiyorum yine 🤍

Ben 27.28 günde bie oluyorum cnm ben aslında saçma gelicek ama 1 aralıktan beri yapıyorum test bat en son 14 kasımdı 26 Kasım yumurtlama oldu ama ben erken test alıp 1 aralıkta yaptım ama böyle telefonun ışığı ile görüyordum bende işte 4 Aralık Pazar akşamı kan verdim öğrendim negatif 1.32 yazıyordu o gece kustum dedim hastayım ondan dır griptim sonra tekrar ertesi günü 5 aralıkta test yapmak istedim bu pahalı olanlardan erken gebelik testi pozitif gördüm dedim hadi ben kafayı yedim 😅😅terstlerde benle beraber mi yedi dedim birde yazılarda erken gebelik testi işte çoğu insanı yanıltmış dedim gitti para hata artık 😅inanmayıp gene test aldım gene pozitif dedim şaka gibi yani Rabbim den ümid kesilmezmiş ben o gece negatif görünce ağladım ama eşim görmesin diye salonda uyuyan ilk defa ben oldum şükür diyim inşallah keseyi görürüm kalp atışını duyarım şimdi onu tek sıkıntı yapıyorum aslında anladım başlı başına sürekli bir bekleyiş içersindesin hamileyim deyip gerilmek için gene işte 2 hafta hadi kese görülse bebek kalp atışı derken hayırlısı diyorum cnm 🤲❤️Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah uzun oldu hakını helal et ❤️
26 Kasım benimde yumurtlamamdı tek ortak noktamız bende griptim 4 5 Aralık ama negatifim yine yok sağlıkla ilerlesin inşallah

kuzum anlayamıyorum altım aşırı ıslak krem akıntım var belim garip bi tuhaf bir şey var acaba kabız gibiyim kabız geçişi gibi regli mi oldum diye gittim ama akıntım var gelen giden ypk daha var zaten ama anlayamadım acaba bende ki bı belirti mi ? Dün ve bugün var. Bide dün geceden beri gazım var
Belirtilere çok takılma canım regl belirtileri ile hamilelik belirtileri benzer olabiliyor çok dinlememekte çalış kendini. Az kaldı zaten bekleyelim😍

X